Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Maszyna dla babeczek (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1956)

lena 16.11.2008 11:46

Brawo Puszek, tylko będzie się facet musiał polubić z ksywą CHŁOP, tak żeby do kompletu z BABĄ pasowało!

lena 16.11.2008 11:47

No chyba,że będzie JAGA - stawiamy przecież na tolerancję!!!

goral 16.11.2008 12:00

Cytat:

Napisał blink (Post 31548)
a ja nie polecam ani Freewinda ani Dr. Silniki masakrycznie awaryjne. Znam z autopsji.

rowniez sie nie zgodze ,kiedys przez rok latalem na dr 650 ( djebel ) z 91 te silniki sa nie do zarzniecia - fakt malutkie problemy z glowica ( ptrafia zluzowac sie nakretki kontrujace na dzwigienkach i nieraz cale sruby wypadna - trzeba je na klej brac - jak juz nie sa nowe ) , niewielka poprawka sprzegla i wsio . nie do zajechania ( dbac o oliwe )

samul 16.11.2008 12:56

To i ja sie doloze ;)

Afryka jest moim drugim motorem i aaaabsolutnie ja uwielbiam. To tak zeby nie bylo, ze nie! To jest sprzet do wszystkiego i na kazde warunki i, kiedy jest w ruchu, jest zaskakujaco zwinna i poreczna, nie ma zadnych glupich narowow i zrobi to, czego sie od niej zazada. Pod warunkiem, ze jest w ruchu... W bezruchu i przy minimalnej predkosci ponad 200 kilo daje sie odzuc "w calej okazalosci", manewry w tloku sa nieprzyjemne i trudne (Afri jest raczej dluga), a w czasem niebezpieczne. Gwaltowne szarpniecie kierownica moze skonczyc sie gleba. Nie jestem ani taki maly ani slaby, ale Afri, ktora zdecydowala sie wywalic nie daje rady podeprzec jedna noga. Pozostaje tylko ratowac kulasa i dac sie jej polozyc. Na pustym parkingu to nie problem, choc oczywiscie obciach, ale w ruchu ulicznym...

puszek 16.11.2008 14:11

Potwierdzam...jak Afri chce się połozyc nie wolno z nia walczyc- ma księżniczka kaprys i tyle. Jesli ma gmole to nic się jej nie stanie a dramatyczna i bohaterska próba obrony moze się skończyć kontuzja nogi albo kręgosłupa. Bo to prawdziwa KOBIETA jak juz chce to nie ma nic coby jej stanęło na przeszkodzie...:)

felkowski 16.11.2008 16:55

Myślę, że cudze rady są dobre, ale najważniejsze jest to czego się samemu oczekuje. Nikt tego nie wie lepiej od Ciebie. Zastanowiłbym się nad masą. O ile z wysokością da się coś zrobić to z masą jest gożej. Jeśli miałbym coś sugerować to może jakiś lekki singielek, góra ćwiarteczka. Jakieś supermoto mogłoby być dobrym pomysłemna początek. Niektóre DRy miały taki patent z gałką na kierownicy do opuszczenia przy zatrzymaniu. Ruszasz gałka w lewo i jest wysoki, stajesz na światłach gałka w prawo i tył przysiada i dostajesz nogami do ziemi.

wieczny 16.11.2008 18:36

Dr 350 Shc :).

JarekAT 16.11.2008 20:43

lena wybieraj przebieraj i kupuj - później wiele uciechy z jazdy
nic nie piszę bo i tak duża burza mózgów :D
masz nie łatwy wybór

Mroq 16.11.2008 21:13

dominator jest za wysoki, masz 2 wyjścia gs 650 albo trampi z obniżonym siodłem, innej opcji na 1 moto dla kierowcy 164cm nie widzę i ponieważ to ma być pierwszy motor, to im starszy tym lepszy a nadwyżkę kasy w kask i ubiór ( porządny)., tu trampek ma przewagę, bo łatwo o plastiki, lusterka ,klamki i wszystko co trzeba co tydzień wymieniać po glebach

BABA 16.11.2008 21:31

Cytat:

Napisał Mroq (Post 31729)
...tu trampek ma przewagę, bo łatwo o plastiki, lusterka ,klamki i wszystko co trzeba co tydzień wymieniać po glebach

tu sie zgodze, oryginalne bibelotki do GS-a cenią się wyżej niż pewnie warte.
PS. tak cwane bestie zrobiły, że nie da się nawet w lusterku wymienić samego szkła, trzeba całe nowe lusterko ( temu teraz cały czas je odkręcam :p ),nawet nie sprawdzam ile za kierunek ( plastikowy na sztywno :eek::Sarcastic: , taśma izolacyjna dobrze trzyma :p ) a ceny innych pierdółek są wygórowane ( jest kupa uniwersalnych jakiś rzeczy co pasują no miliona motocykli, a do GS-a akurat nieeee pasują) :vis: ...ehh ależ to frustrujące :hehehe:.

ale poza tym gitara a nawet dwie :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.