Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Silnik, sprzęgło, skrzynia (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Moto sprzęgła oleśnica - ostrzeżenie (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=43914)

chomik 21.02.2023 12:57

Moto sprzęgła oleśnica - ostrzeżenie
 
Koledzy, chcę Was ostrzec przed tą firmą.
W grudniu 2022 zdecydowałem się poddać regeneracji kosz sprzęgłowy do RD07a w tej firmie, po przeczytaniu opinii na forum. Dlatego moja opinia w tej chwili aby inni nie decydowali się na ich usługi.

Z pełnym zaufaniem, stwierdziłem, że nie idę na półśrodki i kupiłem u nich nowy kosz sprzęgłowy HONDA OEM (Pan twierdził, że ma jeszcze 20 nowych na półce) i po przesłaniu swojego poprosiłem o zrobienie nowego kompletu, wykonując czynności, które zabezpieczą przed fabrycznymi wadami o jakich MOTO SPRZĘGŁA piszą na swojej stronie.

Niestety moim błędem było wysłanie swojego starego kosza. Usługa trwała tydzień.

Gdy otrzymałem informację, że jest zrobione we wtorek 13.12 przesłałem pieniądze do Artur Szczepaniak 2350zł za nowy kosz Honda oryginał i poprawki. Wszystko przez sms. Jako, że miałem zaufanie to z góry zapłaciłem. To był ten sam bank co mój, więc Pan potwierdził, że ma już kasę i jutro wysyła. W czwartek więc miała być u mnie przesyłka. W piątek nie było, więc zadzwoniłem, Pan stwierdził, że wysłał, ale listu nie potrafił podać. W końcu wieczorem przesłał numer, paczka szła INPOSTEM i była na mój numer telefonu, więc widać było, że dopiero nadał w piątek. Tutaj już się zapala mi światełko, że coś nie bardzo ze słownością i prawdomównością.

Paczka nie dotarła w poniedziałek, nie miała też statusów wyjścia a tylko nadanie w paczkomacie. Dzwonię, Pan informuje, że wysłał i mam sobie SAM załatwiać z INPOSTEM. W INPOSCIE Pani informuje mnie, że to nadawca ma się kontaktować a ja nie jestem stroną a paczka ma błędy w procesowaniu. Po kontakcie w MOTOSPRZĘGŁA znów mnie Pan poinformował, że paczka została wysłana, teraz podając inny numer paczki INPOST. Paczka znów na mój numer więc w aplikacji otrzymuję ją jak jest nadana i to jest poniedziałek. Paczka dociera do mnie we wtorek.
Jest to kosz sprzęgłowy poddany regeneracji/zmianie komplet z tarczami przekładkami. Lecz nie ma mojego kosza, który przesłałem. Kosz przesłany nie wygląda na nowy, który kupiłem ale poddany regeneracji.
Założyłem, działa, po przejechanych 2500km w ostatnim tygodniu, zaczyna go być słychać.
Jednak od tamtego czasu nie mogę się doprosić oddania mojego starego kosza. Pan twierdzi, że INPOST zgubił paczkę a ja mam sobie sam to załatwiać. Wysyłałem do niego kilkanaście maili, zero odpowiedzi. Kosza nie ma minęły dwa miesiące. Pan ma wyjebane.
Prosiłem Pana z Moto Sprzegła więc o przesłanie paragonu/fv za zakup nowego kosza, oraz gwarancji na działanie na zrobionym koszu, miała być 2 letnia. Nic do dziś nie otrzymałem. A Pan jest opryskliwy i mnie wysyła do INPOSTU, że mam sobie szukać....
Może ktoś z Was ma nich przełożenie? A jak nie, to ostrzegam Was, jak widać lepiej na nich uważać, błędem było moim podejście z pełnym zaufaniem. Także, wydałem 2350zł i mam dalej kosz, który słychać.....
Składam zawiadomienie na policję o przywłaszczenie mienia, do rzecznika UOKiK pismo oraz do US za to, że nie wydaje dokumentów zakupu. Jestem wkurwiony i nie odpuszczę ch....
Na całą rzecz powyżej mam maile i korespondencję sms jeśli ktoś nie wierzy. No jedynie na to co Pan mówił przez telefon nie mam, już do nagrywania się nie zniżałem.
Moim zdaniem powinno się pisać o firmach serwisach, jak działają aby ich eliminować z rynku nawet jak są jedyni, rynek nie lubi pustki i się wypełnia, ale lepiej, żeby go wypełniali ludzie, którzy są uczciwi.:mur::mur::mur:

delirium 21.02.2023 13:45

jak takie firmy daja rade istnieć więcej jak miesiąc to nie wiem...

