Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   PolAndRock (Woodstock) 2018 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31811)

Emsi 02.05.2018 21:06

PolAndRock (Woodstock) 2018
 
Jako że po dwuletniej przerwie wybieram się na stary festiwal z nową nazwą, to bardzo ucieszyła mnie ta informacja (dopiero dzisiaj ją wyczytałem :) ), że zagra Soulfly.
https://polandrockfestival.pl/aktual...-na-polandrock

Kiedyś dość mocno ich słuchałem, mam nadzieję dotrwać do ich koncertu ;)




kudlatov 02.05.2018 22:06

No i będzie Arch Enemy :dizzy:

Dubel 03.05.2018 07:32


ŁysyDLE 03.05.2018 08:48

Gojira i teraz jeszcze Soulfly a do tego trzoda przesądziło. Będę!

Emsi 03.05.2018 10:05

Arch Enemy, myślałem, że głos podkładany... a to ta laska chyba jest facetem :)

Jack_*Daniels 03.05.2018 12:19

To już nie ten sam Max Cavalera co kiedyś :cold: ale mimo to warto

Misza 03.05.2018 12:28

Jak to nie jest ten sam? Dokładnie ten sam i tak samo nie chce mu się grać na wieśle... Byłem na Soulfly we Wro jakiś czas temu to numery Sepultury brzmiały Sepulturowato. Czadzior tak czy siak. Jeśli jakimś wypadkiem przypadkiem będę w okolicach to może na sam koncert soulfly wpadne...

Emsi 04.05.2018 20:30

Cytat:

Napisał dubel (Post 581038)
:drif::drif::drif::drif:

Taka imprezka bedzie :D






:D

stanley 04.05.2018 20:34

Dlaczego woodstock się inaczej nazywa?

Qter 04.05.2018 20:43

Prawa autorskie. ..

Pzdr

Qter

piję bro i palę szisze....

Emsi 04.05.2018 22:25

Zmiana nazwy.

https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock...estiwalu-20922

Dubel 04.05.2018 22:33



Ale zwroc uwage jak im faza weszla :dizzy::haha2:

luźno kieta 06.05.2018 23:06

Cytat:

Napisał dubel (Post 581038)

wielki powrót po latach!!! Jest szansa na nową płytę...:D

Dubel 07.05.2018 07:51

Cytat:

Napisał luźno kieta (Post 581302)
wielki powrót po latach!!! Jest szansa na nową płytę...:D

:drif::drif::drif::bow::bow::bow::D:D:D

diverek 16.05.2018 21:55

Ahoj. Nasza miejscówka jak co roku będzie aktywna. A co będziemy pić? jako że zawsze serwowałem produkty lokalne to i tym razem jest pomysł. Dzisiaj, spacerując z psem, zaobserwowaliśmy duuuuużo kwiatostanu akacji w lesie. Niniejszym jutro udajemy się tam ponownie. Tym razem uzbrojeni w jakieś kosze nazbieramy ile się da i zalewamy to spirytem. Jak nabierze aromatu pododajemy jeszcze jakiś fajnych wynalazków typu miód, żeby było smaczne i.... zdrowo hihihihi. Myślę że 20 litrowy bukłaczek po śliwowicy sprzed kilku lat się zrobi do pełna.

RAVkopytko 17.05.2018 20:40

truuuusskaaaffffki :drif:

jaro5000 19.05.2018 17:39

czerwone gasi światło szybko i z nienacka. Akacja brzmi "obiecująco"

diverek 20.05.2018 08:41

Cytat:

Napisał jaro5000 (Post 582657)
czerwone gasi światło szybko i z nienacka. Akacja brzmi "obiecująco"

Światło, w Twoim, ale i nie odosobnionym, przypadku, gasiła jeżyna. Kapeczkę za dużo spiryta mi się onegdaj wlało i efekty były podobne, jak przy niezapłaceniu rachunku za prąd. Truskawka zawsze była w miarę łagodna. Nie liczę samych owoców konsumowanych z bitą śmietaną. Bo owe truskawy w swych rdzeniach miały tego spirytu nieco więcej. Od wczoraj spiryt wyciąga aromat z akacji. Wstawiony w woodstockowej, dwudziestolitrowym baniaczce. Ze 3, 4 tygodnie musi tak postać i będziemy to potem rozcieńczać. Na pewno niejednego sponiewiera. Może nie tak jak Łysego dwa lata temu hihihi. Bo chłop pamięta tylko że przyjechał, a potem że już jedzie do domu. Ale postaram się żeby fason, tzn okolice 40 %, toto miało. Howg.

rupert 20.05.2018 09:46

Może i mnie się uda przybyć... Ja to tylko bukłak z porterówką pamiętam, unikałem ile się dało widząc pomór grupowy:D

luźno kieta 20.05.2018 12:06

Byłem w ubiegłym roku pod bramą, zastałem ciszę i spokoj pobiesiadnego poranka, mniej więcej koło ósmej :D W tym roku przyjdę zaznajomić się w bardziej rozsądnej porze.

jaro5000 20.05.2018 12:08

Dobrze, że są jeszcze jacyś fachowcy w tym kraju ;) Do zobaczenia wkrótce!

