Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   4x4 (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Jakie rodzinne 4x4 do 30 k PLN wybrać? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30022)

madafakinges 24.08.2017 08:30

Ogólnie kupić zdorową terenówkę to trudniej niż kupić zdrałowe moto... powodzenia.
Ja będę wracał do 4x4 i chyba wybiore Grand witare z 2.0lpg.
Paskudne toto, ale idzie kupił niezgnite w przyzwoitych pienądzach.
Jeśli chcesz coś co przy okazji zapierdala to kuzyn ma jeepa 4,7v8
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Ja dżipiarzem nie jestem i oprócz silnika nie przemawia do mnie ten samochod.

consigliero 24.08.2017 08:32

Cytat:

Napisał matjas (Post 544590)

p.s. Consigliero ten Dokker to jest Stepway? W sensie one fabrycznie są deczko wyższe niż taka standardowa wersja czy mi sie wydaje tylko ze zdjęcia?



Tak to to jest właśnie najlepsze , ciut wyższy i bardzo dobrze wyposażony , brakuje mi tylko z możliwych opcji podgrzewanych siedzeń , ale kupowałem to co było dostępne . Radio z nawigacją , klima , przestrzeń bagażowa większa niż 4R, a silniczek 1,2 tce całkiem sprawnie sobie radzi z autkiem i to wszystko za 58 z fakturą na firmę z kredytem 50/50 oraz 4 letnim planem serwisowym , płacę tylko za materiały eksploatacyjne . Gwarancja rozszerzona do 4 lat i chyba 120 kkm. Ma wady , trzeba mocniej trzaskać drzwiami .

Onufry22 24.08.2017 08:45

Nikt jeszcze nie skazał kierunku Pajero, ciekawe dlaczego?
Jak mój brat szukał to wyszło, że to najrozsądniejsze rozwiązanie, ponieważ dużo tego jest=dużo tanich części.
Ma aktualnie 3 sztukę i mówi, że kolejne to napewno będzie pajero...
Napewno nie 2.5 tdi, bo tam głowice podobno pękają...

consigliero 24.08.2017 08:51

Cytat:

Napisał onufry22 (Post 544599)
Nikt jeszcze nie skazał kierunku Pajero, ciekawe dlaczego?
Jak mój brat szukał to wyszło, że to najrozsądniejsze rozwiązanie, ponieważ dużo tego jest=dużo tanich części.
Ma aktualnie 3 sztukę i mówi, że kolejne to napewno będzie pajero...
Napewno nie 2.5 tdi, bo tam głowice podobno pękają...



Podoba mi się zdanie , ma aktualnie 3 sztukę 😎

mirkoslawski 24.08.2017 09:02

Gupi nadal jestem...jeepy odpadają. Nie potrzeba mi auta do upalania.
Emek - tym Foresterem mnie zaciekawiłes...dryndne dzisiaj ;)

Emsi 24.08.2017 09:09

Consigliero i Emek dobrze prawią :)
Są również auta powiedzmy rodzinne, które są całkiem dzielne w terenie.
Takie xc70 i podobne ma "tylko" haldex, ale i tak daje radę w błocie, śniegu, czy gdzie tam.


wolly 24.08.2017 09:19

Cytat:

Napisał consigliero (Post 544595)
Tak to to jest właśnie najlepsze , ciut wyższy i bardzo dobrze wyposażony , brakuje mi tylko z możliwych opcji podgrzewanych siedzeń , ale kupowałem to co było dostępne . Radio z nawigacją , klima , przestrzeń bagażowa większa niż 4R, a silniczek 1,2 tce całkiem sprawnie sobie radzi z autkiem i to wszystko za 58 z fakturą na firmę z kredytem 50/50 oraz 4 letnim planem serwisowym , płacę tylko za materiały eksploatacyjne . Gwarancja rozszerzona do 4 lat i chyba 120 kkm. Ma wady , trzeba mocniej trzaskać drzwiami .

Fakt jezdzi calkiem fajnie mam 1.5dci pali i polowe lub miej niz patrol ale bezstresowosc w jezdzie jest taka jak bmw i at na drode gruntowej fakt trzeba sobie odpowiedziec po nam ten sprzet
ps. Jak ten dokker poradzi sobie z tą przyczepą co na zdjeciu ja tego nie widze moze to 1.2 ma wieksza moc i moment

bicio 24.08.2017 09:35

S klasa, wygodna, rodzinna, bezpieczna :D I w 30 klockach się spokojnie zmieścisz :D


azure 24.08.2017 09:38

Cytat:

Napisał ypsi (Post 544602)
Consigliero i Emek dobrze prawią :)
Są również auta powiedzmy rodzinne, które są całkiem dzielne w terenie.
Takie xc70 i podobne ma "tylko" haldex, ale i tak daje radę w błocie, śniegu, czy gdzie tam.


Akurat Volvo to nie ma pojęcia jak zrobić trwały napęd na 4 koła. Ten ichniejszy haldex to o dupę potłuc.

Jak może być cywil to forester, ewentualnie Audi 80 kombi z quattro. Zawias prosty i pancerny, auto też samo w sobie pancerne. Napęd z tych niezajebliwych. Blacharsko trzymają się bardzo godnie.
Mam A4kę z quattro, gdyby nie niskie zawieszenie wjechałaby wszędzie. quattro robi robotę, a dodatkowo w 80tce jest blokada dyfra :Thumbs_Up:


szynszyll 24.08.2017 09:55

w subaru byly takie wersje Hubertus ktore tez mialy cos zamieszane w napedach. jakies blokady centralne czy szpera. niech mnie ktos doprecyzuje.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.