lukasz_vip 21.02.2023 13:50

A mało takich firm: https://www.youtube.com/watch?v=OybTLd86A6A
Ostatnio oglądałem ten odcinek i jestem ciekawy finału w sądzie. Takie firmy istnieją bo ludzie po sądach nie chcą się włóczyć latami w tym kraju. Ja już byłem świadkiem w sprawie między dwoma firmami i po kilku latach i tak zapadł wyrok wg. mnie niesprawiedliwy. Na sprawach sądowych to tylko zarabiają sędziowie i prawnicy. Pozwani i pozywający zazwyczaj są stratni na tym biznesie bo jeżeli nie patrzysz wyłącznie na kasę to tracisz czasami zdrowie.

chomik 21.02.2023 13:56

Cytat:

Napisał delirium (Post 809226)
jak takie firmy daja rade istnieć więcej jak miesiąc to nie wiem...

Dlatego, że opinie o nich nie trafiają do szerokiego grona. Dlatego o tym napisałem.
Ponadto nie wiem czy wiecie ale opinie w googlach można sobie wykupić. Mam oferty od wielu firm, a tutaj przykład:
https://www.reviewagency.eu/
Więc nie wierzcie w co piszą na googlach 2200zł i masz 200 opinii w tym troszkę daję się słabszych aby nie było zbyt różowo..

Rafał_RD 21.02.2023 14:37

Kasy i kosza pewnie nie odzyskasz, ale jak masz czas to cioraj dziadów ile wlezie, może następnym razem się zastanowią .. nie ma nic gorszego jak nie chcesz oszczędzać, bierzesz usługę z górnej półki a z tego wychodzi dziadostwo, też miałem takie sytuacje...
Powodzenia!

Adagiio 21.02.2023 19:46

Przykra sprawa że ktoś Cię zrobił tak w chuja.
Podaj link gdzie wystawić mu opinie.

chomik 21.02.2023 19:56

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał Adagiio (Post 809278)
Przykra sprawa że ktoś Cię zrobił tak w chuja.
Podaj link gdzie wystawić mu opinie.

Oczywiście mają swój profil na Google Maps.
Profil Motor Tech Motocykle Oleśnica, dziwiła mnie taka ocena wysoka, a tutaj..... Jakie jaja Panowie zacząłem wchodzić w te opinie i "ludzie" którzy je wystawiają mają podobne zainteresowania, jedzą w tych samych knajpach, żyją w tych samym rejonach Polski....w załączniku dwa profile z oceną....
Oczywiście to oznacza tylko jedno, że opinie są fałszywe i robi je opłacona firma, która wykorzystuje fake konta na googlach w celu nabijania za kasę pozytywnych opinii. Dlatego powtarzające się opinie na dwóch różnych userach z 3 tych samych miejsc oddalonych od siebie setki km. No wybaczcie ale to nie jest zbieg okoliczności.

CzarnyCzarownik 21.02.2023 19:58

Szkoda, że opinie na google po zgłoszeniu przez właściciela często są kasowane.

Ten temat z mechanikiem z jutuba też ostatnio oglądałem i to są jakieś jaja.

Jednym słowem masakra jakie mamy biznesy w kraju.


Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Misza 21.02.2023 20:06

Kurde chwilowo myślałem, że wpadłem w to samo. Przerabiałem ostatnio sprzęgło do samochodu w pewnej firmie zajmującej się sprzęgłami w Oleśnicy. Sprzęgło miało być zrobione na dwukrotnie większy moment niż seria więc trzeba było poszukać chętnego. Znalazłem. Zakład przyjął zamówienie. Dostali cały komplet (docisk, tarczę, zamach), zrobili i po założeniu oczywiście się okazało, że powalili wymiary i nie działa dobrze. Na ten moment się wypinają. Będzie wojna :) Coś ta Oleśnica nie ma szczęścia do speców od sprzęgieł...

delirium 21.02.2023 20:16

Cytat:

Napisał CzarnyCzarownik (Post 809280)
Szkoda, że opinie na google po zgłoszeniu przez właściciela często są kasowane.

o ile wiem usunięcie opini na googlu jest bardzo trudne i długortwałe,
tylko wystawiający może ja w zasadzie zmienić.

chomik 21.02.2023 20:18

Cytat:

Napisał delirium (Post 809283)
o ile wiem usunięcie opini na googlu jest bardzo trudne i długortwałe,
tylko wystawiający może ja w zasadzie zmienić.

