Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Uklad paliwowy i wydechowy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Olej i jego poziom (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=24325)

bass 11.07.2015 11:37

Ja się zastanawiam skąd taka ignorancja techniczna wśród ludzi, którzy mają motocykle dla globtrotreów... kiedyś to człowiek wiedział co i jak przy moturze zrobić zanim go jeszcze kupił :D a tu proszę, jeden z drugim nie wie jak olej sprawdzić, ma instrukcje, ma net, ma telefon i dalej nie wie... a innemu trzeba jeszcze wytłumaczyć, że niekoniecznie musi dupą docisnąć motocykl żeby olej sprawdzić... wystarczy jak go trzyma między nogami a jak za krótki to +/- w pionie i opierając się klatką o siodło przerzucić prawą grabę na stronę z bagnetem i obczaić co i jak...
Skoro z tym jest taki problem to ciekawe jak ich dzieci będą wyglądały, oby listonosz był motocyklista :D

Dzieju, jak napiszesz, że w temperaturze pokojowej te koła pompować to pewnie znajdzie się kilku co napisze, że nie wiedzą jak to zrobić bo im motocykl do windy się nie mieści. :D

marekw 11.07.2015 23:56

:dizzy: ,ale by sie dzialo wtedy trza by windy towarowe wszedzie montowac

xtr 12.07.2015 11:23

Cytat:

Napisał bass (Post 439783)
Ja się zastanawiam skąd taka ignorancja techniczna wśród ludzi, którzy mają motocykle dla globtrotreów... kiedyś to człowiek wiedział co i jak przy moturze zrobić zanim go jeszcze kupił :D a tu proszę, jeden z drugim nie wie jak olej sprawdzić, ma instrukcje, ma net, ma telefon i dalej nie wie... a innemu trzeba jeszcze wytłumaczyć, że niekoniecznie musi dupą docisnąć motocykl żeby olej sprawdzić... wystarczy jak go trzyma między nogami a jak za krótki to +/- w pionie i opierając się klatką o siodło przerzucić prawą grabę na stronę z bagnetem i obczaić co i jak...
Skoro z tym jest taki problem to ciekawe jak ich dzieci będą wyglądały, oby listonosz był motocyklista :D

Dzieju, jak napiszesz, że w temperaturze pokojowej te koła pompować to pewnie znajdzie się kilku co napisze, że nie wiedzą jak to zrobić bo im motocykl do windy się nie mieści. :D

Pokaż mi kolego instrukcje gdzie gdzie jest taki sposób pomiaru poziom oleju.

Kazmir 12.07.2015 12:25

1 Załącznik(ów)
Nie macie ciekawszych tematów technicznych do rozwiązywania?
Jak ktoś to czyta z "ulicy" to odniesie wrażenie, że gówniarstwo tu siedzi - sorry:(

krzysiek_m 13.07.2015 16:41

Nie da się ukryć, że wiele wątków technicznych jest zaśmieconych bzdurami - jak ktoś z zewnątrz zobaczy taką debatę o oleju będzie ostrożniej podchodzić do innych "rewelacji", które trochę ciężej czasem wychwycić przy braku doświadczenia.

Kazmir 13.07.2015 20:34

Prośba do moderatora: Zostawić 1-szy post z zapytaniem i tą fotkę co dałem, a reszta w pi...du. W zamian wstawię dobry temat do analiz odnośnie sprzęgła:)

Krzych_BBI 13.07.2015 22:05

Cytat:

Napisał Kazmir (Post 439985)
Prośba do moderatora: Zostawić 1-szy post z zapytaniem i tą fotkę co dałem, a reszta w pi...du. W zamian wstawię dobry temat do analiz odnośnie sprzęgła:)

Bardzo słusznie :Thumbs_Up:

Evvil 17.07.2015 10:53

Kazmir - czasem milo kogoś mądrego posłuchać.

Kazmir 17.07.2015 21:17

Dzięki, ale "mod" śpi;)

Mallory 20.07.2015 23:36

Cytat:

Napisał bass (Post 439783)
Ja się zastanawiam skąd taka ignorancja techniczna wśród ludzi, którzy mają motocykle dla globtrotreów... kiedyś to człowiek wiedział co i jak przy moturze zrobić zanim go jeszcze kupił :D a tu proszę, jeden z drugim nie wie jak olej sprawdzić, ma instrukcje, ma net, ma telefon i dalej nie wie... a innemu trzeba jeszcze wytłumaczyć, że niekoniecznie musi dupą docisnąć motocykl żeby olej sprawdzić... wystarczy jak go trzyma między nogami a jak za krótki to +/- w pionie i opierając się klatką o siodło przerzucić prawą grabę na stronę z bagnetem i obczaić co i jak...
Skoro z tym jest taki problem to ciekawe jak ich dzieci będą wyglądały, oby listonosz był motocyklista :D

Dzieju, jak napiszesz, że w temperaturze pokojowej te koła pompować to pewnie znajdzie się kilku co napisze, że nie wiedzą jak to zrobić bo im motocykl do windy się nie mieści. :D

to nic jeszcze - kiedyś na forum transalpa było pytanie i dyskusja jak wsiadać/zsiadać z motocykla gdy jedziemy z plecaczkiem:)))))


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.