Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Dobór wzrostu moto ...Pomocy:) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=17638)

kulka 19.04.2013 22:06

wlasnie wrucilem z klodzkiej twierdzy , lecielismy na zlot offem , leciala kolezanka z forum dominatora- demolka ;) dziewczyna niklej postury na dominatorze -dzielknie sobie radzila
daje se spokoj z tym wzrostem , bo powoli to zaczayna tracic myszka . wydaje ci sie ze jak nogami siegniesz ziemi to bedziesz mial moto bardziej opanowane?>
na moto sie jezdzi nie podpiera , czesciej nam szkity przeszkadzaja niz pomagaja .
jestes normalnego wzrostu moim zdaniem tylko jezdzic nie za bardzo potrafisz kolego . mysle ze kupuijac obojetnie jak sprzet , po jakims czasie bedziesz fruwal na nim jak golebica :P

Roxi 19.04.2013 22:20

Cytat:

Napisał kulka (Post 309064)
daje se spokoj z tym wzrostem , bo powoli to zaczayna tracic myszka

Spoko, ja już nic o wzroście przecież nie mówię :bow:
Zapytałem i już wiem. Tenerka będzie w maju:)

Jeszcze myślę co by sobie jakiegoś starszego taniego gracika do latania po okolicznych piaskowniach i bergach kopalnianych nie kupić, bo mam tego wokół siebie pełno... Może jakiś starszy dr 350 by się nadał :at:

kulka 19.04.2013 22:45

wiesz co? mialem , w sumie mam kilka zawsze malych sprzetow w garazu.... i wiesz? zawsze jakos swoim latam , znaczy tamte tez moje ale .... ten jeden mimo tego ,ze niby nie stwozony do tego czy za duzy , najbardziej mi lezy ;)
szkoda kasy moim zdaniem , dostosuj sprzeta do offa i ciesz sie i lataj , po to zostal stworzony . amen :)

Roxi 19.04.2013 22:51

Z tego co widzę, to xtr to również jest za ciężki na jakiś teren i ani to tak wygodne jak xtz, a za ciężki do zabawy w terenie. Gadałem z gościem co sprzedaje xtr, to mówił, że sam jeździ wr 450 i raz gdzieś się wybrał xtr i za ciężki aby go z błota wyciągać. W sumie pośrednie rozwiązanie. To już lepiej kupić ulubione moto, a jak już do nauki lekki gracik:)

Mirek Swirek 19.04.2013 22:54

Żeby z czasem się nie okazało, że ten lekki gracik np. dr350 więcej może niż to nowe cudo ;)

kulka 19.04.2013 22:58

ja latam w terenie geesem 1150 i lzejsze za mn amusza nadazyc ;)
za duzy , za ciezki ....dawniej nie bylo innych i ludzie jezdzili
niedlugo moze z autopilotem bedzieta szukali

:D

Roxi 19.04.2013 23:01

Gracik znaczy się najlepiej cena jak za gracika, a stan najlepiej salonowa nuufka:D
Może ktoś chętny na zamiankę za zalegającego mu gracika, bo mi się seicento 900 z oryginalnym przebiegiem 80 tyś zalega w kolorze red :D:D:D

kulka 19.04.2013 23:23

dt 125 ;)

martinhead 20.04.2013 08:20

A ja na pierwsze moto wybrałem RD03. Mówili, że za duże i za ciężkie ( mam 176 cm). Ciężko było przez pierwszy miesiąc, kilka gleb parkingowych (nawet kiedyś na światłach). Przy okazji nauczyłem się sprawnie królową podnosić :-). Dziś nie ma problemu i nie czuję dyskomfortu. Jak wybierzesz niższe moto to i do podnóżków będzie bliżej a to jest dopiero nieprzyjemne.

Fihu 20.04.2013 08:43

Cytat:

Napisał martinhead (Post 309106)
A ja na pierwsze moto wybrałem RD03. Mówili, że za duże i za ciężkie ( mam 176 cm). Ciężko było przez pierwszy miesiąc, kilka gleb parkingowych (nawet kiedyś na światłach). Przy okazji nauczyłem się sprawnie królową podnosić :-). Dziś nie ma problemu i nie czuję dyskomfortu. Jak wybierzesz niższe moto to i do podnóżków będzie bliżej a to jest dopiero nieprzyjemne.

Dokładnie. Ja kupując rd03 ponad rok temu miałem 169cm wzrostu - teraz jest pewnie podobnie. Kwestia przyzwyczajenia ;)
Tyle, że nie było to moje pierwsze moto, oo nie :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.