Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Rama, zawieszenia, napęd (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Amortyzator skrętu czajna town (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=43730)

TYMEKVMAX 13.01.2023 16:14

Amortyzator skrętu czajna town
 
1 Załącznik(ów)
Witajcie ktoś używa amortyzator skrętu z chin ktoś ma jakieś doświadczenia?

tadzik 13.01.2023 17:17

Dwóch kolegów ma to w dzikach. Twierdzą, że działa i robi robotę. Ja jeszcze nie zamontowałem, ale też mam. Według zeznań użytkowników może być konieczna wymiana uszczelnień i oleju, ale to prosta konstrukcja więc nie ma z tym problemów.

TYMEKVMAX 13.01.2023 17:29

Cytat:

Napisał tadzik (Post 804715)
Dwóch kolegów ma to w dzikach. Twierdzą, że działa i robi robotę. Ja jeszcze nie zamontowałem, ale też mam. Według zeznań użytkowników może być konieczna wymiana uszczelnień i oleju, ale to prosta konstrukcja więc nie ma z tym problemów.

A macie może jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę?

rrolek 13.01.2023 17:38

To wszystko od jednego producenta pewnie. Od razu radzę wymienić olej (2,5W) i większość uszczelnień. U mnie konieczne też było uszczelnienie kołków ustalających śruby regulacji tłumienia.
Generalnie działa nie gorzej od oryginalu, tyle, że IMO w przypadku 90% aplikacji/użytkowników nie ma to sensu :)

Pozdr rr

Zmyler 13.01.2023 17:47

Mi się lepiej jeździ bez. Jak kupowałem dzika od Madafaki to był zamontowany. Pojeździłem troche, zdemontowałem i odesłałem.

dawid8210 13.01.2023 23:07

Był tu jeden chłopak co kilka lat temu sprzedawał te chińskie amortyzatory, były też zapowiedzi ich serwisowania z tego co pamiętam, ale temat się urwał.

tadzik 15.01.2023 19:15

Cytat:

Napisał TYMEKVMAX (Post 804716)
A macie może jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę?

Brałem z Ali, szukałem niskiej ceny, bo też jest tam różnie. Brałem solo i w komplecie z mocowaniem. Wszystko przebiegło bezproblemowo

delirium 15.01.2023 19:37

Cytat:

Napisał tadzik (Post 804942)
Brałem z Ali, szukałem niskiej ceny, bo też jest tam różnie. Brałem solo i w komplecie z mocowaniem. Wszystko przebiegło bezproblemowo

a przytej kwocie z Ali dodane jest cło/vat ?

JaTomek 15.01.2023 19:51

Teraz właściwie do wszystkiego. Jak ostatnio kupowałem dwie kamery to sprzedawca obniżył cenę o podobną kwotę, którą później zapłaciłem listonoszowi.

redrobo 16.01.2023 08:34

Cytat:

Napisał dawid8210 (Post 804780)
Był tu jeden chłopak co kilka lat temu sprzedawał te chińskie amortyzatory, były też zapowiedzi ich serwisowania z tego co pamiętam, ale temat się urwał.

Pewnie chodzi o Pawla z Motorallybike.com
Zestawy serwisowe uszczelek sa juz dostepne... ostatnio zamawialem, moj amor po poltora roku zaczal sie pocic, ale na razie to kropla doslownie, wiec nie zmienialem.
W kwestii lepiej czy nie lepiej, to jest pokretlo, ktore wlacza i reguluje tlumienie, wiec zawsze mozna dac na minimum i przekrecic/wlaczyc majac przed soba np. sporo kolein czy piasku...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.