Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   10 LAT FORUM się nie odbędzie (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=19871)

szymek 08.01.2014 00:47

Rewelacja - przymierzam się :)

Pytanie dodatkowe: czy będą jakieś dzieciaki (+/- 5 lat) ?? Moje się palą do wyjazdu na zlot :D

Adagiio 08.01.2014 08:53

Baner jest żenujacy i obraźliwy a na imprezie organizujący postanowili przyciąć kasę i zrobili ogłoszenia w kilku językach żeby tym zaszpanować , choć pies z kulawą nogą z zagranicy tu zagłada , bo i po co ?

Zastanawialiśmy sie od października jak zrobić żeby było uroczyściej niż zwykle bo to dziesiąta rocznica naszego forum , jednak :

- możemy zrezygnować z okolicznościowych koszulek , które w wersji jakościowej Premium kosztują 27 zł szt. .
- możemy zrezygnować z pokazu sztucznych ogni .
- możemy zrezygnować z sobotniej uroczystej kolacji za 45 zł od osoby
- możemy zrezygnować z konkursu na torze enduro oraz z zezwoleń i opłat z tym związanych
- możemy zrezygnować z legalnej trasy off , przecież i tak na co dzień jeździcie na krzywy ryj po lesie i nic sie nie dzieje , prawda ?
- możemy zrezygnować z piątkowej obiadokolacji , przecież enduro nie pęka i każdy po całym dniu jazdy skrobnie sobie chińską zupkę - 20 zł od osoby .
- możemy zrezygnować z grajków i muzyki , przecież każdy ma muzę w telefonie i może słuchać tego co lubi

Idąc dalej w poszukiwaniu obniżenia kosztów możemy zrezygnować z ośrodka , przecież na łące pod wodospadami można postawić kilkaset namiotów , co z tego ze nie wolno , będzie adventure .

Możemy zrezygnować z organizacji tej imprezy . To nic że angażujemy się w to od października , nie ważne .

Osobom które twierdzą ze jest za drogo i do dpuy proponuje skrzyknąć się i zorganizować na jesieni zakończenie za stówkę , przyjadę choć by było w Stargardzie Szczecińskim . Ale za nim to zrobicie ponarzekam na forum że można przecież za free i nawet podpowiedziałem jak !

mygosia 08.01.2014 09:15

Zawsze znajdą się niezadowoleni - to taka nasza przypadłość :)

Gdyby zlot był "budżetowy", to byłyby głosy, że za mało uroczyście i że niczym się nie różni od "zwykłych" zlotów.
:/

Współczuję i życzę powodzenia!
:)

madafakinges 08.01.2014 09:21

przypomina mi się jak matjas organizował zakończenie to zaraz po znalazły się fotki osikanych wlepek w kiblu... bo to Polska właśnie, ja przyjadę pojem i zapije pyska:Thumbs_Up:

Miras Sc 08.01.2014 09:29

Myślę że obyłoby się bez przygadywania o cenę, gdyby to wszystko co dodał Adagiio zostało napisane w pierwszym poście.
Adagiio - wrzuć na luz, będzie zajebista impra :Thumbs_Up:

Ja będę.

Grucha 08.01.2014 09:50

Jak Miras będzie, to ja też :friday:

i jeszcze 2 kolegów, jak są zdecydowani.

PS. wbijamy na 4 osobówkę ?

jorge 08.01.2014 09:52

Cytat:

Napisał Miras Sc (Post 355682)
Myślę że obyłoby się bez przygadywania o cenę, gdyby to wszystko co dodał Adagiio zostało napisane w pierwszym poście.
Adagiio - wrzuć na luz, będzie zajebista impra :Thumbs_Up:

Ja będę.

:Thumbs_Up: Dobrze napisane. Mówiłem, że się nie znam, teraz wiem :D. Uwaga sztuczne ognie podobno zabijają ptaki ;).

bartol 08.01.2014 09:55

no niestety, na malkontenctwo nie ma rady... szkoda nerwów.
Mi pasuje. Będe.

Dunia 08.01.2014 10:03

A dla mnie to będą super imieniny!
Już się cieszę:at:

Elwood 08.01.2014 10:29

Baner jst do dupy... Nie ma dwóch zdań.
Ale raz na 10 lat, można dać dupy.

Czy przewidzianą trasę na legalu, będzie można potraktować 4x4 i czy jest możliwa opcja namiotowa?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.