Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Co sie dzieje z firma PANCERNIK? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7894)

Miszel 17.11.2010 12:30

Co sie dzieje z firma PANCERNIK?
 
Witam,
Czy ktos wie co sie dzieje z PANCERNIKIEM? Od ponad tygodnia pisze emaile na oba adresy (hmm - dwa emaile na dwa adresy :) ) i telefonuje o różnych porach dnia - głucha cisza....
Dziala jeszcze? Splajtował (nie daj Boże!!)?
Zdrowko,
Miszel

mutus44 17.11.2010 14:40

Ja ponad dwa tygodnie temu zrobiłem przelew za 2 kufry, mocowania, karnister i stelaż... ... i o zgrozo od tego czasu milczenie.
Czyżby złowieszcze?
Czy można prosić kogoś z Puław o sprawdzenie co jest pod adresem: ul.Krzywe Koło 3
24-100 Góra Puławska?

Ola 17.11.2010 14:51

Nie popadjacie w popłoch. Bonjour (robiący Pancerniki) to solidna firma. Może coś mu po prostu ostatnio wypadło ważnego. Ale spokojnie, jak się do czegoś zobowiązał, to na pewno zrobi.

Jest z resztą zarejestrowany na naszym forum. Także może sam tu się do Was odezwie.

Pozdrawiam

mutus44 17.11.2010 15:04

Dzięki za słowa otuchy.
Ja też wierzę, że wszystko będzie OK :)

PiotrW 17.11.2010 15:19

Ja swoje kufry zamówiłem pocztą elektroniczną, potwierdzenie przyjęcia zamówienia otrzymałem dopiero po monicie telefonicznym (2-3 tygodnie). Kufry były robione chyba za trzy tygodnie. Potem dostałem mail z prośbą o przelew bo kufry już są wykonane. Zapłaciłem, a kufry otrzymałem po kilku dniach od daty przelewu. Myślę, że nie ma co się niepokoić bo widać, że chłop jest zarobiony, a zleceń ma dużo. Jakościowo kufry są wykonane pierwszorzędnie, jasna i precyzyjna instrukcja montażu. Moje kufry (bez moich nagabywań) potraktowano po cenach promocyjnych i zapłaciłem za komplekcik znacznie mniej niż jest to ujęte w cenniku na stronie.

wd60 17.11.2010 15:28

Panowie, bez paniki, Bonjour to solidna firma. Nie słyszałem żeby kogoś skrzywdził. Fakt, zagląda na forum, to i się pewnie wkrótce odezwie.

Miszel 17.11.2010 15:55

Kurcze, nie chcialem wywolac takiego zamieszania!
Faktycznie, firma wyglada na solidna. Kilka tygodni temu dodzwonilem sie od razu, a teraz chcialem tylko potwierdzenia przyjecia zamowienia...
Nic to, czekam dalej zyczac Pancernikowi jak najlepiej, bo wyglada na to ze jego kufry sa naprawde OK.
Zdrowko,
Miszel

stoner 17.11.2010 17:00

:) Kufry są OK i Marcin również, bez obaw. Nawet naprawa powypadkowa jest OK :) Pod podanym adresem nie znajdziesz wielkiej hali z napisem Pancernik, dobrze, że ktoś w międzyczasie nie odpisał na Twoją prośbę, bo tylko byś się martwił. Raczej próbuj dzwonić, niż mailować. Może coś mu wypadło.

temek 17.11.2010 18:18

bylem u marcina dwa dni temu na przymiarce stelaza. byl poza firma jakis czas i teraz wraca do odrabiania zaleglosci.

Miszel 18.11.2010 16:08

Z Pancernikiem wszystko w porzadku.
Chwilowa cisza na łączach spowodowana była przez force majeure, lub jak niektórzy mowią: cas fortuit.
Zdrówko :) ,
Miszel


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.