Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Wypad na TET blisko Warszawy (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=37226)

MOTOMETRY 04.05.2020 19:32

Wypad na TET blisko Warszawy
 
Wybieram się na TET. Wylatuje z Warszawy do Siedlec potem na północ i na wysokości Białystoka zawrotka do Wwa. Może ktoś chętny na kilkudniową tułaczkę? Namiot itd. Wyjazd jakoś między 9 a 11 Maja.

teddy-boy 05.05.2020 14:24

kilkudniowa tułaczka? Zrobisz to w 1 - 1,5 dnia

StrzeLuk 05.05.2020 14:52

Cytat:

Napisał MOTOMETRY (Post 680407)
Wybieram się na TET. Wylatuje z Warszawy do Siedlec potem na północ i na wysokości Białystoka zawrotka do Wwa. Może ktoś chętny na kilkudniową tułaczkę? Namiot itd. Wyjazd jakoś między 9 a 11 Maja.

A nie wolałbyś pojechać od Białego w stronę Elbląga? Dołączyłbym z Warszawy?

tommi 05.05.2020 15:58

I ja się wtrącę - ten kawałek tet od Siedlec na północ - do promu w Mielniku (?), to ja bym odpuścił - równie dobrze możesz sobie znaleźć większe pole pod warszawą i jeździć po miedzy przez te kilka godzin.

Emek 05.05.2020 16:03

Od Białego w stronę Giżycka prawie sam asfalt i do tego trasa taka sobie. Okolice Rominckiej ciut ciekawsze ale szału nie ma.

Mafrika 05.05.2020 16:35

Cytat:

Napisał StrzeLuk (Post 680513)
A nie wolałbyś pojechać od Białego w stronę Elbląga? Dołączyłbym z Warszawy?

Na taką wersję może też bym się przyłączył :smoking:

StrzeLuk 05.05.2020 16:47

Cytat:

Napisał Emek (Post 680531)
Od Białego w stronę Giżycka prawie sam asfalt i do tego trasa taka sobie. Okolice Rominckiej ciut ciekawsze ale szału nie ma.

Prawda, ale szybko się tym asfaltem leci a Mazury takie piękne więc można więcej czasu spędzić kulając się wokół jezior zjeżdżając ze szlaku TET. Może być i Romincka. Zależy ile dni chłopaki mają. Ja mogę do oporu...

Dario 05.05.2020 17:07

Cytat:

Napisał tommi (Post 680529)
I ja się wtrącę - ten kawałek tet od Siedlec na północ - do promu w Mielniku (?), to ja bym odpuścił - równie dobrze możesz sobie znaleźć większe pole pod warszawą i jeździć po miedzy przez te kilka godzin.

Prom do Mielnika raczej nie pływa (niski stan Bugu). Byłem w sobotę, 2 maja i było napisane, że zawieszony do odwołania - lepiej sprawdzić.

MOTOMETRY 05.05.2020 17:52

Plany się zmieniły. Jadę w sobotę z Warszawy na Śniardwy (nocleg na polu). Następnego dzionka śmigam TET do Wilczego Szańca (nocleg na polu). Kolejny dzień cisnę TET, aż do Malborka i tam ostostatnia nocka z widokiem na zamczysko i powrót. Na chwilę obecną 2 osoby dzwoniły by się podpiąć, ale jeszcze nikt na 100% nie potwierdził więc wstępnie lece sam ;) Wyczyszczę głowę w samotnej podróży.

Pozdrawiam!

P.S.
Jak coś to ja się dostosuje. Rozumiem, że ktoś może być bardziej doświadczony itd. Dlamnie ważne by było mało asfaltu i spanie pod namiotem.

P.S.2
mafrika i StrzeLuk taka opcja wam podchodzi? Można z Malborka polecieć dalej do Elbląga też. Hej przygodo! ;)

Onufry22 05.05.2020 18:32

Cytat:

Napisał Emek (Post 680531)
Od Białego w stronę Giżycka prawie sam asfalt i do tego trasa taka sobie. Okolice Rominckiej ciut ciekawsze ale szału nie ma.

To coś się zmieniło.
Ja jak jechałem chyba 2 lata temu to asfalt był tylko przez Puszczę Knyszyńską.
Bardzo dobrze wspominam pętlę po mazurach najlepszy odcinek!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.