Pratowasik 21.06.2018 11:16

Ja jak zwykle. Motocyklowa wioska od wtorku prawdopodobnie. Zapraszamy pod brzozę z flagą FAT

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Dubel 21.06.2018 11:17

Cytat:

Napisał Pratowasik (Post 587118)
Ja jak zwykle. Motocyklowa wioska od wtorku prawdopodobnie. Zapraszamy pod brzozę z flagą FAT

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Ja tez moge ? :drif::drif::drif::bow::bow:

Pratowasik 21.06.2018 11:19

Obowiazkowo.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Dubel 21.06.2018 11:21

Cytat:

Napisał Pratowasik (Post 587120)
Obowiazkowo.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Ale z tym MOZE od wtorku to troszke przeginasz. Mam nadzieje widziec Cie w wtorek Okolo 13-14 na Orlenie w Skwierzynie :D

Jak bedzie trzeba ja moge byc i w Poniedzialek :D

krzysiek_m 21.06.2018 11:29

Cytat:

Napisał Pratowasik (Post 587118)
Ja jak zwykle. Motocyklowa wioska od wtorku prawdopodobnie. Zapraszamy pod brzozę z flagą FAT

My jak zwykle zameldujemy się w czwartek :D

Pratowasik 21.06.2018 11:30

Cytat:

Napisał dubel (Post 587121)
Ale z tym MOZE od wtorku to troszke przeginasz. Mam nadzieje widziec Cie w wtorek Okolo 13-14 na Orlenie w Skwierzynie :D

Jak bedzie trzeba ja moge byc i w Poniedzialek :D

Ogarniemy. Jak będziesz w pl -to w weekend przed możemy rekonesans zrobić KaTaMi. Przy okazji, Zawiozę flagę i plandekę do diwerka, więcej miejsca na browarki będę miał w kufrach. A i jeszcze można brzozę otoczyć jakąś taśmą, ostatnio we wtorek już mieliśmy namioty na naszych miejscach. Hej

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

rene82 21.06.2018 11:51

Ja co roku mówię sobie ze nie jadę, ze juz szkoda wątroby:)...ale pewnie będę tym razem pewnie w czwartek...pozatym koncerty mi podpasowały: in flames, soulfly, judast priest!
No i jeszcze to pierwszy Poland Festiwal....za dwadziescia lat bedzie co wspominać.

Dubel 21.06.2018 13:25

Cytat:

Napisał Pratowasik (Post 587124)
Ogarniemy. Jak będziesz w pl -to w weekend przed możemy rekonesans zrobić KaTaMi. Przy okazji, Zawiozę flagę i plandekę do diwerka, więcej miejsca na browarki będę miał w kufrach. A i jeszcze można brzozę otoczyć jakąś taśmą, ostatnio we wtorek już mieliśmy namioty na naszych miejscach. Hej

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

W weekend przed to w sobote wracam z wakacji wiec w niedziele po poludniu czemu by nie :D :at::lc8::lc8::lc8::lc8:

Dubel 21.06.2018 13:27

Cytat:

Napisał soulsick (Post 587123)
My jak zwykle zameldujemy się w czwartek :D

W czwartek bedziemy juz odwyk miec, no chyba ze sie bedzie przecierac :dizzy:

lortprodisz 21.06.2018 17:26

żeby nie było :D jeszcze mnie do listy dopiszcie :D ... melduję się w czwartek rano

RAVkopytko 24.06.2018 22:31

Tak,tak,wchodzisz pod flagę na brzozie w czwartek,nagle jeb .....i wychodzisz w piątek rano :D

EmilD 27.06.2018 08:19

Cytat:

Napisał dubel (Post 587121)
Ale z tym MOZE od wtorku to troszke przeginasz. Mam nadzieje widziec Cie w wtorek Okolo 13-14 na Orlenie w Skwierzynie :D

