Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Gadżety / wyposażenie (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=253)
-   -   Batzen wersja STANDARD - zamówienie zbiorcze (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29366)

madafakinges 17.07.2017 08:44

Batzen sprzedany

colles 17.07.2017 12:16

Cytat:

Napisał HarryLey4x4 (Post 539849)
a po co do Batzena wysoka szyba ? , chyba ,że dla King Konga

no jak widać przy wzroście 192 nie robi roboty :) :)
ja mam też sam wzrost plus wysoka szyba. wysokość na 3/4 max. i jest idealnie :)

colles 17.07.2017 12:22

Cytat:

Napisał madafakinges (Post 539858)
Niską.

ok to przynajmniej wiem żeby nie wymieniać wysokiej na niską :)

HarryLey4x4 17.07.2017 22:20

Jakby co to jestem zainteresowany oryginalną szybą od afry. Znaczy tą niską. Można pomyśleć o zamianie na wysoką.

StrzeLuk 17.07.2017 23:02

Cytat:

Napisał HarryLey4x4 (Post 540051)
Jakby co to jestem zainteresowany oryginalną szybą od afry. Znaczy tą niską. Można pomyśleć o zamianie na wysoką.

Mam w garażu nowa, zdjęta z nowego moto bo założyłem wysoką przy zakupie.

HarryLey4x4 18.07.2017 22:25

No i?

dmilek78 03.04.2018 00:17

witam mam pytanie co by się sprawdziło w moim przypadku lepiej? mam 180 cm siedzenie na niższym ustawieniu i rozważam dwie opcje
1. batzen + oryginalna niska szyba
2.oryginalna niska szyba+ MRA X-Creen Sport (podobno robi robote)

Maciek525 03.04.2018 07:32

Cytat:

Napisał dmilek78 (Post 577789)
witam mam pytanie co by się sprawdziło w moim przypadku lepiej? mam 180 cm siedzenie na niższym ustawieniu i rozważam dwie opcje
1. batzen + oryginalna niska szyba
2.oryginalna niska szyba+ MRA X-Creen Sport (podobno robi robote)

Wlaśnie jestem po weekendowych testach. Ja mam batzen + niska szyba + deflektor od PrzemekADV w wersji TX1. Efekt bardzooooo zadowalajacy. Do tego zestaw bardzo elastyczny w ustawieniu. Zawsze na off mozna zdjac deflektor i obnizyc szybe albo podniesc w zaleznosci od ustawienia siedzenia itd. Ja mam 176cm ale jeżdżę z siedzeniem ustawionym na wyższą pozycję. Przy moim wzroscie wystarcza nawet sam TX1 bez batzen ale jest na styk bo wystarczy podniesc tylek o 1cm i zaczyna wiać, nie mniej chyba to bedzie ostateczne dla mnie ustawienie (batzen sam w sobie podnosi szybę i przy moich marnych 176cm z tx1 jest troche wysoko i krawędź prawie na wysokosci oczu) ale przy Twoim wzroscie poszedlbym w zestaw z batzen albo sam deflektor tx2, tyle, ze on juz jest spory. Sam batzen daje juz bardzo duzo ale z deflektorem jest jeszcze lepiej. Ewentualnie skoro masz nizej kanapę to spróbuj TX1 i jak bedzie za nisko to wtedy nozna dolozyc batzen lub zminić szybę na tx2.
Podsumowując (kanapa w wyzszej pozycji):
1. Sam deflektor tx1 na niskiej szybie OEM super do 176 cm (troche lepiej niz batzen bez deflektora, no i nie ma dziury na dole po podniesieniu, za to batzen latwiej obnizyc niz zdjac deflektor).
2. powyzej 176 cm - batzen + tx1 lub deflektor tx2

dmilek78 03.04.2018 08:10

Cytat:

Napisał Maciek525 (Post 577804)
Wlaśnie jestem po weekendowych testach. Ja mam batzen + niska szyba + deflektor od PrzemekADV w wersji TX1. Efekt bardzooooo zadowalajacy. Do tego zestaw bardzo elastyczny w ustawieniu. Zawsze na off mozna zdjac deflektor i obnizyc szybe albo podniesc w zaleznosci od ustawienia siedzenia itd. Ja mam 176cm ale jeżdżę z siedzeniem ustawionym na wyższą pozycję. Przy moim wzroscie wystarcza nawet sam TX1 bez batzen ale jest na styk bo wystarczy podniesc tylek o 1cm i zaczyna wiać, nie mniej chyba to bedzie ostateczne dla mnie ustawienie (batzen sam w sobie podnosi szybę i przy moich marnych 176cm z tx1 jest troche wysoko i krawędź prawie na wysokosci oczu) ale przy Twoim wzroscie poszedlbym w zestaw z batzen albo sam deflektor tx2, tyle, ze on juz jest spory. Sam batzen daje juz bardzo duzo ale z deflektorem jest jeszcze lepiej. Ewentualnie skoro masz nizej kanapę to spróbuj TX1 i jak bedzie za nisko to wtedy nozna dolozyc batzen lub zminić szybę na tx2.

Dzięki za odpowiedź
Ja w takim razie kupie chyba najpierw ten deflektor mra a jak będzie za mało to wtedy dokupie batzena


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Maciek525 03.04.2018 08:30

Cytat:

Napisał dmilek78 (Post 577808)
Dzięki za odpowiedź
Ja w takim razie kupie chyba najpierw ten deflektor mra a jak będzie za mało to wtedy dokupie batzena


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

O MRA nic nie wiem, moje rozważania dotyczą deflektorów ADV przy ich mocowaniach i wysokosciach poszczególnych wersji. ADV ma tą zaletę, ze latwo dostac/zaminic szybę itd.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.