Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne - dyskusja ogólna (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   Moto Guzzi i Ducati jak to z nimi faktycznie jest...? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=37071)

Baza 16.04.2020 14:43

Dziękuje . Co prawda nie wybieram się ale będę pamiętał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Piękny Maryjan 16.04.2020 14:57

Zimny - dzięki za rozjaśnienie sytuacji co do Navi 1000, faktycznie - w teorii taki zestaw to miód i orzeszki (akceptowalna waga, 98 KM, wąska sylwetka, atrakcyjna stylistyka i niewygórowana cena), ale biorąc pod uwagę wszystkie Twoje uwagi i fakt, że najmłodsze egzemplarze mają co najmniej po 15 lat, może to być wątpliwa okazja.

zimny 16.04.2020 16:12

Maryjan, żeby było jasne - silnik z DL1000 to nie jest z założenia lipa tylko trzeba znać jego cechy i wady. 100 tys km nie robi na nim wrażenia a znany jest przypadek pt. 305 tys mil. Także to bardzo trwała jednostka.

Napisałem żebyś miał świadomość że to nie jest perełka. Ja ogarnąłem wszystkie przypadłości i wszystko działało tak jak powinno. Ale trochę to było frustrujące - miałem przy tym bardzo zadbany ogólnie egzemplarz z przebiegiem 60 tys.

Należałoby sprawdzić jaki w Navi siedzi układ zapłonowy i wtryskowy, czy jest to silnik TLa (sprzęgło chyba na linkę) czy już rozwinięcie z DL1000 (sprzęgło hydraulika). Piece ciut się różniły.

Sama Cagiva wygląda tak jak mówisz na papierze bardzo fajnie. Aha, mój DL kosztował kilkanaście tys. I za tą kwotę już bym go nie kupił. Ale taka Cagiva poniżej np 10tys może być ciekawa opcja. Tylko trzeba zebrać dużo wiedzy... Żeby nie było lipy później i zaskoczeń.

Pozdrawiam
Zimny

matjas 17.04.2020 01:45

Adagio miałem Caponorda.

Baza 19.04.2020 14:05

Jak już wcześniej pisałem w przyszłą sobotę wstępnie wybieram się oglądać S2r a kolega o którym pisałem na początku... no cóż chyba wypił dość dużo whiskey lub innego amerykańskiego trunku bo prawdopodobnie wziął w ciemno(narazie zaliczkował) od znajomego handlarza Buell'a Ulysses. Nie powiem tez kiedyś oglądałem i podobał mi się bardzo dźwięk silnika ale z tym to już w ogóle bym nie wiedział co gdzie i jak...
Będę informował jak się sprawy potoczyły.

matjas 19.04.2020 14:06

Uly to mi się podoba fest.
M

Baza 19.04.2020 14:26

Fajny jest nie powiem.Kojarzę że ktoś z forum(z zakopanego zdaje się) takim jeździł.
Muszę poszperać może coś poopowiada o motocyklu.

krakus 19.04.2020 15:02

Ulysses miał jeszcze silnik HD, chyba jest trochę ludzi którzy się na tym znają. Ja miałem 1125r, tam już był rotax. Brzmiało to bardzo "specyficznie" :)

honda_honda 19.04.2020 17:33

Cytat:

Napisał Baza (Post 677996)
Fajny jest nie powiem.Kojarzę że ktoś z forum(z zakopanego zdaje się) takim jeździł.
Muszę poszperać może coś poopowiada o motocyklu.

Buell'a sprzedawał na forum Marcin z Zakopanego ( i z tego co pamiętam to sprzedał )

Baza 19.04.2020 19:31

Dzięki wielkie zagadam do niego.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.