Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Pierwsze koty za płoty. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6546)

Wegrzyn 08.04.2010 20:42

No to ja już wierzę, a Tobie Diverek gratuluję :D:Thumbs_Up:

myku 08.04.2010 20:43

Chcialem sie najpierw wladzy przypodobac:pMam nadzieje,ze to podnoszenie nie wejdzie ci w nawyk.A co do fotografowania,to w koncu kupilem odpowiednia ksiezke(D80 Nikon) i moze wreszcie naucze sie pstrykac porzadne fotki.Aaa... zupelnie bym zapomnial,ladny avatar:Sarcastic:

Brunetka 08.04.2010 20:47

No nie wiem, dziś 2 wywrotki, próbowałam podnieść nasze maleństwo ale było ciężko, Diverek musiał mi pomóc.
Muszę popróbować.

Uczepiliście się mojego avatara :D
Cieszę się że Wam się on podoba :devil:

bajrasz 08.04.2010 21:12

Miało być o kursie na prawko, jest o cyckach. Znaczy, zima nareszcie odchodzi w niepamięć, a z nią durne wątki, ankiety itp, itd;)
Fotka fajna, ale co z tym kursem?

PS:Myku, nie szarżuj, przecież masz piesieczka:D

diverek 08.04.2010 21:16

Cytat:

Napisał Brunetka (Post 109436)
Mam nadzieję że kiedyś spotkamy się na żywo:)

oj chyba wstawie jakieś swoje zdjęcie żebyście uwieżyli wkońcu że to ja na tym avatarze.... ;)


http://img28.imageshack.us/img28/9486/a2e87e1a99.jpg

O widzę że sytuacja się rozwinęła. Wejście na to forum masz z przytupem. Ale z tym zabytkowym zdjęciem sprzed 75 lat przesadziłaś.:D Panowie, w chwili obecnej Brunetka jest po 2 ciążach, ma garba, na noc zostawia sztuczną szczękę w słoiku, nosi buty ortopedyczne, puszcza straszne ilości gazów i chrapie głośniej niż ja. :p

michoo 08.04.2010 21:16

Ja piewszym go nie chwaląc się przyuważył :) tego avatara oczywista

Mały a cieszy :)

Zacny jest zaiste.

Brunetka 08.04.2010 21:17

No właśnie, wy faceci tylko o cyckach i o piwie :lol8:

Mój wątek mniał być przede wszystkim o moich przeżyciach na Afryce i kursie :D

Brunetka 08.04.2010 21:22

Cytat:

Napisał diverek (Post 109453)
O widzę że sytuacja się rozwinęła. Wejście na to forum masz z przytupem. Ale z tym zabytkowym zdjęciem sprzed 75 lat przesadziłaś.:D Panowie, w chwili obecnej Brunetka jest po 2 ciążach, ma garba, na noc zostawia sztuczną szczękę w słoiku, nosi buty ortopedyczne, puszcza straszne ilości gazów i chrapie głośniej niż ja. :p


Diverek, troszkę PRZESADZIŁEŚ :confused:
za karę ma post na miesiąc.
Ale troszkę mu wybaczę ze względu na dzisiejszy jego wypadek na hondzi.
Chciał uratować kotka przed niechcącym zderzeniem z Afryczką.
Efekt końcowy - wybity palec, zbita kostka u nogi, dziura na nowej kurtce.
Oraz poooooooooooooooooorysowane gmoliki.
Mój rys -rysik na gmolu to PIKUŚ , w porównaniu z jego.
Więc chłop gada od rzeczy... Majaczy...
Chyba ma jakiś wstrząs mózgu :mur: :D

myku 08.04.2010 21:37

Cytat:

Napisał bajrasz (Post 109450)
Miało być o kursie na prawko, jest o cyckach. Znaczy, zima nareszcie odchodzi w niepamięć, a z nią durne wątki, ankiety itp, itd;)
Fotka fajna, ale co z tym kursem?

PS:Myku, nie szarżuj, przecież masz piesieczka:D

Bajrasz...co by ci tu odpisac.Pieseczek,jest i bedzie numero uno :p,ale nawet moja suczka potrzebuje paniusi,bo inaczej zdziczeja,jak ja,zreszta.A moze np zona diverka ma fajna kolezanke;).W zle rece nie pojdzie...kolezanka oczywiscie;).Aaa... mialo byc o kursie.

diverek 08.04.2010 21:46

Cytat:

Napisał myku (Post 109460)
Bajrasz...co by ci tu odpisac.Pieseczek,jest i bedzie numero uno :p,ale nawet moja suczka potrzebuje paniusi,bo inaczej zdziczeja,jak ja,zreszta.A moze np zona diverka ma fajna kolezanke;).W zle rece nie pojdzie...kolezanka oczywiscie;).Aaa... mialo byc o kursie.

Ech koleżankę rzeczywiście mamy jedna niezłą. To jedna z modelek Brunetki. No mówię chłopy, pierwsza liga. I całkiem do niedawna była wolna. Tzn z odzysku. Ale ostatnio jakiś koleś się koło niej pałęta niestety.

PS. Zapomniałbym. Także fanka motocykli :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.