Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   TYRAWA SOLNA-czyli SZUTER PARTY II (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6702)

BLOB 04.06.2010 12:44

TYRAWA SOLNA-czyli SZUTER PARTY II
 
5 Załącznik(ów)
TYRAWA SOLNA czyli SZUTER PARTY II
30.07 do 01.08 2010 r


W związku z brakiem imprez na terenie bieszczad pomyslałem o zorganizowaniu Szuter Party II.
Analogicznie do tamtego roku chciałbym zaprosić w okolice bieszczad do ośrodka http://www.bieszczady.pl/hosting/tyrawa/intro.htm
W ośrodku afrykańsko:D brak wodotrysków. Właściciel kumaty na 100%, wielki fan tułaczki i przewracania błota na wszystkie sposoby.
Osoby które były obecne w zeszłym roku wiedzą o co lotto.
Impreza niskonakładowa-czyli tani nocleg (30zł domek z łazienką dla nas i 20 zł bez to za dobę) z opcją wykupienia żarełka po wcześniejszym uzgodnieniu lub we własnym zakresie kiełbaski patyki i ognisko. Kupimy co potrzeba w lokalnym markecie.
Impreza planowana na 3 dni piątek do niedzieli.


Po ostatniej rozmowie z właścicielem i wstępnym klepnięciu terminu na ostatni weekend lipca dostałem propozycję jak od człowieka z kosmosu dla ludzi z kosmosu czyli:
1. RoadBook (400 km tras szuter i jazda w light terenie do przejazdu afryką)
2. GPS ślad (ok 400km trasy szuter i teren w którym lochy pojadą bez problema)
To adres spółki ludzi, która jak najbardziej zapraszając na tą imprezę oferuje pomoc.
http://www.ringroad.pl
Oni zrobią dla nas te trasy i przejadą afrą tak aby nie było że ktoś nie da rady:).
RingRoad- zaprosi przedstawiciela z Garmina tak aby coś nam potłumaczył poplątał się z nami i ewentualnie uświadczył pomocy przy przepakowaniu map na traski.
Na miejscu będziemy mogli wymienić doświadczenia z tułaczki po takich kresach jak http://ringroad.pl/nasze-imprezy.html.
Dodam tylko że następna impreza jest już w planach ale nazwa będzie inna bo "ZAKARPACKI SZUTER PARTY III".


Na imprezie obowiązuje tylko jedna zasada nie palimy na stosie organizatora :), poza tym wszystko dozwolone bez presji i gonitwy (z wyłączeniem w kierunku WC).
Nie zmuszamy się na wzajem do niczego staramy się tak robić aby wszyscy mieli coś dla siebie a jak coś nie pasi to siedzimy w domku w Tyrawie, jak nie to nad wodą w kamieniach.



polecam przeczytanie http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?t=4059 to z last roku
oraz tą lekturę o ofercie ośrodka.http://www.bieszczady.pl/hosting/tyrawa/grupy.htm

Sorki, że piszę wszystko co mi głowa podpowie ale wtedy podejmiemy jakąś dyskusję.
Plan się klaruje następująco:
Piątek:Przyjazd, dla tych co chcą zamek Łańcut j/w
Wieczorkiem ognisko, opcjonalnie do pogodynki gril i sala "balowa"
Sobota:
Traski zgodne z RoadBook-iem i GPS-em około 400 km szuterka i terenu w wersji laj(stosunek szuter 80% ancwalt 20%. Tutaj odwiedzanie miejsc widokowych Słowacji, cerkwi i innych pointów w postaci brodów czy promów.
Wieczorkiem analogicznie do piątku ognisko ale tutaj imprezaw stylu BIESIADA (dania z grila, kaszanki kiełbaski sałatki i takie tam do syta).
Niedziela:
Tutaj opcja do wybrania Kalwaria lub Bieszczady w wersji full z dojazdem oczywiście szutrem.
Wszystkie wariactwa beną nagrywane w wersji HD przez Ring Road a potem udostępnione.
Dokładna traska będzie dostępna tutaj ale to dopiero po wytyczeniu.
BARDZO WAŻNE
NIESTETY MUSZĘ OGRANICZYĆ LICZBĘ UCZESTNIKÓW ZE WZGLĘDÓW TECHNICZNYCH DO 64.
Do kosztu całkowitego czyli noclegu w domku 20 lub 30 pl za dobę potrzeba doliczyć 30 zł za biesiadę.


