Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Iran (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=23876)

ofca234 14.05.2015 11:04

Iran
 
aplikowal ktos o wize? pierwszy krok to uzyskanie kodu autoryzacyjnego, do ktorego nalezy wypelnic nastepujaca tabelke

data - miasto - cel - hotel

o ile trzy pierwsze sa latwe (data - miasto - turism) to problematyczny wydaje sie byc hotel. po pierwsze, to chcialbym spac w namiocie albo 'gdzie-sie-da' a po drugie chcialbym uniknac wywalanie kasy na rezerwacje (szczegolnie, ze nie ma zadnych hoteli via hostelworld, ktory jest idealny do takich sciem).

mozna tam wpisac tak zwane 'cokolwiek' a potem polozyc na to lache? nie bede musial w drugim kroku, przy skladaniu wlasciwego wniosku wizowego, pokazywac im rezerwacji?

acha, bym zapomnial: ambasada warszawska. nie mam czasu zalatwic tego w Trabzonie (if you know what I mean).

jorge 14.05.2015 12:16

Cytat:

Napisał ofca234 (Post 432555)
aplikowal ktos o wize? pierwszy krok to uzyskanie kodu autoryzacyjnego, do ktorego nalezy wypelnic nastepujaca tabelke

data - miasto - cel - hotel

o ile trzy pierwsze sa latwe (data - miasto - turism) to problematyczny wydaje sie byc hotel. po pierwsze, to chcialbym spac w namiocie albo 'gdzie-sie-da' a po drugie chcialbym uniknac wywalanie kasy na rezerwacje (szczegolnie, ze nie ma zadnych hoteli via hostelworld, ktory jest idealny do takich sciem).

mozna tam wpisac tak zwane 'cokolwiek' a potem polozyc na to lache? nie bede musial w drugim kroku, przy skladaniu wlasciwego wniosku wizowego, pokazywac im rezerwacji?

acha, bym zapomnial: ambasada warszawska. nie mam czasu zalatwic tego w Trabzonie (if you know what I mean).

w takich przypadkach szukam w necie hoteli co potwierdzą via mail, bez zaliczki i z tym idę.

voytas 14.05.2015 13:20

zadzwoń do Elwooda

ofca234 14.05.2015 14:20

a mogę prosić o telefon?

wyślę też sam prośbę via PW, ale podejrzewam, że dlatego, radzisz dzwonic,że rzadko czyta forum.

sambor1965 14.05.2015 21:20

Podobno Iran w tym roku tylko z przewodnikiem... Tak mi mówił kumpel co na kołach był.

jorge 15.05.2015 10:12

Dostałem info, że pierwsza noc musi być. Nie zawsze sprawdzają, ale jak sprawdzą - przesrane.

ACUPS 15.05.2015 14:21

Marcin - przedzwoń do kolegi, który 3 razy V-stormem był w Iranie - pobyty 2-3 m-ce
Krzysiek - 601264112 (okolice Rzeszowa), nocował zawsze w namiocie lub u "dobrych ludzi"

ofca234 20.05.2015 09:48

jorge, sambor - skad takie info?

acups - dzieki, zadzwonie.

sambor1965 20.05.2015 09:54

Ja mam od gościa co w maju wrócił z Iranu. Był w dwa auta...

ofca234 25.05.2015 18:18

dobra.

z mojej rozkminki -

a) do wniosku wizowego mozna sobie wpisac co sie tylko chce.
b) informacji o przewodniku nie mozna nigdzie potwierdzic. nie potrafie tego znalezc na zadnej stronie. sprobuje jeszcze sprawdzic w samej ambasadzie, ale na dzien dzisiejszy uwazam to za niepotwierdzona plotke.

praktyka pokaze co dalej. procedura ruszyla.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.