Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Zapraszam na rolki, czyli co wolno diagnoście (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=28845)

Emsi 30.03.2017 13:30

Mój taki trochę znajomy jest diagnostą i powiedział, że niestety nie ma jednoznacznych przepisów na temat, kto ma na rolki wjeżdżać jak już niby trzeba. Na "ich" forum i między nimi są podzielone opinie. Jedni mówią, że się boją narobić szkód, że nie mają kat.A (wtedy właściciel), a inni mówią, że to właśnie diagnosta wie z jaką siłą hamować na tych rolkach itd. (wtedy diagnosta).
Ale powiedział wprost, że ten co Ci Jagna kazał wjechać na rolki, to zachował się BARDZO nie w porządku co do kobiety. On sam w takim przypadku, albo wjechałby sam, albo odpuściłby rolki, ale chyba w ogóle nie wymaga wjazdu na rolki.
W sumie bardzo dobrze zrobiłaś, że pojechałaś w pizdu.

Ziarko 30.03.2017 14:48

Cytat:

to zachował się BARDZO nie w porządku co do kobiety
A że co, obraził ją? Równość przecież mamy :at:. Jakie to ma znaczenie, czy to kobieta czy mężczyzna?

next22 30.03.2017 15:24

Oczywiście że nie ma znaczenia :)
Ale ja też bym odmówił skoro diagnosta nie chce ryzykować to ja tym bardziej :)

teddy-boy 30.03.2017 16:51

Ciekawe co piszecie. Co stacja to inne zwyczaje. Nigdy, na zadnej stacji w Warszawie nie sprawdzano mi skladu spalin w samochodach. Zwyczajowo - oswietlenie, nr vin, hamulce i zawieszenie.
Za to z motocyklem... jak zobacza motocykl (jezdze na jedna stacje od lat) to sprawdza swiatla, nr ramy i koniec przegladu. Domyslam sie ze w tym czasie "wzrokowo" oglada stan bierznika i hamulcow ;)

jorge 30.03.2017 17:25

Cytat:

Napisał Baza (Post 525247)
Dobra już dobra pisałem że nigdy nie było problemu w moim przypadku ale rozumiem obawy niektórych osób.

Sorry - nie zgodzę się. Ja rownież nie lubię manewrów Afra, a GS 1200 to w ogóle nie próbowałem ogarnąć na postoju. Za to 800 był spoko. Valkirii nikt nie ogarnie. A rolka to nie asfalt tylko sztuczna sytuacja -
A przecież Jagna napisała ze nie było rolek bocznych. Diagnosta jak ma pragnienie niech sam bada.

krakus 30.03.2017 17:33

Cytat:

Napisał jorge (Post 525324)
...A rolka to nie asfalt tylko sztuczna sytuacja -
A przecież Jagna napisała ze nie było rolek bocznych...

To pewnie ten klocek co miał postawić? czy o innego klocka chodziło, pogubiłem się :)

Marulin 30.03.2017 17:39

Ja raz wjeżdżałem na rolki v-stromem ale stacja miała dodatkowe boczne dla motocykla. Później diagnosta się przyznał że chciał zobaczyć jak to działa.

jagna 30.03.2017 19:37

Nie wiem co diagnosta rozumiał pod pojęciem klocek.
Byłam zbyt przerażona kanałem, który zaczynał się 20 cm od rolek :)

MUTT 30.03.2017 20:05

Cytat:

Napisał Ziarko (Post 525294)
. Jakie to ma znaczenie, czy to kobieta czy mężczyzna?

no wiesz .... zasadnicze znaczenie to ma ....:haha2:

Yarro 30.03.2017 20:16

Raz na rolki wjeżdżał diagnosta, raz wjeżdżałem ja. Rolki to nie problem, każdy chyba zna swoją maszynę i jak działają hamulce. Blokowanie kół na szutrach to raczej norma niż wyjątek, więc wyczucie hamulców też powinno być. Prawdziwym problemem są te płytki na podłodze, a już jak są zabrudzone to można do rolek nie dojechać...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.