Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Połoniny Ukraińskie - ciekawe trasy? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32988)

motif 14.09.2018 23:05

Połoniny Ukraińskie - ciekawe trasy?
 
hej, prawdopodobnie się wybiorę na koniec września do Ukrainy bo tam jeszcze nie byłem na kilka dni, moze ktoś podeśle jakies ciekawe trasy po połoninach i sprawdzone noclegi godne polecenia?

panbodzio 15.09.2018 08:33

Proponuję poszperać w tematach o 'Ukraińskiej Integracji' w dziale 'Imprezy forum AT i zloty ogólne'
Na pewno ktoś z uczestników podzieli się gpx

trolik1 15.09.2018 09:19

Ja chciałbym wybrać się w tamte rejony na poczatku października. Gdyby wyjazd Ci się opóźnił to daj znać. Trasy wytyczam sobie sam, a celem jest połonina Równa.
pozdrawiam trolik

motif 15.09.2018 10:01

Cytat:

Napisał trolik1 (Post 600612)
Ja chciałbym wybrać się w tamte rejony na poczatku października. Gdyby wyjazd Ci się opóźnił to daj znać. Trasy wytyczam sobie sam, a celem jest połonina Równa.
pozdrawiam trolik

pewnie, ale wszystko zależy od pogody, nastepne 2 tygodnie mają być ładne.

trolik1 16.09.2018 19:51

Cytat:

Napisał motif (Post 600616)
pewnie, ale wszystko zależy od pogody, nastepne 2 tygodnie mają być ładne.

Mnie głównie chodzi o jesienne kolory, więc 1szy tydzień października to dla mnie raczej pierwszy możliwy termin. Jakby co to życzę udanej wyprawy!
pozdrawiam trolik

Marcinnn6 16.09.2018 21:19

trolik1 połonina Równa jest równa :), zależy czego szukasz. Bo jeżeli widoków i lekkiego wjazdu to ok. Bo tam jest wjazd po betonowych płytach bez większych emocji. Chyba, że jest tam wjazd od innej strony. Ciekawszy jest Pikuj, Borżawa (próbowaliśmy wjechać nie od strony wyciągu, ale brakło nam czasu, sił no i dosyć trudne podjazdy są, a jechaliśmy trampkami i jedną jamaszką ) Jest dużo, ciekawych miejsc. Chciałem teraz jechać z chłopakami na krasną ale nie zdążyłem papierologi ogarnąć w nowym motocyklu

Cezarus 16.09.2018 22:24

Cytat:

Napisał Marcinnn6 (Post 600789)
trolik1 połonina Równa jest równa :), zależy czego szukasz. Bo jeżeli widoków i lekkiego wjazdu to ok. Bo tam jest wjazd po betonowych płytach bez większych emocji. Chyba, że jest tam wjazd od innej strony. Ciekawszy jest Pikuj, Borżawa (próbowaliśmy wjechać nie od strony wyciągu, ale brakło nam czasu, sił no i dosyć trudne podjazdy są, a jechaliśmy trampkami i jedną jamaszką ) Jest dużo, ciekawych miejsc. Chciałem teraz jechać z chłopakami na krasną ale nie zdążyłem papierologi ogarnąć w nowym motocyklu

Równa od Vishki też jest fajna ;)

Marcinnn6 16.09.2018 22:32

ano właśnie, czyli jakieś fajniejsze ścieżki na Równą też prowadzą.

Cezarus 17.09.2018 08:20

Pewnie , że prowadzą :) na TE 630 w sam raz .

smigacz 17.09.2018 11:08

Zależy czym jedziesz, jak chcesz trochę zabawy na lżejsze moto to wjeżdżaj od Łonszorów. Jak emocji dużo zabawy i męki to od Priłuk. Jak rekreacyjnie Trampkiem to od Lipowca po płytach.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.