Też mi się tak wydaje, znacznie łatwiej zapłacić 2000 za zalanie pozytywnymi opiniami.

luk2asz 21.02.2023 20:58

A mi się wydaje, że to proste. Wystawiłem jednemu serwisowi rowerowemu w Rudzie Śląskiej opinie negatywna, załączyłem opis sprawy na trzy strony, szczegółowy żeby ktoś nie myślał, że ściemniam. I co? Opinie widzę tylko ja. Nikt inny. Ciekawe jak to jest.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

chomik 22.02.2023 08:43

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 809292)
A mi się wydaje, że to proste. Wystawiłem jednemu serwisowi rowerowemu w Rudzie Śląskiej opinie negatywna, załączyłem opis sprawy na trzy strony, szczegółowy żeby ktoś nie myślał, że ściemniam. I co? Opinie widzę tylko ja. Nikt inny. Ciekawe jak to jest.

No i masz rację tylko ja widzę swoją opinie a na ich profilu jej nie widać. :vis:

luk2asz 22.02.2023 08:57

Cytat:

Napisał chomik (Post 809315)
No i masz rację tylko ja widzę swoją opinie a na ich profilu jej nie widać. :vis:

A co ciekawe inne opinie, zwłaszcza pozytywne widać od strzała. Tak więc, jakiś haczyk na opinie negatywne jest.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

majkowski1 22.02.2023 09:42

Opinie mogą być od ręki usunięte jeśli nie dłużej niż 4 dni wisi, zgłaszasz do google i rozpatrują długo, w tym czasie się nie pojawiają w opisach, a jeśli wisi dłużej niż 4 dni zgłasza się zazwyczaj spam i google też może usunąć, skuteczniejsza metoda, ale dłużej trwa proces.. a nie zawsze się da usunąć i wtedy sądowa droga lub gadanie/odpowiadanie na opinię, ale to inna bajka na forum publicznym..

luk2asz 22.02.2023 09:59

Cytat:

Napisał majkowski1 (Post 809325)
Opinie mogą być od ręki usunięte jeśli nie dłużej niż 4 dni wisi, zgłaszasz do google i rozpatrują długo, w tym czasie się nie pojawiają w opisach, a jeśli wisi dłużej niż 4 dni zgłasza się zazwyczaj spam i google też może usunąć, skuteczniejsza metoda, ale dłużej trwa proces.. a nie zawsze się da usunąć i wtedy sądowa droga lub gadanie/odpowiadanie na opinię, ale to inna bajka na forum publicznym..

Czyli co , próbować zamieścić jeszcze raz nową? Pytanie czy się da.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

chomik 22.02.2023 12:07

2 Załącznik(ów)
Ogłoszenie o sprzedaży nowego kosza z OLX, na które po priv nie tylko ja się dałem nabrać.....
A zdjęcie kosza po prostu z neta....

zimny 22.02.2023 12:29

Chomik przykro mi że spotkała Cię taka ujowa akcja i dobrze że o tym piszesz.

Teraz mi się przypomniało że swego czasu w środowisku VStromowym pytałem o zrobienie kosza w DL1000 (są legendarnie wadliwe - nie tylko tłuką ale i generują wibracje) i podrzuciwszy namiar na tą firmę - dostałem zwięzłe, negatywne opinie. Nawet nie wnikałem dlaczego bo równolegle dostałem namiar na fachowca którego mam po drodze do roboty prawie.

Finalnie mój kosz był na robocie u Michała Szramy w Warszawie, ogarnięte pierwsza klasa, kosz lepszy jak nowy i koszt połowy nowego z ASO. Tylko że w DL1000 problem był taki że nowy OEM nie załatwiał sprawy - w Afryce powinien i za tyle hajsu masz pełne prawo oczekiwać tego co miało być :mur:

Pozdrawiam
zimny

ArtiZet 22.02.2023 12:46

Cytat:

Napisał chomik (Post 809339)
Ogłoszenie o sprzedaży nowego kosza z OLX, na które po priv nie tylko ja się dałem nabrać.....
A zdjęcie kosza po prostu z neta....

