Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Uklad paliwowy i wydechowy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pompa podcisnieniowa Mikuni (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=382)

podos 10.12.2008 08:52

bo jestem.

zrobilem blad kupujac to przed poczytaniem netu. Tak jak kolega Jarek kiedys poddalem sie reklamie bez weryfikacji, i teraz musze sobie brudzic rece.
Mikuni nic nie daje. Chcialem jezdzic z jedna pompą i zapomniec, a efekt jest taki ze jezdze z trzema. Mikuni, elektryczna i zapas elektrycznej - bo jej tez nie wierzę.
Ma to sens?

Lewar 10.12.2008 09:16

Eee, tam. Niepotrzebnie siejesz defekację. Właśnie dlatego, że nie wierzysz, to ci sie psują.
A w rurkę wierzysz ? Jak cię znam to rurki też wozisz. Trzy co najmniej...:)

podos 10.12.2008 09:23

jaką rurkę?

Xargo1 10.12.2008 20:28

Zapewne rurkę żeby móc w ogóle bez pompy śmigać - na grawitacji

JarekAT 10.12.2008 21:30

jak pompa padnie to nie trzeba zadnej rurki, tylko zdjąć przewód z wejscia pompy i podlaczyc bezposrednio do filtra
dobra nie marudze 7greg, zamawiam ta pompę od 88-94r, nowka to nowka a elektryk na zapas pojdzie po remoncie

myku 18.12.2008 11:55

Podos,ja podobnie zwariowalem.mam elektryczna z plytka,do tego podcisnieniowa juz zamontowana,do tego pracuje nad zainstalowaniem przekaznika ,ze w razie spalenia plytki bede go mogl podlaczyc bez lutownicy.do tego zapasowe plytki,zeby w razie padniecia przekaznika mogl jechac dalej.no i na koniec jak juz wszystko pierdolnie,lacznie z pompa,ktora nie wytrzyma mojej presii na nia i kompletny brak zaufania mam jeszcze wezyk paliwowy,zeby wypiac pompe i jechac na zdanie sie grawitacji.chore co??

Szaman 22.11.2009 00:12

pozwole sobie odgrzebac temat... jako ze padla mi membrana w mikuni =( jest dostepna sama membrana, ewentualnie reperaturka jakas albo cus??? najlepiej zeby jeszcze bylo to w krakowie....

Kazmir 22.11.2009 11:25

on
Cytat:

Napisał Szaman (Post 85166)
pozwole sobie odgrzebac temat... jako ze padla mi membrana w mikuni =( jest dostepna sama membrana, ewentualnie reperaturka jakas albo cus??? najlepiej zeby jeszcze bylo to w krakowie....

Najlepiej to spytaj się Podosa - wszystko ma w jednym palcu jeśli chodzi o te pompy........:haha2::D:haha2:

Szaman 24.11.2009 14:29

Szaman se poradził, domowym sposobem zastosowałem zamiennik memebrany =p na razie działa zaskakująco dobrze... A co do mało wnoszących odpowiedzi, przynajmniej dla mnie jako zadającego pytanie, się przyzwyczaiłem... na każdym z for jest grupka "wyjadaczy" , "dobrych" znajomych którzy mają jakieś kojarzące sie historie itp... Więc niespecjalnie się nastawiałem na odp... klilka osób napisało z kim pogadać i tyle w temacie... Jednak nikt nie wie o zestawie naprawczym =( albo membranie...

jednak po dluzszych medytacjach, probach zakonczonych porazkami... i probach zdobycia membran do mikuni stwierdzam ze mam dosc tego gowna.... Dodatkowo nawet na stronie mikuni (zarowno japan, taiwan jak i usa) nie moge znalesc tego konkretnego modelu....
A jedyne reperaturki jakie znalazlem sa do pomp w skuterach snieznych.... najgorsze ze zadna nie jest podobna kształtem =/ .... z ww. przyczyn stwierdzam ze MIKUNI to WIELKIE BADZIEWIE =/ ......

przynajmniej sobie ulzylem ...

hans 27.11.2009 07:30

Tenera też ma pompę podcisnieniową.... i nie jest to Mikuni......


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.