Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Bedzie jakies forumowe zakonczenie sezonu w tym roku? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=18921)

Dubel 26.08.2013 20:40

Cytat:

Napisał Misza (Post 334202)
Jeszcze wyjdzie że dolny sląsk zrobi zakończenie, ale to będzie impreza taka w jakich dolny śląsk się lubuje czyli pewnie w kamieniołomie z opcją pod dachem czyli w jaskini o wejściu metr na metr. Ciekawe ilu byłoby chętnych ;)

Dla mnie obojętnie gdzie i w jakich warunkach byle by wasze pyski zobaczyć, pogadać i może coś wypić :D

ŁukaszBIA 26.08.2013 20:44

Ja bym chętnie nad morzem sezon zamknął.

EmilD 26.08.2013 21:17

W takim razie ja czekam na termin Podlaskiego :)

Grinch 26.08.2013 21:32

Cytat:

Napisał Misza (Post 334202)
... z opcją pod dachem czyli w jaskini o wejściu metr na metr. Ciekawe ilu byłoby chętnych ;)

Jak ciasne wejścia, to ja zawsze.

Przemek, Łódź RTK,

jorge 27.08.2013 08:44

Do malkontentów wszelkiej maści:

Każdy może zrobić zlot! Masz ochotę i możliwości - rób! Nie płacz, że inni nie mają możliwości.

Dubel 27.08.2013 08:52

Jesli sie to tyczylo mnie to wiesz ze w Norge siedze i moge cos wykombinowac tylko z frekfencja bedzie slabo a i po taniosci nie wyjdzie :D

matjas 27.08.2013 09:07

JORGE to nie jest tak, że ktoś płacze!

Po prostu miał być zlot a jest kupa gdzie w ramach tej samej grupy GTW na przestrzeni kilku dni Blob pisze, że zlot będzie i że się organizują a w parę dni później Adagio pisze, że jednak zlotu nie ma bo są inne imprezy w tak zwanym międzyczesiu, co niczego nie wyjaśnia.

Wydaje mi się Ojcowie GTW, ze coś Wam ucieka.

Moim zdaniem, a jest to opinia podzielana przez organizatorów ostatniego zajebistego zlotu forumowego, to skończyły się czasy zlotów ogólnych FAT na 150 maszyn.
Patrząc na to co się dzieje na forum myslę, że to dobrze. W tej chwili każdy znajdzie dla siebie jakąś imprezę, która będzie bardziej kameralna i da szansę LEPIEJ poznać WIĘKSZĄ liczbę forumowiczów a o to powinno w zlotach FAT chodzić.

Nie łamałbym się zatem na Waszym, GTW, miejscu, że są inne imprezy, które niekorzystnie wpłyną na frekwencję, ale pewnie nie o to chodziło w poście o 'Otwarciu'.

do Ciebie Jorge zaś - ja nie płaczę na przykład. chcecie przyjechać na Dolny Śląsk na zlot do Kotliny Kłodzkiej? Proszę bardzo. Przykro mi, że to nie środek Polski tak aby wszyscy mieli blisko ale inaczej nie poradzę.

20-21-22.09.2013
Kotlina Kłodzka
Miejsc noclegowych pod dachem w łózkach 36
Miejsc na namioty około 40.
Piwo z kija 3,-PLN
Sala na tańcy
Sala na slajdy
Trasy pokręcone przezajebiste.
Grill, kiełbasy

Tyle ode mnie.

matjas

p.s. zrzuta na flaszkę na moje imieniny, że pouprawiam prywatę :D

PARYS 27.08.2013 09:24

Matjas - to juz oficjalnie zapraszasz na zakończenie? Jak co to jadymy!
Nie ma się co szczypać chyba jak jest termin i miejsce to walić i tyle. Jak koszulki się nie zdążą to nic się nie stanie chyba ale odpuścić zakończenia nie można moim zdaniem.

Cze

Dubel 27.08.2013 09:33

Podzielam zdanie Parysa. Jesli to jest oficjalna propozycja prosze potwierdz to a ja rezerwuje bilety.
Pozdro

matjas 27.08.2013 09:47

Kochani - jak napisałem powyżej.

termin znacie. szczegóły odnosnie ceny i tego co mozemy miec podam dziś wieczorem jak zgadam sie z włodarzem miejsca.

jutro wydzielę nowy wątek zlotowy tak więc z ew. listami uczestników jeszcze się wtrzymajcie.

dodam, że będę chętny widzieć z 'czapterem' dolnośląskim /o ile dołączą się do organizacji/ każdego z FAT i im więcej Was będzie tym oczywiście lepiej.
natomiast jeśli będzie 40 miłych osób to również się NIC nie stanie. całe piwo nawarzone w Namysłowie wypijemy sami :D

ZAPRASZAM!!!

matjas
matjas


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.