Aha czyli to fejk ??
Widziałem to ogłoszenie na OLX i się zastanawiałem co tak długo wisi ;)

ziutek2002 22.02.2023 13:23

Coś w tym jest co pisze Chomik. Rok temu zleciłem im regenerację kosza do CRF1000. Myślałem, że tylko mi się to wydarzyło. Temat z paczką podobny, aż nie chce mi się tego opisywać, krótko: wysłana przeze mnie paczka nie została odebrana od nich, wróciła do mnie Inpostem, Pan zarzekał się, że nie otrzymał żadnych informacji. Wysłałem ponownie kurierem ,,za potwierdzeniem odbioru''. Po odebraniu tydzień trwała regeneracja. Otrzymałem cały komplet, kosz nie był oryginalny ale pomyślałem - mają super opinie, pewnie stosują innego producenta. Po zamontowaniu było super ....przez dwa tygodnie. Potem hałas i wibracje wróciły. Po kontakcie z Panem i słownym użeraniu się (ponieważ rozpoczął się sezon) umówiłem się, że przed obecnym sezonem wymontuje go i wyślę ponownie. Teraz po przeczytaniu tego co napisał Chomik mam poważny dylemat.....będę świecił oczami przed klientem....

majkowski1 22.02.2023 13:46

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 809328)
Czyli co , próbować zamieścić jeszcze raz nową? Pytanie czy się da.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

Nic to nie da, nerwy tylko dla Cb.. Jak przyjdzie info od google z lokalnego przewodnika, to można wyjaśnić google, że to zakład, nie Ty kłamie i wprowadza w błąd.. lepiej tak działa.

A najlepiej działa "poczta pantoflowa" np. tak jak tutaj już tyle osób wie i czyta... ;)

chomik 22.02.2023 13:52

Cytat:

Napisał majkowski1 (Post 809348)
A najlepiej działa "poczta pantoflowa" np. tak jak tutaj już tyle osób wie i czyta... ;)

Ooo dlatego jak macie gdzieś miejsca gdzie działacie, strony, fora, FB, Insta to proszę ponieście dalej te informacje. Jak widać z odzewu poszkodowanych, nie byłem sam i Gość po prostu oszukuje ludzi. Nie bądźmy obojętni po prostu.

ArtiZet 22.02.2023 14:05

Chyba pozostaje zadzwonić po "szfagra" ;) albo kolejny afrykański zlot zrobić w okolicy :)

dawid8210 22.02.2023 18:15

Znaczy, wjechać pod firmę w kilkadziesiąt maszyn i odśpiewać coś w stylu ,,ty uju ebany, jesteś przegrany, pierdolisz nam sprzęgła to zdarta twa gęba"....

next22 22.02.2023 18:59

Od czasu jak trzy razy wymieniałem turbo w aucie wyleczyłem się z regenerowanych części raz na zawsze .
90% firm ogłaszających się w internecie to naciągacze Ci co naprawdę się znają i robią dobrze się nie ogłaszają często nie ma nawet szyldu przy bramie .
Zaoszczędzisz 1tyś pln a problemów i roboty na 2 tygodnie a na koniec i tak dupa z tego .

Artek 22.02.2023 19:11

https://africatwin.com.pl/showthread.php?t=38704

delirium 22.02.2023 19:20

Cytat:

Napisał dawid8210 (Post 809377)
Znaczy, wjechać pod firmę w kilkadziesiąt maszyn i odśpiewać coś w stylu ,,ty uju ebany, jesteś przegrany, pierdolisz nam sprzęgła to zdarta twa gęba"....

nie, napuścić na niego uchodźców, powiedzieć im ze przyjmuje do swojego domu za darmo....

kristoch 22.02.2023 19:58

Cytat:

Napisał delirium (Post 809386)
nie, napuścić na niego uchodźców, powiedzieć im ze przyjmuje do swojego domu za darmo....


Łukaszenko Cię ubiegł.
Rozumiem złość na .iuta, ale uchodźców też. Świat nie jest czarno-biały.

matata 23.02.2023 08:13

Cytat:

Napisał chomik (Post 809339)
Ogłoszenie o sprzedaży nowego kosza z OLX, na które po priv nie tylko ja się dałem nabrać.....
A zdjęcie kosza po prostu z neta....

