Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   CRF 1000 L (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=170)
-   -   Zajebistość CRF (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32851)

madafakinges 01.09.2018 12:20

Zajebistość CRF
 
8 Załącznik(ów)
Forum Afry i nie ma wątku co zajebistego jest w NAT.

Więc piszemy dlaczemu lubimy swoje NAT.

Zaczynam rok 24500 zero awarii, średnio spala 5 najniższe 4,2 najwyższe 7,8 na autostradzie z bagażami trzymane 170-180
Brak korozji, szprychy świecące, żadnych problemów z przełącznikami itp. po prostu hąda...
Załącznik 82613
W dzień zakupu
Załącznik 82614
Dwa tyg później TETH Albania
Załącznik 82615
Czarnogóra
Załącznik 82616

Załącznik 82617
Rumunia off
Załącznik 82618
Dojazd do Farcaula
Załącznik 82619
Grecja Meteory
Załącznik 82620
Droga na Olimp

madafakinges 01.09.2018 12:27

5 Załącznik(ów)
Załącznik 82621

Załącznik 82622
Beskid żywiecki
Załącznik 82623
Węgry Eger
Załącznik 82624
Rumunia asfaltowa Transalpina
Załącznik 82625
Trasa nad polskie morze z zahaczeniem o góre piachu w Białym Borze

Po 24tyś serwis zaworowy tylko jeden wydechowy do korekty na śrubce.
Wczoraj wymyłem moto wygląda jak w dzień przytulania pod salonem miłość trwa i z każdym kolejnym km. bardziej doceniam lekkość prowadzenia, zajebiście skuteczny silnik, świetne hamulce, dźwięk, wygode, piekny wygląd, uniwersalność i to co miała stara XRV jadąc na niej czuje się jak w domu zawsze, uśmiech z twarzy nie schodzi:D

ps. za godzinę jadę na weekend w Bieszczady, już wiem że będzie zajebiście.

tyran 01.09.2018 12:28

W końcu jakiś pozytywny wątek. :Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:
Już myślałem że się nie doczekam.

Zrobiłem NAT ponad tysiąc km. i jedyne zastrzeżenia miałem do dudniącego powietrza w okolicach kasku.
Cała reszta idealna. Piękny motocykl!

kuba1981 01.09.2018 12:36

Dopisz jeszcze jaki rok itp.manual czy dct ...

Novy 01.09.2018 12:48

Cytat:

Napisał madafakinges (Post 598044)
Forum Afry i nie ma wątku co zajebistego jest w NAT.

Więc piszemy dlaczemu lubimy swoje NAT.

(...)

1. Ma DCT! Uwielbiam tą skrzynię. Mogę delektować się przyjemnością z jazdy nie rozpraszany przez wachlowanie sześcioma biegami.
Wcześniej miałem NC 750X też z DCT.
Po pierwszej jeździe próbnej na NC, banan nie schodził mi z pyska. To była miłość od pierwszego metra.

Żeby nie było - w młodości jeździłem sportowo, więc umiem biegi zmieniać i kiedyś nawet czerpałem z tego przyjemność :D

2. Wygląd kozacki. Niedaleko, gdzie mieszkam znajduje się przeszklony od ziemi biurowiec i akurat są tam światła. Zawsze narcystycznie patrzę na siebie, znaczy się na NATkę.

3. Spalanie - tak jak pisze Mada. Bardzo jestem zadowolony. Chociaż w NC miałem min. 3,2l/100km, max. 5,6. Stałe przy normalnej jeździe 3,5l. Ale NC nie można (jak NAT) jeździć we dwójkę, nie ma tyle mocy, nie jest tak uniwersalna i nie wygląda tak zajebiście!

4. Światła - magia! Wreszcie widzę, dokąd jadę.

5. Zegary - czytelne nawet jak od tyłu wali słońce. Nie widzę, co jest na nawi (nawigacja nad zegarami), a zegary nadal idealnie czytelne.

5. Oryginalna szyba. Już nawet OEM szyba dobrze chroni od wiatru. U mnie delikatnie podniosłem Batzen'em.

6. Stale świecące kierunkowskazy - dla mnie ważna kwestia, miałem tak w TA - jestem lepiej widoczny dla pozostałych użytkowników drogi.

7. Kanapa, siedzenie - można zrobić naprawdę dużo kilometrów (solo lub we dwoje) i nie cierpieć.

8. Ochrona przed wiatrem (nogi) - po moim NC zauważyłem od razu, że bak pięknie chroni od wiatru.

9. Hamulce - tak, hamulce! Jak można było zapomnieć. Motor staje dęba czy jedziesz sam czy z pasażerem i tobołami. Niejednokrotnie zapiszczałem przednim kołem przy gwałtownym wciśnięciu klamki.

10. Klang nawet oryginalnego tłumika - piękny! Japońce długo walczyli, żeby go osiągnąć z rzędówki. Miał brzmieć jak poprzednich modeli - tak czytałem. Czasami w zimie aż włączam sobie na YT dźwięk. Moja Pani mówi wtedy, że albo chory jestem albo bardzo już tęsknię za latem :D

Na razie to chyba wszystko. Jeśli coś mi się jeszcze przypomni to chętnie dopiszę.

Zrobione na chwilę obecną ponad 22.000 moją. W Portugalii zrobiliśmy z Mykiem ok. 2.300 km. Zjechaliśmy całą Portugalię. Ale wtedy na manualu i szczerze powiem, że manualna skrzynia mnie nie zachwyciła. Oczywiście to kwestia gustu :)

radiolog 01.09.2018 13:06

Mnie się też moja zajebiście podoba, wreszcie jakaś piękna linia, a nie ta kurewsko brzydka bawarska stylizacja.
Prowadzenie bajka, mogłem zapomnieć o tym ciągnącym do ziemi cyckowozie.

Artek 01.09.2018 13:10

Temat nie ma oczywiście nic wspólnego ze zmianą kartki w kalendarzu forumowym :at:

miki* 01.09.2018 13:19

Cytat:

Napisał radiolog (Post 598057)
Mnie się też moja zajebiście podoba, wreszcie jakaś piękna linia, a nie ta kurewsko brzydka bawarska stylizacja.
Prowadzenie bajka, mogłem zapomnieć o tym ciągnącym do ziemi cyckowozie.

Nosz... To moja kurewsko brzydka bawarska stylizacja nie bedzie sie pokazywac w towarzystwie zajebiscie pieknej CRFy bo jeszcze sie choroba serwisowa zarazi i abs mi zacznie mrugac :p

siwy 01.09.2018 13:22

U mnie 10 tyś. km i lubię ją coraz bardziej. Awarii brak. Najniższe spalanie 4,16 l

colles 01.09.2018 14:46

U mnie same pozytywne odczucia. Nie robiłem jazd testowych ale po odebraniu moto z salonu i przejechaniu się 50m z DCT zakochałem się w tej skrzyni. W czwartek wyjazd na Korsykę i myślę że na tych wąskich krętych dróżkach skrzynia sprawdzi się wysmienicie:) :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.