Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Hardware (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Garmin zūmo XT (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=36822)

consigliero 08.05.2020 17:20

Cytat:

Napisał JarekO (Post 680994)
Wychodzi na to, że w UK dostępny. Ostrzę sobie zęby na niego....

Jak będzie w UK to może i do nas dotrze, poczekam, jako że nie jest to artykuł pierwszej potrzeby a obecne zumo działa. Dodatkowo chcę wziąć go na fakturę, bo jest niezbędny do prowadzenia biznesu:)

JarekO 08.05.2020 17:26

Cytat:

Napisał consigliero (Post 680997)
Jak będzie w UK to może i do nas dotrze, poczekam, jako że nie jest to artykuł pierwszej potrzeby a obecne zumo działa. Dodatkowo chcę wziąć go na fakturę, bo jest niezbędny do prowadzenia biznesu:)

Ja też poczekam aż będzie w PL. Jako, że Navigator działa :-).

luk2asz 08.05.2020 23:47

A ja poczekam jak będzie uchwyt al'a Touratech do niego.

Neo 11.05.2020 09:26

Umówiłem się wstępnie z dystrybutorem na przekazanie egzemplarza testowego. Dam znać.

JarekO 11.05.2020 09:41

Cytat:

Napisał Neo (Post 681197)
Umówiłem się wstępnie z dystrybutorem na przekazanie egzemplarza testowego. Dam znać.

Oj, koniecznie! Chętnie podjadę żeby zobaczyć :-).

consigliero 12.05.2020 11:46

Wychodzi na to że będzie u mnie na dniach, dostałem informację z 3 źródeł że mają mieć z prośbą o potwierdzenie zamówienia.

Neo 13.05.2020 11:23

Cytat:

Napisał consigliero (Post 681347)
Wychodzi na to że będzie u mnie na dniach, dostałem informację z 3 źródeł że mają mieć z prośbą o potwierdzenie zamówienia.

Zależy gdzie zamówiłeś. Możliwe że wyślą do Ciebie już w piątek lub w poniedziałek. Dostałem info od przedstawiciela że egzemplarz testowy będzie u mnie na początku przyszłego tygodnia i pobędziemy ze sobą przez kilkanaście dni. Już się cieszę bo instynkt gadżeciarza mam stłumiony mocno, ale jednak nie wygaszony do zera ;)

Jeśli macie jakieś pomysły co sprawdzić (byle bez skrajności - wpłacam za nie kaucję, wolałbym ją odzyskać...), na co zwrócić uwagę, to piszcie tu lub do mnie bezpośrednio. Na pewno ruszę się gdzieś z nawigacją ale na ten moment nie wiem jeszcze kiedy i w jakim kierunku.

Będę chciał przede wszystkim skupić się na funkcjach użytecznych z motocyklowej perspektywy - jak zachowa się gdy pojadę inaczej niż zaplanowana trasa, co stanie się gdy w połowie zmienię zdanie co do dalszej drogi i czy dużo będzie klikania aby zmusić urządzenie do pokazywania tego co chciałbym w takich sytuacjach widzieć. Jak będzie wyglądało układanie tras motocyklowych na mapach Garmina ale także na ich darmowych odpowiednikach. Na ile czytelne będą komunikaty zgłaszane przez interkom...

Emek 13.05.2020 11:36

Nie wiem jakie mapy będziesz miał tam wgrane ale w starym to miałem problem ustalenia trasy przebiegającej przez kilka krajów, szczególnie na wschód. Możesz zewryfikować jak to wygląda w XT. Stary 590 LM mulił przez kilka minut a potem wywalał że nie da się wyznaczyć trasy.

Novy 13.05.2020 12:14

W TomTomie jest taka funkcja jak: Zaplanuj ekscytującą trasę.

Sprawdź proszę czy jest taka opcja uwzględniająca wybór drogi, ilości zakrętów i wzniesień.
Dodatkowo obsługę tej funkcji, jeśli jest, czy jest intuicyjna, itp.
Albo czy można zaplanować przelot wkoło komina ciekawymi trasami.

Garmina nigdy nie miałem i wciąż chodzi mi po głowie.
Do TomToma i jego odchyłów powiedzmy, że się przyzwyczaiłem.

Chociaż ostatnio dostałem info, że w de nie będzie podawane info o radarach.
Chyba na podobnej zasadzie jak jest w Szwajcarii :(

JarekO 13.05.2020 12:49

Cytat:

Napisał Novy (Post 681518)
W TomTomie jest taka funkcja jak: Zaplanuj ekscytującą trasę.

Sprawdź proszę czy jest taka opcja uwzględniająca wybór drogi, ilości zakrętów i wzniesień.
Dodatkowo obsługę tej funkcji, jeśli jest, czy jest intuicyjna, itp.
Albo czy można zaplanować przelot wkoło komina ciekawymi trasami.

Garmina nigdy nie miałem i wciąż chodzi mi po głowie.
Do TomToma i jego odchyłów powiedzmy, że się przyzwyczaiłem.

Chociaż ostatnio dostałem info, że w de nie będzie podawane info o radarach.
Chyba na podobnej zasadzie jak jest w Szwajcarii :(

Zaplanuj sobie trase na calimoto i przeslij gpx-a do Garmina :-). Bedziesz mial te ficzery o ktorych piszesz.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.