Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Wyrabianie paszportu- kolejka. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=40449)

Widmo80 09.06.2021 14:45

Wyrabianie paszportu- kolejka.
 
Taka sytuacja. Początkiem sierpnia chcemy jechać na Albanię ,Czarnogórę, Stambuł , morze czarne, powrót przez Rumunię.
I jak zawsze problem. Tym razem paszport. Stary mi się skończył, więc pora na nowy i tu nie jest tak łatwo. Urząd w Wałbrzychu. Rezerwacja terminu wizyty żeby wyrobić paszport, tylko przez telefon no i problem w tym że nikt tam nie odbiera tego je..nego telefonu.
Próbowałem z 200 razy przez kilka dni i zajęte cały czas. Na email też nic nie odpisują. Jest jakiś sposób żeby to przeskoczyć, przyspieszyć? :vis: coś czuję że z tego powodu będzie lipa z wyjazdu.
I jeszcze pytanko - gdzie na pewno nie uda mi się wjechać bez paszportu?

Emek 09.06.2021 14:50

Właśnie byłem w urzędzie i u nas normalnie się wchodzi do działu. Nie trzeba sie umawiać. Może warto podskoczyć?

ArtiZet 09.06.2021 15:05

Znajdź bardziej przyjaznu Urząd ;)
Obecnie wnioski o paszport można składać w dowolnym punkcie paszportowym w Polsce

Melon 09.06.2021 18:36

Cytat:

Napisał Emek (Post 737197)
Właśnie byłem w urzędzie i u nas normalnie się wchodzi do działu. Nie trzeba sie umawiać. Może warto podskoczyć?

Emek chyba żartujesz ? Tu w mieście inspiracji zapisałem się w maju na złożenie wniosku o paszport na 30 czerwca.:mad:

Lakrua 09.06.2021 19:05

Z tego co pamietam jeszcze niedawno, paszport wyrabiali w każdym urzędzie , nie koniecznie tam gdzie jesteś zameldowany. Jedz za Wałbrzych i tam spróbuj

Dzieju 10.06.2021 05:11

Tak to jest jak się komuś tzw. dupy nie chce ruszyć.
Co z tego że niby mówią że tylko przez telefon , odbiory też.
Pojechałem osobiście bez umawiania , brak kolejki na złożenie , potem odbiór też bez durnego umawiania i też bez kolejki.

drat_wa 10.06.2021 13:19

A ja dla dzieciaków robiłem i wszystkich bez telefonicznego umówienia odsyłali.
Pani poinformowała, że odbiór będzie po "staremu" bo po 18.06.2021 mają pracować normalnie czyli na "numerki z automatu".

Dzieju 10.06.2021 23:15

Może zależy gdzie , ja się nie pytałem tylko siadłem przed okienkiem i położyłem kwity.
Nikt mnie nigdzie nie odesłał , mimo że na tablicy widniały zasady.
Cóż, trafimy na ludzia lub taboret.

zaczekaj 10.06.2021 23:37

Ludzie z Wrocławia i okolic jeżdżą wyrabiać paszporty do Legnicy i Jeleniej Góry. Już parę razy to słyszałam, na szczęście na razie nie muszę tego sprawdzać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

golab 11.06.2021 07:21

Na Podlasiu zapisy telefoniczne działają i co zaskakuje ludzie umówieni często się nie pojawiają!!!! Byłem z synem w tym tygodniu umówiony na 10 profilaktycznie pojechaliśmy na 8 co by młody jak najmniej się do szkoły spóźnił i co? o 8 30 już było po wszystkim bo przed nami kilka osób się nie pojawiło....także o tak.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.