Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   najwiekszy sklep z odzieza? jaki stroj dla swierzaka? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=23047)

ambiwalencja 08.02.2015 01:58

najwiekszy sklep z odzieza? jaki stroj dla swiezaka?
 
czesc

szukam pierwszego stroju na motocykl i troche trudno mi sie polapac w artykulach roznych producentow rozsianych po licznych sklepach.

ktory z internetowych sklepow posiada najszerszy asortyment?
gdzie warto zajzec, gdzie warto kupic?

najpierw chcialbym znalezc produkty o najlepszym stosunku jakosci do ceny, przymierzaniem zajme sie pozniej.

jakie elementy stroju wedlug was to absolutny obowiazek?
nie posiadam prawa jazdy ani motocykla, czy zakup kasku kurtki i rekawiczek na sam poczatek to dobry wybor?
moze polecilibyscie mi producentow, najlepiej rodzimych, ktorych produkty sa godne uwagi?

jezeli chodzi o charakterystyke jazdy bedzie to szosowa turystyka .budzet jest elastyczny ale nie szukam high-endu. przyzwoity low-end mi z pewnoscia wystarczy.

dzieki za opinie i doswiadczenia
jakub

piotreklodz 08.02.2015 07:10

Jesli nawet nie masz motocykla tzn. sam jeszcze nie wiesz czym i jak bedziesz jezdzil...
Kup kask, kortke i rekawice z najnizszej polki (ls2, metro, probiker itp) a z czasem kiedy sprecyzuja Ci sie wymagania i stwierdzisz ze motocykl to jest to bedziesz zmienial na lepsze pod konkretne wymagania.
Sklep musisz znalezc realny a nie wirtualny bo musisz to isc i przymierzyc. Pozniej ewentualnie znajac rozmiar szukasz okazji w necie jesli chcesz utwac pare zlotowek.

Adampio 08.02.2015 08:45

Cytat:

najpierw chcialbym znalezc produkty o najlepszym stosunku jakosci do ceny
łoł, jak będziesz robił w sklepie internetowym? :eek:

Dzieju 08.02.2015 09:43

Cytat:

Napisał ambiwalencja (Post 416320)
nie posiadam prawa jazdy ani motocykla ..........

To może najpierw od tego zacznij a zanim to osiągniesz czytając właściwe tematy z pewnością dowiesz się wszystkiego.

Twoje pytania są z cyklu : w co mam się ubrać 5.04.2016 roku ?

honda_honda 08.02.2015 09:52

Zajrzyj tutaj :http://www.moto-feliks.pl/
Mam ich ciuchy, również wielu moich znajomych ich używa. Nie słyszałem złych opinii.Przejeździłem 4 sezony w sumie ok. 70tys. km i są OK. Można ich spotkać ma Motobazarach .Jest to polski producent szyjący w Polsce. Polecam bo relacja ceny do jakości jest bardzo dobra.

bicio 08.02.2015 09:53

Największy sklep to ebay.de, markowe używki za grosze można tam kupić. Bratanek ostatnio wyrwał kurtkę HG+spodnie Polo+rękawice za 40 jurków. Jedyne co musisz zrobić to zorientować się jaki jest twój rozmiar u różnych producentów. Chyba, że masz kasę na nowe, ale dla mnie bez sensu kupować nowe badziewie jak można mało używane markowe ciuchy kupić.

ambiwalencja 08.02.2015 11:43

jezeli chodzi o system wyboru to wole wiedziec jakie produkty warto kupic a dopiero potem moge je sobie gdzies przymierzyc lub nawet zamowic przymierzyc i zwrocic :>. nie widze sensu odwiedzania sklepu w ktorym jest 5% dostepnego w Polsce asortymentu, 6 kurtek na krzyz, w nieatrakcyjnych cenach i na sile cos z tego wybierac.

znajac opinie o produktach konkretnych producentow mozna mniej wiecej zalozyc czy robia dobre towary czy raczej niezbyt. nie bede tego tlumaczyl ale dzisiaj handel w internecia umozliwia bezproblemowe zamawianie produktow i ich zwrot w razie niezadowolenia a opinie uzytkownikow sa nieraz wiecej warte niz spostrzezenia kogos bez doswiadczenia na zywo.

jezeli chodzi o kolejnosc podejmowania dzialan to najprawdopodobniej najpierw kupie sobie kask, kurtke i rekawiczki a dopiero pozniej udam sie na kurs, tymbardziej na ogledziny motocykli. styl jazdy przynajmniej na poczatku uniwersalny. czyli turystyka :).

co do ebaya to napewno swietny pomysl ale trzeba wiedziec co oplaca sie kupic i za ile. dlatego ponowie pytanie o polskich dystrybutorow z najwiekszym asortymentem?

czy kaski ls2 maja jakas alternatywe w cenie do ~450 pln?

piotreklodz 08.02.2015 12:03

Wiec sobie zamawiaj i odsylaj skoro taki nowoczesny jestes i uwazasz ze przymierzanie w sklepie jest bez sensu :)

Do 450 masz mase podstawowych kaskow integralnych... Ls2, agv, pewnie i z nolana jakies proste modele,

ambiwalencja 08.02.2015 12:18

po co te nerwy...

fassi 08.02.2015 12:31

Kolezanko Ambiwalencjo, przyjedz do berlina, tu jest megastor louisa i polo u mnie za plotem, hein gericke troche mniejszy. Glowa Cie rozboli od tego wyboru ze nie bedziesz miala co wybrac ;)


ps. tera widze zes sie chlopie damski nick wybral, to znak ze z ubraniami bedzie ciezko :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.