Jak bedzie trzeba ja moge byc i w Poniedzialek :D

Dubel ja tez moge byc juz w poniedzialek jak bedzie trzeba :) Urlopik zalatwiony :D

Dubel 27.06.2018 10:58

Cytat:

Napisał EmilD (Post 587962)
Dubel ja tez moge byc juz w poniedzialek jak bedzie trzeba :) Urlopik zalatwiony :D

Zgadamy sie! wracam z wczasow 28.07 i wtedy bede wiedzial, zalezy od pogody, prezesa itp ;)

Dubel 29.06.2018 13:57

Pierd... kur..., siory ...bane jak zwykle okoniem do WOSP i Woodstock! Byle dojebac, zniszczyc za wszelka cene, ale my sie nie damy! To nasz siwat i nie rozjebiecie tego!!! Jak ja was kur... nie nawidze!!!!! Znow niepotrzebne wydatki, znow podwyzszone ryzyko :/

https://polandrockfestival.pl/aktual...drock-festival

pete17 29.06.2018 19:46

Dubel,podpisuję się wszystkimi kończynami pod tym co napisałeś...

Adampio 29.06.2018 21:04

Zupełnie nie rozumiem fenomenu zaczadzenia Orkiestrą i Łudstokiem, być może to kwestia pokoleniowa, ale wydaje mi się, że poziom agresji jaką generuje i sam świecki Świety i jego wyznawcy, w tym objawiony wyżej, w moim przekonaniu w pełni uzasadniają przyznanie imprezie przymiotu podwyższonego ryzyka 😀

Dubel 29.06.2018 22:02

Cytat:

Napisał Adampio (Post 588453)
Zupełnie nie rozumiem fenomenu zaczadzenia Orkiestrą i Łudstokiem, być może to kwestia pokoleniowa, ale wydaje mi się, że poziom agresji jaką generuje i sam świecki Świety i jego wyznawcy, w tym objawiony wyżej, w moim przekonaniu w pełni uzasadniają przyznanie imprezie przymiotu podwyższonego ryzyka 😀

:mur::vis::o

ferolo 29.06.2018 22:19

Jak jest miejscówka to ja się też dopisuję do listy nigdy nie byłem na takiej imprezie i czas w końcu pojechać i zobaczyć jak bawi się zacna trzoda :P ktoś z moich stron rusza aby nielecieć samemu ?

Dubel 29.06.2018 22:51

Cytat:

Napisał ferolo (Post 588465)
Jak jest miejscówka to ja się też dopisuję do listy nigdy nie byłem na takiej imprezie i czas w końcu pojechać i zobaczyć jak bawi się zacna trzoda :P ktoś z moich stron rusza aby nielecieć samemu ?

Miejscówka jest listy nie ma, wszyscy są mile widziani.

Misza 29.06.2018 22:59

Wystarczy 100 skinów którzy zaproszeni brakiem policji sobie wejdą i nastukają pokojowemu patrolowi. Sorry majstry ale impreza jest darmowa, każdy może sobie wejść, nie ma absolutnie żadnej segregacji w sensie "kupił bilet-nie kupił biletu". Czasy są niespokojne a komendant ryzykuje stołkiem jakby coś się stało. To i tak cud, że w środku styranizowanej Europy ktoś robi w miarę wolny festiwal. Nie moja bajka za bardzo światopoglądowo ale nie przeszkadza mi. Bywałem tam dawniej i ostatnimi laty. Powiem tak... te ostatnie lata jeździłem wyłącznie dla kilku ludzi przyjezdznych i lokalnych (;)) nie dla festiwalu. Dawniej jak się było nastoletnim hipisem to nawet taki festiwal super ale już nie bardzo...

jorge 29.06.2018 23:38

Cytat:

Napisał dubel (Post 588410)
Pierdolone k...,.., ..... ....bane jak zwykle okoniem do WOSP i Woodstock! Byle dojebac, zniszczyc za wszelka cene, ale my sie nie damy! To nasz siwat i
https://polandrockfestival.pl/aktual...drock-festival

Dubelku proszę wykasuj w przyszłości nazwę partii....jestem sercem z wpisem, ale obraza to zwolenników - a tu forum bez polityki. Sypią się zgłoszenia :(

RysiekO 30.06.2018 01:45

2 lata temu wracając z ostatniego koncertu wyskoczył do mnie i dziołchy, kiedy wracaliśmy do wioski motocyklowej, a ta była przez mały zagajnik, jakiś fagas z "palalizatorem" w latarce, takim straszakiem. Dostał w ryj gdy Owsiak dziękował ze sceny i nawoływał abysmy kochali się wszyscy... status, nie status, ale na tyle luda kilku potrafi się znaleźć szukających wrażeń innych niż konwencja festiwalu nawołuje :/