To samo zdjęcie znalazłem w necie na jakiejś ruskiej stronie.
Z 2 m-ce temu wykonałem telefon do typa i pytam się czy ten kosz jest nowy nowy czy regenerowany . W odpowiedzi dostałem, "a co jest w tytule ogłoszenia? Nowy czy regenerowany?" Zacząłem czytać opinie o tej firmie itp,itd i wyleczyłem się z chęci kupna nowego kosza.

chomik 23.02.2023 09:46

Cytat:

Napisał matata (Post 809439)
To samo zdjęcie znalazłem w necie na jakiejś ruskiej stronie.
Z 2 m-ce temu wykonałem telefon do typa i pytam się czy ten kosz jest nowy nowy czy regenerowany . W odpowiedzi dostałem, "a co jest w tytule ogłoszenia? Nowy czy regenerowany?" Zacząłem czytać opinie o tej firmie itp,itd i wyleczyłem się z chęci kupna nowego kosza.

No ja niestety zasugerowałem się dobrą opinią na naszym forum, nie robiąc potem większego śledztwa. Dlatego napisałem posta aby ktoś inny się nie wpierdolił.

Dubel 23.02.2023 10:05

Cytat:

Napisał chomik (Post 809461)
No ja niestety zasugerowałem się dobrą opinią na naszym forum, nie robiąc potem większego śledztwa. Dlatego napisałem posta aby ktoś inny się nie wpierdolił.

Moze dodaj odnosnik do tego tematu w tamtym miejscu

CzarnyCzarownik 23.02.2023 18:54

Pozwoliłem sobie dodać linka do tego tematu na facebookowej grupie AT :)

chomik 24.02.2023 12:12

Cytat:

Napisał CzarnyCzarownik (Post 809537)
Pozwoliłem sobie dodać linka do tego tematu na facebookowej grupie AT :)

Dzięki :)

Dredd 24.02.2023 16:30

Słabo o takich przypadkach się czyta/słucha.
Składaj koniecznie zawiadomienie na Policji i dopilnuj, żeby gość dostał wyrok. Nie odpuszczaj !!

Ludziom nie chce się tego robić, bo to dodatkowe problemy, itd. a tego typu cwaniaczki na tym żerują.
Na fb czy w internecie przez chwilę jest rejwach, a potem... kolejny niczego nie świadomy "klient" się znajdzie.:vis:

dominikon 24.02.2023 16:50

Trochę się przeraziłem tym postem szczerze mówiąc... Sam mam zrobione sprzęgło przez tą firmę (chyba ze dwa miesiące temu odebrałem) ale motocykl jeszcze składam i nie wiem jak to będzie działać. Z mojej strony również mam zastrzeżenia do w/w firmy bo zanim wysłałem sprzęgło do nich z mojej Afry to też gadałem z gościem telefonicznie, ustalałem szczegóły itp. Wszystkie wstępne dogadania były na nic bo i tak zrobili po swojemu. Wysłałem sprzęgło, najpierw mieli je sprawdzić i się kontaktować co i za ile jest do zrobienia (mogło to kosztować coś ok. 600 albo 1600 zł). Nikt nie dzwonił a po 8 dniach przyszła paczka do opłacenia na najwyższą z możliwych kwot za daną usługę czyli chyba razem z przesyłką wyszło 1650 bez wcześniejszego kontaktu. No cóż - zobaczę pewnie za jakiś czas jak to będzie działać i przede wszystkim jak długo. Tak czy inaczej życzę Ci powodzenia Chomik oraz wszystkim innym którzy mieli kontakt z tą firmą.

CzarnyCzarownik 24.02.2023 21:41

Takie pytanie: ta regeneracja kosza to chodzi o wymianę tych sprężynek od "dwumasy" czy coś jeszcze?

Może czas zainteresować się regeneracją koszów sprzęgłowych :D

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Bałtrok 24.02.2023 21:48

Chyba jeszcze roznitowanie i zanitowanie większymi nitami, żeby skasować luz na nitach

Melon 24.02.2023 21:54

Nie miałem tego w łapach ale to nie dtc co by tego naprawić nie można w prosty sposób.

CzarnyCzarownik 24.02.2023 23:34

https://www.youtube.com/watch?v=8Vz8xBs_LsA


Tutaj chłop daje śrubkę zamiast nita.

I ma ciekawy patent z dotoczonymi podkładkami do sprężynek aby były ciasne. Ma to fajną zaletę bo normalnie sprężyna ma tylko 2 małe powierzchnie styku z koszem. Po modyfikacji sprężynka przez podkładkę ma znacznie większą powierzchnię styku przez co nie wygniata ponownie kosza.

