Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=22925)

Głazio 23.01.2015 17:30

V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
 
V Nasze Wyprawy Motocyklowe

http://www.radiator-mototurystyka.pl...akat_VNWM1.jpg

Przed nami V edycja Zimowych Spotkań Podróżników Motocyklowych w nowym miejscu. Usłyszycie ciekawe opowieści prawdziwych travelerów o krainach rozciągających się w Europie, Azji i Afryce oraz ich przygodach i niesamowitych emocjach związanych z eksplorowaniem nieznanych miejsc. Dowiecie się, że na motocyklu można jeździć z jedną nogą i usłyszycie o wadach i zaletach jazdy w pojedynkę oraz grupie. Wśród męskiego grona podróżników pojawi się kobieta - offroadowa Amazonka. Ze wszystkimi podróżnikami będziecie mogli porozmawiać osobiście i usłyszeć odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania.
Wszystko w luźnej motocyklowej atmosferze przy talerzu, kuflu lub ognisku.

Czekamy na Was 27 i 28 lutego 2015 w Dębowym Dworze w Rudzie Różanieckiej (woj. podkarpackie).
Zaczynamy w piątek o godzinie 18.30 projekcją filmu pt. „Droga Wolna!”.


W programie następujące prezentacje (orientacyjne godziny mogą ulec przesunięciu):

27 II 2015 (piątek)

1. Droga Wolna! - 18:30
2. Możliwa niespodzianka prosto z drogi 2015 - 20:30

28 II 2015 (sobota)

1. MotoMagadan 2014 - 12:00
2. To nie koniec drogi 2014 - 14:00
3. Planeta Islandia 2011 - 16:00
4. Do kraju śmieci, mercedesów, bunkrów i klaksonów 2014 - 18:00
5. Magic moments w Nepalu 2014 - 20:00

Po każdej prezentacji pytania do podróżników oraz przerwa. Imprezie będzie towarzyszyć wystawa motocykli (Game Over Cycles, motocykle zabytkowe Czarna Brygada, Moto-Santos, …) oraz ognisko „zimowa watra motocyklowa” (piątek, sobota).
Sponsor Dębowy Dwór zapewnia stolik kawowy (piątek, sobota) do wyczerpania zapasów oraz 200 gram ryby (sobota 14:00) po uprzedniej deklaracji na forum radiator lub e-mail: kontakt@radiator-mototurystyka.pl

Konsumpcja na koszt własny (sprawdź menu).

Mimo zimowej pory specyficzny klimat imprezy przyciąga co roku, coraz więcej osób. Mamy już żelazną grupę stałych bywalców – motocyklistów.
Chcesz przyjechać motocyklem ? Nic nie stoi na przeszkodzie – wystarczy miejsca dla wszystkich nawet na namioty.

Słów kilka o prezentacjach i podróżnikach (więcej info pod linkiem): >>>

Wydarzenie na fb. Udostępnij >>>

ZAPRASZAMY

WSTĘP WOLNY !

trzykawki 23.01.2015 21:02

To może sie zdecydujecie 2014 czy 2015? Na 2014 piszę sie niezależnie od tego ile by to nie miało kosztować lub co, komu i jak zrobić. ..

"Czekamy na Was 27 i 28 lutego 2014 w Dębowym Dworze w Rudzie Różanieckiej (woj. podkarpackie).
Zaczynamy w piątek o godzinie 18.30 projekcją filmu pt. „Droga Wolna!”.
"

Głazio 24.01.2015 13:00

Termin imprezy 27-28 II 2015.

Przy tytułach znajduje się rok wyprawy, np: MotoMagadan 2014 (trasa zrealizowana w 2014 roku).
Preferujemy jak najbardziej świeże relacje, stąd dla tego zapytania małe sprostowanie o co kaman.

Cytowany fragment już poprawiony.

Być może do zobaczenia !

Bohun 29.01.2015 20:25

Oczywiście będę ale nie :at:

Fizolof 29.01.2015 21:01

Ostatnio byłem z dziewczyną na filmie FURIA i po tym jak zrobiłem Jej wykład z budowy czołgu i taktyki to stwierdziła, że więcej z trepem do kina na film wojenny nie pójdzie :mur:

wojtekm72 29.01.2015 22:04

Filozof, nie wiem czego ma się dotyczyć Twój post powyżej :dizzy:.
Jak dla mnie to powinieneś zmienić zainteresowania, lub dziewczynę ;).
Ja, postaram się być w piątek na imprezie :Thumbs_Up:.
A jeśli aura pozwoli to motor odpalę :at:.
Do zobaczyska Paweł :).

Głazio 02.02.2015 09:21

Dla tych co mają w planie przyjechać, na sobotę planowana jes porcyjka darmowego karpia.
Zainteresowanych uprasza się o deklarcję (liczbę porcji - np. Grupa Lublin +8 porcji).
Wszelkie zmiany imieszczam na forum Radiatora.
Jeżeli TU zapadnie dekleracja to prosze o sprawdzenie (w temacie - forum Radaitor) czy wpis został wprowadzony.
Aktualnie pracuję nad własnym filmem - z nadmiaru scen idzie to jak krew z nosa.
Czy aura pozwoli czy nie, usilnie myslę o przyjeździe na kołach (w razie "W" na łańcuchach).

Adampio 02.02.2015 09:32

Tak na wszelki wypadek dopytowywuję: jak nie mam ochoty na karpia i załatwię sobie nocleg to można przyjechać w piątek lub sobotę bez żadnej deklaracji?

Głazio 02.02.2015 10:44

Jasne, że tak!
Nic nie stoi na przeszkodzie. Właściciel daje od siebie taka opcję to warto skorzystać. Aby skorzystać muszę podać przynajmniej tydzień przed imprezą orientacyjną liczbę porcji do przygotowania.

Jenes 03.02.2015 11:53

W takim razie jeżeli można tutaj to proszę abyś dopisał do listy na karpika wstępnie:
Jenes +4.

Na radiatora rzucamy okiem, ale z zamierzchłych czasów mi sie konto zapomniało:D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.