Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   PolAndRock (Woodstock) 2018 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31811)

luźno kieta 30.06.2018 21:48

Cytat:

Napisał dubel (Post 588558)
I jedno i drugi nie jest mnie w stanie zatrzymac ani zmienic mojego podejscia do tematu.

i gitI:) do zobaczyska zatem :):):):)

Dubel 30.06.2018 21:54

Cytat:

Napisał luźno kieta (Post 588562)
i gitI:) do zobaczyska zatem :):):):)

:Thumbs_Up::kumbaya::zdrufko::friday::rules:

Emsi 30.06.2018 23:46

Cytat:

Napisał dubel (Post 588558)
Za duzo fajnych ludzi tu jest by przejmowac sie marginesem

Jak to powiedział Pan Bohdan Smoleń... " Od kiedy margines jest ważniejszy od ogółu".

ŁysyDLE 01.07.2018 14:08

Cytat:

Napisał diverek (Post 588492)
No i że w tym roku Łysy, choć jeden dzień z tej imprezy zapamięta.

W tamtym roku zapamiętałem aż za dużo:) A w tym roku najprawdopodobniej będę tylko w sobotę, więc jeden dzień może się zapisać i pamięci w głowie nie zabraknie:)

jorge 01.07.2018 14:19

Dubel - daj spokój, nie warto przyćmić słusznego (moim zdaniem) przekazu walką ze zwolennikami władzy. Używaj synonimów jeśli musisz, ale wprost nie jest wskazane. Masz prawo do krytykowania - zwłaszcza, że obiektywnie jest to po prostu robienie po górę - dla zasady. (Statystyka imprez masowych - dla niedowiarków). Jednak FAT musi być wolne od polityki -
Chyba ze przyjazd motocykle grozi sankacjami ;)

PS
Nie ma bana. Była korekta.

Dubel 01.07.2018 14:30

Cytat:

Napisał jorge (Post 588607)
Dubel - daj spokój, nie warto przyćmić słusznego (moim zdaniem) przekazu walką ze zwolennikami władzy. Używaj synonimów jeśli musisz, ale wprost nie jest wskazane. Masz prawo do krytykowania - zwłaszcza, że obiektywnie jest to po prostu robienie po górę - dla zasady. (Statystyka imprez masowych - dla niedowiarków). Jednak FAT musi być wolne od polityki -
Chyba ze przyjazd motocykle grozi sankacjami ;)

PS
Nie ma bana. Była korekta.

pisior = synonim a i tak zostal wyedytowany :D
Temat ostrzezenia i tamtego postu uwaa za zakonczony ostatecznie, robmy swoje:Thumbs_Up:

Gandalf 01.07.2018 16:20

A trampek tez sie moze z namiotem do was przyłączyć? Jestem "lokales"(50km) jak coś to służę pomocą. LwG.

Dubel 01.07.2018 17:38

Cytat:

Napisał Gandalf (Post 588629)
A trampek tez sie moze z namiotem do was przyłączyć? Jestem "lokales"(50km) jak coś to służę pomocą. LwG.

Jasne! Wszysc są mile widziani. Wystarczy dobry humor , otwartość i pozytywne nastawienie. Mocna głowa też się czasem przydaje ;)

Gandalf 01.07.2018 19:26

Cytat:

Napisał dubel (Post 588640)
Jasne! Wszysc są mile widziani. Wystarczy dobry humor , otwartość i pozytywne nastawienie. Mocna głowa też się czasem przydaje ;)

No to super moge oficjalnie wbijac na motowioske do afrykanerow. Jupi, zona sie ucieszy, bo juz nie bede jej smecil, ze mam "tylko" trampka a chcialem afryke:D

Pratowasik 02.07.2018 08:39

UJ tam z polityką. Byle by wam do głowy nie przyszło przywiezienie jakieś bumboxa, i puszczanie na afri wiosce diska z pola. Pozdro

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.