Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   oddam kocięta (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=17829)

matjas 02.05.2013 11:46

oddam kocięta
 
4 Załącznik(ów)
hej

trzy tygodnie temu na świat przyszedł owoc nieodpowiedzialnej miłości moich czworołapych domowników - w ilości sztuk czterech.
za motocyklowe geny ręczę, ponieważ do rozwiązania doszło w garażu w czeluściach plandeki motocyklowej otulającej remontowanego trampka :D
jeden z nich nawet się w niej tak zaplątał, że początkowo myślałem, że są tylko trzy. jakimś fuksem wróciłem do warsztatu i poszukałem lepiej - z totalną hipotermią jakoś go wyratowałem ale było blisko...:vis:

u nas są już cztery dorosłe koty więc nie mam szans na przyjęcie ich pod nasz dach.

do wydania są trzy kotki i jeden kocurek - to corne to on.
zdjęcia narazie takie jakieś bo się to rozłazi i strasznie drze ryja.
kociaki od małego socjalizowane z ludźmi a zwłaszcza z dziećmi więc myślę, ze nie będzie kłopotu z oswojeniem po odjęciu od matki.

do wydania za około dwa-trzy tygodnie. zobowiązuję się nauczyć je sikac do kuwety no i oczywiście będą już jeść stały pokarm /lada dzień/.

jeden pręgusek z białym już ma nowy dom. pozostały trzy do oddania.

tylko w odpowiedzialne i dobre ręce.

matjas

Roxi 02.05.2013 13:26

Cytat:

Napisał matjas (Post 311783)
za motocyklowe geny ręczę, ponieważ do rozwiązania doszło w garażu w czeluściach plandeki motocyklowej otulającej remontowanego trampka

Jakbyś jakąś yamahę remontował, to bym chętnie przygarnął jednego. A tak złośliwie później może mi lać po kołach, to odpada :(

matjas 02.05.2013 14:10

wystarczy, że weźmiesz którąś z Pań - lanie po kołach masz z głowy. pomogłem?

Roxi 02.05.2013 14:47

Nie ma z Tobą żartów:) a skąd Ty matjas jesteś? Tzn gdzie są te trampkowe koty?

Grehory 02.05.2013 16:15

Cytat:

Napisał Roxi (Post 311807)
Nie ma z Tobą żartów:) a skąd Ty matjas jesteś? Tzn gdzie są te trampkowe koty?

Spójrz w lewo pod avatar

matjas 20.05.2013 07:37

7 Załącznik(ów)
heeeeeeeeej HOP!

maluchy rosną w siłę, biegają już po podwórku i jedzą już stały pokarm. jak najbardziej nadają się już do wyekspediowania na nowe mieszkanko.

komu komu komu????

matjas

Roxi 20.05.2013 13:14

A ten czarny, to kot czy kotka? Jak kot, to biorę:)

matjas 20.05.2013 13:19

No to mamy już tylko trzy do wydania :D
Zapraszam :D

mój tel 669 217 13siedem

super Kolego - mam nadzieję, że będzie mu u Ciebie dobrze.

matjas

Roxi 20.05.2013 13:22

:) no spoko, zadzwonię wieczorem ustalić termin odbioru:) bo kurierem go raczej nie wyślemy:) ale trzymaj go dla mnie:)

matjas 20.05.2013 13:23

spoczko - jak coś to dowiozę gdzieś w pół drogi aczkolwiek serdecznie zapraszam do nas.
masz go zaklepanego na 100% - takie KUP TERAZ :D

matjas

ZOSTAŁY zatem trzy koteczki: dwie typowe pręguski z białymi fstafkami i jedna pręgowana ciemna ale będzie miała dłuższe futerko niż normalny dachowiec. /fot.1/


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.