Mhv 30.06.2018 08:09

Dokładnie tak..popieram to co powyżej i to co pisze Misza, a naprawdę nie zdziwiłbym się gdyby zdarzyły się jakieś prowokacje. Nie byłem nigdy, kiedyś chciałem ale nie wyszło i w sumie nie żałuję. Jeśli kiedyś przyjadę to na spotkanie czarnuchów:)
Ale nie trzeba zbyt dużej wyobraźni..ludzi są jacy są. Impreza otwarta, mało kontroli, zjeżdżają się tam różne elementy, także narkomani, erotomani oraz inni, nazwijmy to "dziwni ludzie" (są tacy), także ci, którzy mają po alkoholu różne problemy z machającymi rękami. Na pewno jest to mniejszość, ale na pewno są. Wg mnie trzeba tego dobrze pilnować, może się komuś niewinnemu stać krzywda..argument że do tej pory było w miarę spokojnie jest słaby, ludzie są coraz bardziej popieprzeni a czasy niespokojne.
Dla jasności - politykowanie to jest po obu stronach i każdy ma swoje racje. Mnie żadna ze stron sporu nie przekonuje, proponuję wyluzować, każdy ma swoje racje, ale nie potrafią ze sobą rozmawiać,
pozdro.:Thumbs_Up:

diverek 30.06.2018 09:06

Impreza podwyższonego ryzyka, jak to zwykle bywa, i w tym roku, będzie też i u nas. Ci co byli wiedzą że po jeżynie na spirytusie, światło szybko gaśnie. Niestety w tym roku nie będzie truskawki z bitą śmietaną. Jak wcześniej wspomniałem, w tym roku zagości w naszych kieliszkach, szklankach i kubkach - nalewka z akacji. W tym roku gałęzie uginały się od białego kwiatostanu. i najstarsi górale nie pamiętają takiego urodzaju. No to skorzystaliśmy, pszczoły były zazdrosne. Ale co tam... Nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiłem. To będzie premiera. A sami wiecie że na premierach, wypada bywać. Może likarstewka akacjowego nie zabraknie. Liczę że wyjdzie tego ze 20 litrów i obejdzie się bez kaca. No i że w tym roku Łysy, choć jeden dzień z tej imprezy zapamięta.

luźno kieta 30.06.2018 10:43

Inicjatywa fajna, ale niestety i tam wdarła się brudna polityka, organizatorzy deklarują apolityczność, jednakowoż w ubiegłym roku ściskali się z przedstawicielami opozycji na scenie. Impreza podwyższonego ryzyka? owszem i to wielokrotnie podwyższonego! Bez jakiegokolwiek sprawdzenia można wnieść/wwieść co się tylko chce. Misza ma sporo racji pisząc o stołkach i o cudzie, że festiwal w ogóle się w tym roku odbędzie. Gdyby nie daj Boże doszło do jakiejkolwiek prowokacji ze strony przeciwników festiwalu, albo co gorsza faktycznego, zaplanowanego aktu przemocy, konsekwencje były by tragiczne. Specjalnie nie piszę co można by zrobić żeby doprowadzić do katastrofy, aby nikt nie posądził mnie o jakiekolwiek próby nakłaniania do tego, ale wierzcie mi że naprawdę nie potrzeba wielkich starań by podpalić beczkę z prochem.
A co do politykowania to jeszcze się nie zdarzyło tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Ci co rządzą mają swoich zwolenników i przeciwników, a tutaj mamy i jednych i drugich, to że potrafimy znaleźć wspólny język, patrząc przez pryzmat naszego moto-skrzywienia :D to jest zacne! Reasumując, czy pojadę na Kostrzyn w tym roku? owszem ze względu na muzykę i na Was.
Darz Bór.

Dubel 30.06.2018 14:55

Dziękuję "kolegą" za "uprzejmie donosze i prosze o bana" jest to moje pierwsze ostrzezenie od ponad 9 lat udzielania sie na forum. Znając swój nie wyparzony pysk aż dziw bierze że dopiero teraz. Wpis bardzo emocjonalny ale dziś rowniez nie zmienił bym w nim ani jednego slowa. Wszystkim urażonym kij w oko bo w .... To by pewnie frajda była.