Namiar na mnie to:
513 173 800 Maciek:)
maciej.wilk@op.pl
GG-1511129
(wolę telefon najpewniejszy):)


+1.BLOB
+2.Gucio
+3.Wolly Ł
+4.Yasiu Ł
+5.Yasiowa Benia Ł
+6.Puntek Ł
+7.Puntek Osoba Ł
+8.Gajron
+9.Wojtek77 Ł
+10.Felkowski Ł
+11.Mirelka Ł
+12.Sobol Ł
+13.Gawron
+14.Szczur Aswaltów
+15.Wojtekm72
+16.Wegrzyn +Żona
+17.Rysiek z Krosna Ł
+18.Jendrus
+19.Lepi Ł
+20.Lepi Osoba Ł
+21.Maniok
+22.Roberto
+23.Jaro-Ino
+24.Jaro-Ino Osoba
+25.Zibiano Ł
+26.Calgon Ł
+27.Calgon Osoba Ł
+28.Adagiio Ł
+29.Kędzior
+30.Motormaniak
+31.Ropuch
+32.Dario
+33.Tomek Transalp
+34.Puszek Ł
+35.Puszek Osoba Ł
+36.Czosnek
+37.Mhv Ł
+38.Waldek Ł
+39.Raf
+40.Kubas
?41.Tata Ł
+42.Artur_ntv
+43.Mucha
+44.Laska Ł
+45.Cheniek Ł
?46.Daro
+47.Roomyanek Ł
+48.MaRp
+49.Kiub
+50.Kiub Dona
+51.Lena Ł
+52.Mysza
+53.Borunin
+54.Jarek
+55.Jarek Osoba
+56.Baloo123
?57.Tuhajbej
+58.Artur Wierzbicki
+59.Motomysza
+60.Yonec
+61.Yonec Osoba
+62.Chinol
+63.Majki
+64.BABA

Znak "+" oznacza zaksięgowanie PLN-ów.

Podsumowanie

Przyjazd w piątek
Nikt nie zgłosił chęci oglądania starego zamczyska w Łańcucie więc spotykamy się na miejscu.

W godzinach dopołudniowych-rannych ja strzelam na Tyrawę i tam będę was odbierał i lokował.
Tutaj proszę jak chcecie podzielcie się informacją kto i kiedy zawita na miejsce. Nie chcę was zostawiać samych sobie.

Jeżeli ktoś chce to poczekam ja lub koledzy z miejsc strategicznych Łańcut, Rzeszów, Jasło, Krosno, Przeworsk i poprowadzimy na miejsce z atrakcjami.(jeżeli kogoś to interesuje to proszę na PRIV ja podeślę nr telefonów kolegów z odpowiednich miast.

Wieczorem ognisko z pieczeniem własnych kiełbasek i napitków. Sklep dostępny w odległości spacerowej spory market.
Tutaj przychwalanie do 22:00 max .

Rano w sobotę
Tutaj proszę o zabranie rano kawy i czaju do szklanki i przekąsimy we własnym zakresie szame. Na obiad dostaniecie namiary na jadłodajnie gdzie można coś chapnąć.
Pakowanie a raczej rozpakowanie zabawek z motorów i jazda na trasy w podzielonych grupach wg własnego uznania.
Dostępne będą mapy do mapników oraz ślad GPS Garmin. Mapy załadujemy w piątek lub sobotę rano.
Road Book -ów nie przygotowałem bo nikt nie miał ochoty na nie, a pracy przy nich mogło być co niemiara.
Po waszym powrocie zaczynamy nocne polaków rozmowy przy jedzonku które jest zapłacone.