Dla potomnych podobno pasuje:
Łożysk igiełkowe z numerem: 91024-MB0-003
Łożysko docisku: 96100-6001000

Ma ktoś kosz to sprzedania? :D

matjas 25.02.2023 18:06

Ponoć jakaś firma z Oleśnicy ma nadmiarowy kosz :)

CzarnyCzarownik 25.02.2023 20:45

Taaaa i jeszcze oryginalny, nówka sztuka? :D

Ale poważnie, jakby ktoś miał stary rozklepany kosz to z chęcią bym odkupił i spróbował szczęścia. (Potem jeszcze trzeba znaleźć testera który nie boi się wybuchu silnika :D)

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

MrWaski 14.03.2023 18:39

@chomik, trzymam kciuki! Info o tej "firmie" podałem dalej.

Kazmir 14.03.2023 20:11

Cytat:

Napisał CzarnyCzarownik (Post 809716)
Ale poważnie, jakby ktoś miał stary rozklepany kosz to z chęcią bym odkupił i spróbował szczęścia. (Potem jeszcze trzeba znaleźć testera który nie boi się wybuchu silnika :D)

Jak będziesz miał to może warto spróbować mojej koncepcji. Kiedyś się za to chciałem zabrać, ale z braku czasu umarło. Zastąpienie sprężyn metalowych.................;):D

CzarnyCzarownik 14.03.2023 21:40

W sensie zrobić spawlock na sprzęgle? :D

https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...89968e38c4.jpg

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

mdxmd 16.03.2023 21:51

Robiłem tam regeneracje tłumika drgań skrętnych z napędu wału kardana i zamiast dostać swój zregenerowany otrzymałem jakiś złom do montażu się nie nadający ale pięknie umyty oraz pokryty sporą warstwą smaru więc wyglądał ładnie... jednak smar w silniku to nie jest to co bym sobie życzył więc umyłem dokładnie po czym na powierzhchni kół zębatych uwidoczniły się duże zużycia....

więc dzwonię, że to nie moja część a ponieważ jest ona fabrycznie pasowana z resztą przekładni nie ma możliwości montażu innej !!! nawet gdyby była w idealnym stanie. Okazało się, że doszło do pomyłki i dostałem nie tą część .... był jeszcze miesiąc bujania się i dostałem to co wysłałem zregenerowane. Była to moja pierwsza regeneracja w historii i będzie ostania. Kosze zawsze wymieniam na nowe i nigdy nikt nie wracał z tym samym problem, widziałem natomiast kosze po regeneracji i to dosłownie 4-5tyś po regeneracji w stanie agonalnym.

Podstawowy problem regenerowanych koszy to ciasne pasowanie sprężyn co jest absolutnie błędem! bo w takim koszu w bardzo szybkim tempie dochodzi do wybicia przez tarcze dołków w części aluminiowej kosza i sprzęgło zaczyna ciągnąć a duży luz i tak powoduje hałasy.

calgon 17.03.2023 05:11

Naciągną jeszcze wiele osób.Strona z opiniami dobrze prowadzona.

Misza 17.03.2023 05:30

W tygodniu do mnie dzwonił koleżka co to ma RD07 z pytaniem, prośbą o pomoc przy motórze. Ma między innymi wywalone totalnie sprzęgło. Wstępnie kontaktował się z tym gościem z Oleśnicy. Ten mu zaproponował kompletną regenerację kosza za 1600zł. Sam z siebie, niepytany bronił się w tekstem: "Ja wiem, że mam kompletnie zrąbaną opinię ale już nie jestem taki. To ktoś inny. Zmieniłem się. Robię już inaczej".

chomik 18.03.2023 11:47

Cytat:

Napisał Misza (Post 811675)
"Ja wiem, że mam kompletnie zrąbaną opinię ale już nie jestem taki. To ktoś inny. Zmieniłem się. Robię już inaczej".

Ja bym mu nie wierzył, jeśli by tak było to oddałby mi mój kosz sprzęgłowy albo chociaż pofatygował się zadzwonić i sprawę załatwić. Zlew totalny, mimo korespondencji.

Melon 18.03.2023 15:20

Smród się rozszedł, brak klientów to i skrucha przyszła. Walić gó...zjada.

sysiek300 19.03.2023 08:40

Szkoda nerwów -> zdrowia ludzie na takiego dziada, to są rzeczy niepoliczalne.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.