Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   w co doposażyć afryke u dilera (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=34055)

concer 18.01.2019 20:59

w co doposażyć afryke u dilera
 
Witam wszystkich. Mam serdeczną prośbę do osób, które kupowały nową AT u dilera, chciałbym aby podzielili się wiedzą, doświadczeniem jeżeli chodzi o doposażenie motocykla. Za jakie dodatki warto dopłacić,z jakich zrezygnować,a co zakupić później u innych producentów. Nie ukrywam, że chodzi mi o finanse słono sobie za wszystko liczą, a już sam zakup jest dla mnie sporym obciążeniem, no ale marzenia trzeba spełniać, już raz kupiłem motocykl rozumem, a nie sercem. Dodam tylko, że AT chcę wykorzystywać do turystyki tej bliższej i dalszej. Z góry bardzo dziękuje za wszystkie podpowiedzi.

Emek 18.01.2019 21:53

Kup tylko moto chyba ze wyrwiesz coś free. Ja wydrapałem kask i grzanetki.

Africa Tigg 18.01.2019 22:04

moja rada jak wyżej Emek napisał
resztę kupisz taniej i lepszej jakości na forum, na polskich i zagranicznych portalach aukcyjnych

siwy 18.01.2019 22:06

Ja brałem golasa, resztę dołożyłem sam. W lepszej cenie i bardziej pro gadżety kupisz w necie.

concer 18.01.2019 22:14

proponują:gniazdo zapalniczki 100,kufry komplet aluminiowe 5000,halogieny 1500,stopka centralna 750, podwyższana szyba 600, wszystko z montażem

MrWaski 18.01.2019 22:23

Porządne kufry kupisz co najmniej dwa razy taniej, halogeny trzy razy taniej, zapalniczkę 10 razy taniej...

concer 18.01.2019 22:33

zapalniczka ma być z usb, za 100 chyba nie warto grzebać samemu w instalacji, póżniej czaami jakieś problemy z gwarancją

Marcinnn6 18.01.2019 22:38

zapalniczka z usb i tyle, tak jak pisali koledzy. Kufry 5000zł matko bosko

SMP 18.01.2019 22:39

Ja wziąłem zapalniczkę, centralkę i dużą płytę plus gmole z akcesorii hondowskich, kilka innych drobiazgów które były akcesoryjne ale nie z Hondy (opony, płyta pod kufer, uchwyt do navi) też kupiłem przez salon w cenach takich samych jak w necie a jeszcze zostały zamontowane. Jeszcze planuję zakup wyższej szyby (nie mogę się zdecydować) i może stelaż bocznych kufrów bo mam kufry z poprzedniego moto

majki 18.01.2019 22:45

Nic się nie opłaca brać w salonie, taka prawda. Żeby te graty przynajmniej były super jakości...ale niestety nie są. Ja z NAT wziąłem tylko rękawiczki Spidi/Honda (i to się opłacało ;) ).

Na pewno nie warto: 'gmoli' (co najwyżej mega drogie wieszaki na halogeny, nic nie chronią), manetek (ciągle się sypią, Oxfordy kosztuję poniżej 200zł). Wysoka szyba - wolę deflektor, centralka aftermarketowa kosztowała mnie coś ok.400zeta (działa tak jak powinna), montaż gniazdka jest prosty (miejsce jest przygotowane), a przy okazji poznaje się budową swojego moto. ;)

Poczytaj dział dla CRF1000 to się sporo rzeczy dowiesz, warto!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.