Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   KOMI Respublika przedsmak WORKUTY (2017 r.) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30702)

Robin 11.01.2018 21:32

Cytat:

Napisał sebol (Post 565123)
Henry jak długo wypytywaliście ludzi i co mówili o odcinku Peczora - Vorkuta. Dokąd maksymalnie się zapuszczano tam latem ?

Też interesowałem sie trochę tematem i z tego co znalazłem, to nijaki Mateusz Widuch dotarł do okolic Usińska na KTMie w 2012 roku i dalej już nie dało rady. Trafił na takie błota, że na piechotę nie dało rady.
Podobno jedyne szanse są na lekkich moto i tylko na przełomie czerwca/lipca - zakomarzenie potworne, ale stan wody w rejonie jest wtedy najniższy.

Boski-Kolasek 12.01.2018 12:48

Cytat:

Napisał Robin (Post 565299)
Też interesowałem sie trochę tematem i z tego co znalazłem, to nijaki Mateusz Widuch dotarł do okolic Usińska na KTMie w 2012 roku i dalej już nie dało rady. Trafił na takie błota, że na piechotę nie dało rady.
Podobno jedyne szanse są na lekkich moto i tylko na przełomie czerwca/lipca - zakomarzenie potworne, ale stan wody w rejonie jest wtedy najniższy.

Tez to znalazlem
Jest wyzwanie beda aspirujacy!!!!

Moge sie dolozyc do nagrody dla pierwszych, ktorzy tam dotra!!!!!!!!:D

stopa-uć 12.01.2018 14:09

Super relacja.Bez napinki--a o to chodzi.

a może byśmy stworzyli "jakeś" dopinane pływaki ,albo część pontonu z wyciętą
w dnie szczeliną na koła? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

ciał

Zet Johny 12.01.2018 14:19

Przerabiali coś podobnego chłopaki z Motosyberii, ale oni atakowali chyba z Magadanu na Czukotkę. Nie wiem z jakim efektem.

sebol 12.01.2018 15:46

Zet - Motosyberia z tego co się orientuję nie dojechała na Czukotkę. Chyba nie pomyliłem wyprawy, ale oni dotarli do Anadyru (co prawda to Czukocki Okręg Autonomiczny) , a raczej dopłynęli tam (i to dosyć spory odcinek). Dojechać, a dopłynąć to jednak różnica.

majo 12.01.2018 21:29

To kolejne fajne zadanie na kiedyś....przejechać odcinek Magadan-Pietropawłowsk Kamczacki latem. Np na polskim Komarze 232:) Zamiast opon metalowe łopatki:) Mieć swoją łajkę i strzelbę na Tygrysy Syberyjskie...bo niedźwiedzie to już na nikim nie robią wrażenia:mur::drif::D:at:

kris2k 12.01.2018 21:46

A gdyby tak przypuścić atak na Workutę od drugiej strony? To znaczy z Salechardu? Ogólnie jest możliwość dotarcia do Salechardu latem na kołach? Jak to wygląda? Bo odległość do celu z Salechardu znacznie mniejsza.

sebol 12.01.2018 22:36

1 Załącznik(ów)
Pojazd do jazdy po bagnach już Rosjanie zbudowali. Nie ma co wyważać otwartych drzwi. Ewentualnie małą modyfikację zrobić. Kiedyś już wklejałem foto, ale dla przypomnienia jeszcze raz.

Majo tygrysy to bardziej koło Władywostoku występuje.

Sorki za off.

majo 12.01.2018 23:20

To zależy od ilości pożarów na południu.

bukowski 13.01.2018 01:18

Cytat:

Napisał majo (Post 565475)
To zależy od ilości pożarów na południu.

Fajna historia. Czuc te kilometry (komary tez, zniecheciliscie mnie skutecznie).
Ale to, co mnienw Rosji przeraza...chlopai jada, jada, a to nawet nie polowa...

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.