Niedziela rano ekipa pogotowia reanimuje i przywraca do życia uczestników ogniska.
Po ustaleniu albo kończymy i jedziemy do domku , lub kończymy traskę jedziemy na lotnisko lub w ostry teren.
1.Jedzenie będzie tylko w sobotni wieczór.
2.W domkach są kuchenki i naczynia w których można sobie zagotować wodę na kawę lub herbatę oraz Radomiankę.
3.Osoby które będą zakwaterowane w domkach bez łazienek a utrolą się strasznie pozwolimy się ochlapać w tych co są prysznice w drodze solidarności.
4.Przelewy robimy do 15.07.2010 na poczet
Jeżeli chodzi o przelewy to jest proste
Literka Ł przy nicku 90 zł
Bez literki przy nazwisku 70 zł

MBank
85 1140 2004 0000 3102 4501 9329
Maciej Wilk
Krzemienica 525
37-127 Krzemienica
W przelewie podajemy nick z FORUM

Dostępne na miejscu
5 domków 5-cio osobowych z łazienkami =25 miejsc doba 30 zł
noclegów w pokojach 5-cio osobowych =25 doba 20 zł
noclegów w pokojach 4-ro osobowych =16 doba 20 zł
Sumarycznie 64

borunin 05.06.2010 00:11

Postaram się przyjechać, może przyciągnę na stare smieci jakiś rolników-kaskaderów (jeśli dadzą się namówić:Thumbs_Up::Thumbs_Up:)
Będę śledził wątek;);)
1. Blob
2. Gucio (z automatu)
3. Wolly ( z automatu)

felkowski 07.06.2010 06:54

Nic tylko przyklasnąć i czekać na konkrety ....Mysle, że choćby jakąś datę trzeba by przyjąć za fiks.

yasiu71 10.06.2010 17:58

Bardzo chętnie przyjadę jednak ostatecznie potwierdzę w późniejszym terminie :Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:
1 Blob
2 Gucio
3 Wolly
4 Yasiu + Benia

BLOB 11.06.2010 07:06

1 Blob
2 Gucio
3 Wolly
4 Yasiu + Benia
5 Puntek + Żona
6.Gajron
SUMA: 8

wojtek77 11.06.2010 08:38

1 Blob
2 Gucio
3 Wolly
4 Yasiu + Benia
5 Puntek + Żona
6.Gajron
7. wojtek77
SUMA=9

Gajron 11.06.2010 10:19

Wielki szacun dla Bloba za chęć zorganizowania spędu Afrykańskiej Tszody! Będę na 100%,choćby skały srały i powódź zmyła Tyrawę Solną i Sanok po drodze to przerobie Afri na kajak i przypłynę!! A Swoją drogą to dzięki Blob jeszcze za poranne budzenie, jesteś lepszy niż najlepszy kogut we wsi, już któryś raz nie zaspałem dzięki Tobie do pracy... :)

BLOB 11.06.2010 10:39

:bow:Ja w szpitalu muszę być codziennie na 07:00 od dnia dzisiejszego zaraz po nastawieniu czajnika na kawę robię Tobie pobudkę 07:05.
A to wszystko dlatego, że twój szef to straszny despota i furiata:lol8:
No i nie sam chłopaki obiecali jak będzie trzeba to pomogą(Gucio z Jasiem już się zdeklarowali).

felkowski 11.06.2010 12:04

felkowski, Mirelka, Sobol i Gawron też jadą. Chociaz Gawronowi bym nie ufał...Domek z łazienką

BLOB 11.06.2010 12:12

1 Blob
2 Gucio
3 Wolly
4 Yasiu + Benia
5 Puntek + Żona
6.Gajron
7. wojtek77
8.Felkowski
9. Mirelka
10.Sobol
11.Gawron
SUMA=13
Podziondek musi być :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.