Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Uklad paliwowy i wydechowy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Regeneracja gaźników (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=37852)

szynszyll 25.03.2024 04:32

Africa Twin i moc to oksymoron :D

strobus1 25.03.2024 14:51

wolne schodzenie z obrotów -> uboga mieszanka
strzały w tłumik - > uboga mieszanka (przy zamkniętej przepustnicy), nieszczelne wydechy, zaworki air cut
falujące wolne obroty to wiele przyczyn

szynszyll 25.03.2024 18:31

wolne schodzenie z obrotow - czesto brak synchronizacji badz lewe powietrze

strzaly w wydech - zbyt bogata mieszanka - nie dopalone paliwo eksploduje w goracych kolektorach, zbyt uboga mieszanka strzela w airboxa. strzela w wydech gdy poziom paliwa jest za wysoki, sklad na wolnych jest za duzy, ssanie jest uchylone, kolektory sa nieszczelne, wydech jest skorodowany, zawory wydechowe sa podparte badz wypalone, swiece sa niesprawne, wypadaja zaplony ze wzgledu na usterke w ukladzie zaplonowym

falowanie jak wyzej - wiele przyczyn

Lucky Luke 26.03.2024 09:23

Wczoraj z godzinę chodziła wypsikałem do reszty spray. Obroty przestały się zmieniać , w tłumik strzela o wiele mniej. Nic nie zrobiłem, a się poprawiło. :D
Żona się pyta czym się martwię? Ja mówię, że africa nie pracuje tak jak bym chciał i, że mocy za mało...:(
To aż się zapytała ile kosztuje nowa i czy bym starej nie sprzedał? :)

Babel 26.03.2024 09:34

Cytat:

Napisał Lucky Luke (Post 849352)
Żona się pyta czym się martwię? Ja mówię, że africa nie pracuje tak jak bym chciał i, że mocy za mało...:(
To aż się zapytała ile kosztuje nowa i czy bym starej nie sprzedał? :)

Taka żona to skarb :)
U mnie było podobnie - pojechałem obejrzeć 890 - ale cena poza budżetem wracam do domu i się pyta jak - ja mówię moto super ale kasa....na to żona kupuj - kasa rzecz nabyta :)

CzarnyEZG 26.03.2024 10:15

Sprawdź stopień wyciągnięcia łańcuchów rozrządu.
U mnie walił w wydechy z powodu zużytych łańcuchów.

Lucky Luke 26.03.2024 11:32

Cytat:

Napisał Babel (Post 849353)
Taka żona to skarb :)
U mnie było podobnie - pojechałem obejrzeć 890 - ale cena poza budżetem wracam do domu i się pyta jak - ja mówię moto super ale kasa....na to żona kupuj - kasa rzecz nabyta :)

Nie sprzedam Afryczki, mam ją dłużej niż znam żonę , poza tym przyjaciela się nie sprzedaje :p

Cytat:

Napisał CzarnyEZG (Post 849356)
Sprawdź stopień wyciągnięcia łańcuchów rozrządu.
U mnie walił w wydechy z powodu zużytych łańcuchów.

Nie nie nie, silnik jest wzorowy. Coś będzie z gaźnikami. Ciekawe na jakich gaźnikach jeżdżą Boano racing , że te ich konstrukcje tak zapierdzielają ?
Musi być jakiś sposób , żeby coś jeszcze wykrzesać z tego silnika.


Rojek 26.03.2024 12:42

A nie robią oni tam big bore?

Dzieju 27.03.2024 05:50

Cytat:

Napisał Babel (Post 849353)
Taka żona to skarb :)

Nooo prawie, powiedziała tak bo nie wiedziała pewnie że te prawdziwe Afryki lepsze niż CRVki :)

Mhv 27.03.2024 11:13

Przejedź się i przepal babcię na pełnej przepustnicy otwartej - oczywiście po rozgrzaniu. Czasami te gaźnikowe sprzęty tego potrzebują. Niech pooddycha pełną piersią. Serio.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.