Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Rumunia (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1170)

wieczny 02.08.2008 17:12

Pytałem już motormaniaka, ale spytam szersze grono - gdzie w Rumunii jest odcinek jakiejś ładnej plaży, na której spokojnie można się rozbić (namiotem, nie motocyklem)? Potrzodować trochę...

laska 02.08.2008 22:11

Jest taka. Vacha Veche czy jakoś tak przy samej granicy z Bułgarią. Kiedyś tam wrócę. Plaża jak inne ale te dziewczyny. Bar na plaży i inne dobra :) Ale może są inne, mnie kusi jeszcze delta Dunaju, tam nie dojechaliśmy :(
pozdr,
laska

czosnek 03.08.2008 09:51

konkretnie Vama Veche :) Fajne miejsce ale jeśli szukasz czegoś mniej cywilizowanego to faktycznie delta Dunaju jest super. Promy, drogi bezasfaltowe (samochodem musieliśmy w pewnym momencie skapitulować) woda, cisza i spokój. Oraz kupa dzikiej roślinki dla koła przyjaciół Jamajki ;)

Misza 03.08.2008 23:04

Takie pytanko... Czy jeżdząc bardziej offowo, po wschodnich krajach typu Rumunia wlaśnie, używacie map papierowych? Właśnie szukam map topo Karpat i nie wiem czy jest sens to kupować. Wszystkie praktycznie cyrylicą (ja nieznaju pa rusku), sprawdz się toto? GPS nie posiadam a jakąś mapke wypada mieć. Pozdr

dj.1 03.08.2008 23:48

Koniec sierpnia melduje sie tam tez :) + bmw 1100rt :Thumbs_Up:

wuja 04.08.2008 01:34

Cytat:

Napisał Misza (Post 18278)
Takie pytanko... Czy jeżdząc bardziej offowo, po wschodnich krajach typu Rumunia wlaśnie, używacie map papierowych?

Tak. W Rumunii kupilismy na stacji benzynowej, druga dostalismy od tubylca.

Pozdr

ENDRIUZET 04.08.2008 02:59

Tak sobie czytam o tych Waszych wypadach w dalekie rejony, odludne szlaki. Czytam ... szczególiki typu "przy sino koperkowo różowym budynku skręć w lewo i dokładnie po 487 metrach odbij w prawo" ... i widzę, że nie tylko początkujący jestem ale wogóle leszcz podróżny ze mnie straszny ... mam nadzieję, że znajdę w sobie odwagę na taki daleki wyjazd ... chyba w samotności ... ale jednak ... Powiem tak ! Podziwiam Was i Zazdroszczę :brawo:

7Greg 04.08.2008 09:48

Cytat:

Napisał ENDRIUZET (Post 18310)
Tak sobie czytam o tych Waszych wypadach w dalekie rejony, odludne szlaki. Czytam ... szczególiki typu "przy sino koperkowo różowym budynku skręć w lewo i dokładnie po 487 metrach odbij w prawo" ... i widzę, że nie tylko początkujący jestem ale wogóle leszcz podróżny ze mnie straszny ... mam nadzieję, że znajdę w sobie odwagę na taki daleki wyjazd ... chyba w samotności ... ale jednak ... Powiem tak ! Podziwiam Was i Zazdroszczę :brawo:

Przestań podziwiać tylko zacznij jeździć :oldman::oldman:;);)

xtr 14.08.2008 12:27

Wlasnie wrocilismy z eksploracji Rumunii ech bylo super bedzie czas to zdjecia wrzuce. Acha delte dunaju polecam ale nie moto :)

Big_Brother 14.08.2008 23:38

Cytat:

Napisał xtr (Post 19564)
Wlasnie wrocilismy z eksploracji Rumunii ech bylo super bedzie czas to zdjecia wrzuce. Acha delte dunaju polecam ale nie moto :)


napisz coś o delcie - dlaczego nie motorem?? ... wybieramy się w 3 afryki we wrześniu i to jeden z planów :)

:oldman:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.