Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Hardware (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Lark FreeBird 35AT (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9724)

MłodyUć 18.07.2011 20:57

Cytat:

Napisał Lepi (Post 187924)
Wymien i spróbuj ponownie. Po jednym egzemplarzu trudno oceniać.

Dokładnie, dzisiaj ładna Pani (z dużymi oczami) w sklepie przyjęła reklamacje i będę czekał...tylko, że co najmniej 3 tygodnie:vis:

Lepi 18.07.2011 21:11

na pocieszenie powiem Ci, że na garmina czekałem równie długo :)
Tak czy tak wymianią. Bo co tam naprawiac :)

Lucky Luke 19.07.2011 10:32

A ja podzidowałem w sobotę w mojej okolicy , zrobiłem około 150km tylko OFF i nawigacja spisuje się super, a zaliczyła nawet topienie w rowie. Nic się nie odkręca wszystko działa, a automapa bardzo fajnie prowadzi poza asfaltem. Może w transalpie mniejsze wibracje niż w DRZ albo lepiej wszystko poskręcałem, nie wiem ale ja ze swojego larka 35AT jestem bardzo zadowolony i gdybym miał jeszcze raz kupić jakieś tanie urządzenie to kupił bym go ponownie.

Kamyk 19.07.2011 12:32

/ja w ten weekend zrobilem 1050km z tym Larkiem - po tym jak go lepiej dokrecilem dziala super :) AM daje rade. Naprawde polecam!

Patiomkin 19.07.2011 12:53

Dobra, teraz pytanie które mnie nurtuje od jakiegoś czasu. Czy ktoś ma doświadczenia z instalowaniem na Larku lub GoClever Rider Automapy z licencją. Róznica jest taka, że musi się jeszcze podczas instalacji zarejestrować w bazie dostawcy softu. Dzwoniłem do pomocy AM z pytaniem czy mogą wystąpić problemy z instalacją AM na Goclever Rider i odpowiedziano mi, że nie testowali i nie maja pewności czy taki problem z połączeniem przy rejestracji nie wystąpi. Czy ktoś natknął się na problemy? Interesuje mnie głównie GoClever Rider.

rambo 19.07.2011 12:54

Próbowałem cały dzień odpalić na nim stabilnie software garmina, i ni huja. Wiesza się i nic nie idzie zrobić :Thumbs_Down: :mad:

Wegrzyn 20.07.2011 10:15

Wczoraj wróciłem z wakacji. 2 tyś km i navi bez zarzutu. Jeździłem i po asfaltach, szutrach, lasach i w sumie gdzie się tylko dało ;). Jak najbardziej polecam Larka. Za taką kasę to jest rewelacyjny sprzęt.

Neno 20.07.2011 16:16

Cytat:

Napisał daniel_87 (Post 186483)
To i ja zakupilem AT35, czy po zainstalowaniu karty w urządzeniu powinna pokazać się jakaś ikona? mam wrażenie ze mój egzemplarz nie widzi karty.

Mój też na początku nie widział ( 8GB) , potem raz widział , raz nie. Od jakiegoś czasu widzi :)
Ok 7500km - na razie ok. - 100% po czarnym :)
Uchwyt moto- bardziej niż ok, samochodowy - poniżej krytyki :)

MTBiker 20.07.2011 16:33

Cytat:

Napisał rambo (Post 188018)
Próbowałem cały dzień odpalić na nim stabilnie software garmina, i ni huja. Wiesza się i nic nie idzie zrobić :Thumbs_Down: :mad:

a z ciekawosci jak zawalczyles problem z mapowaniem portow GPS ??
bez obslugi gps garminxt dziala - jak odpale gpsgate i przemapuje porty chodzi ale zupelnie losowo sie wywala (raz 30, raz 50 a raz 170km) i gpsgate juz sie nie daje odpalic - musze reinstalowac ...

oryginalna automapa z polska (europy nie mam) dziala na larku 35AT bezproblemowo

uchwyt - dokupilem kwadrat dedykowany m.in do garmina z systemu ram mount i dokrecilem w miejsce tego oryginalnego (kulka ma inna srednice)

pierwsza bateria poleciala po jakis 3 tys km odlotowaly sie styki (drgania singla,i malo delikatna jazda offroad). druga baterie okleilem plastrem zeby napewno nie miala luzow i przejechala juz 5 tys km i dziala

rambo 20.07.2011 18:59

działa garmin xt bez gps. Jak wsadzam z powrotem sw.unl wiesza się. Automapa dobra do auta. Faktycznie działa malinowo, poza komunikatami Krzysia, ale akurat dla siebie jak robie to jego plik z głosem wywalam.
Tera bede męczył Goclevera ridera. Może tu bedzie coś lepiej :):Thumbs_Up:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.