Wracając do tematu to tych hipotecznych 100 skinow to należy pamiętać że jest tam oprócz wolontariuszy profesjonalna ochrona i policja która jak myślę grupke 100 zmusiła by w 3 minutki. Wszystkie inne imprezy mają normalny status tylko ta ma podwyższone ryzyko, w zeszłym roku religijny szabat młodzieży gdzie zagrożeń było mnóstwo a zagrożenia o wiele większe miał status normalny. Opener kto był ten wie co tam się dzieje , normalny status . Ehhh ...

Jeszcze dodam na koniec że pomimo ostrego języka mój post nie był skierowany osobowo, a przekleństwa podkreslaly tylko emocje jakie mi towarzyszyły. Nie sądzę że ktokolwiek powinien się poczuć urażonym chyba że ma codzienną sraczke to co innego...

luźno kieta 30.06.2018 15:51

Cytat:

Napisał dubel (Post 588512)
Dziękuję "kolegą" za "uprzejmie donosze i prosze o bana" jest to moje pierwsze ostrzezenie od ponad 9 lat udzielania sie na forum. Znając swój nie wyparzony pysk aż dziw bierze że dopiero teraz. Wpis bardzo emocjonalny ale dziś rowniez nie zmienił bym w nim ani jednego slowa. Wszystkim urażonym kij w oko bo w .... To by pewnie frajda była.

Wracając do tematu to tych hipotecznych 100 skinow to należy pamiętać że jest tam oprócz wolontariuszy profesjonalna ochrona i policja która jak myślę grupke 100 zmusiła by w 3 minutki. Wszystkie inne imprezy mają normalny status tylko ta ma podwyższone ryzyko, w zeszłym roku religijny szabat młodzieży gdzie zagrożeń było mnóstwo a zagrożenia o wiele większe miał status normalny. Opener kto był ten wie co tam się dzieje , normalny status . Ehhh ...

Jeszcze dodam na koniec że pomimo ostrego języka mój post nie był skierowany osobowo, a przekleństwa podkreslaly tylko emocje jakie mi towarzyszyły. Nie sądzę że ktokolwiek powinien się poczuć urażonym chyba że ma codzienną sraczke to co innego...

Ale mimo wszystko przyjedziesz?

EmilD 30.06.2018 16:33

Cytat:

Napisał dubel (Post 588512)
Dziękuję "kolegą" za "uprzejmie donosze i prosze o bana" jest to moje pierwsze ostrzezenie od ponad 9 lat udzielania sie na forum. Znając swój nie wyparzony pysk aż dziw bierze że dopiero teraz. Wpis bardzo emocjonalny ale dziś rowniez nie zmienił bym w nim ani jednego slowa. Wszystkim urażonym kij w oko bo w .... To by pewnie frajda była.

Wracając do tematu to tych hipotecznych 100 skinow to należy pamiętać że jest tam oprócz wolontariuszy profesjonalna ochrona i policja która jak myślę grupke 100 zmusiła by w 3 minutki. Wszystkie inne imprezy mają normalny status tylko ta ma podwyższone ryzyko, w zeszłym roku religijny szabat młodzieży gdzie zagrożeń było mnóstwo a zagrożenia o wiele większe miał status normalny. Opener kto był ten wie co tam się dzieje , normalny status . Ehhh ...

Jeszcze dodam na koniec że pomimo ostrego języka mój post nie był skierowany osobowo, a przekleństwa podkreslaly tylko emocje jakie mi towarzyszyły. Nie sądzę że ktokolwiek powinien się poczuć urażonym chyba że ma codzienną sraczke to co innego...

Dubel wypijemy zdrowie tych "kolegów" chillując się pod brzozą :zdrufko::chleje::grass:

Dubel 30.06.2018 21:37

Cytat:

Napisał luźno kieta (Post 588520)
Ale mimo wszystko przyjedziesz?

Ale mimo co? Ze bana z obozu wladzy chce zrobic wszystko by rozwalic impreze ? Czy mimio tego ze sa naszym forum sygnalisci? I jedno i drugi nie jest mnie w stanie zatrzymac ani zmienic mojego podejscia do tematu.


Cytat:

Napisał EmilD (Post 588522)
Dubel wypijemy zdrowie tych "kolegów" chillując się pod brzozą :zdrufko::chleje::grass:

Tak bedzie :smoking::Thumbs_Up: i zeby to ich glowa pozniej bolala :D no i oczy od kija ....

Za duzo fajnych ludzi tu jest by przejmowac sie marginesem:webers:, mimo to zauwazalnie coraz mniej trzody, dzidy i najepki a coraz wiecej .............................:mur: (mam jedno ostrzezenie, wiecej mnie nie nada)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.