Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kwestie różne, ale podróżne. (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=80)
-   -   Motovoyager juz w sprzedazy (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=561)

ramires 16.05.2008 16:14

hmm, a moze dla aktywnych userow forum prenumerata? :)

chomik 16.05.2008 16:14

Cytat:

Napisał 7greg (Post 7733)
za 100 tys $ USA bym sie zgodzil na reklame :)

Nie bądź taka tania dziw... :D ja za 100.000.000 ojro afgańskich....

ramires 16.05.2008 16:20

to ja mimo wszystko wole w dinarach (waluta Kuwejtu) - nominały te same :D

newrom 17.05.2008 09:35

Cytat:

Napisał ramires (Post 7735)
hmm, a moze dla aktywnych userow forum prenumerata? :)

Tylko kto by wtedy kupowal ta gazete ? ;)

Mnie by tam niewielka reklama nie przeszkadzała, zwłaszcza gdyby w zamian gazeta płaciła na jakiś zbożny cel wskazany przez :oldman::oldman::oldman:.


Pozdr
newrom

Andrzej_Gdynia 17.05.2008 15:04

Reklamę to juz maja ale potwierdzam że w mieście głównym Gdynia w Empiku nie ma!

Dnieprw 18.05.2008 12:18

O dziwo kolega dostal w kiosku w Iwoniczu Zdroju.Fajna gazeta, na pewno warto kupic, zobaczymy jak dalej bedzie, czy sie utrzyma na rynku i czy bedzie warto kupowac.Swiat Motocykli tez kiedys byl super....

Zazigi 18.05.2008 23:09

mnie strony wylatają o mongolii, a wam?

don_Pedro 19.05.2008 11:13

No właśnie - jakoś słabo wklejone i też mi się wysypały, a raczej szanuję książki. Egzemplarz kupiony w EMPiK-u w Słupsku.
Numer przeczytałem z zaciekawieniem, choć niektóre relacje można było juz wcześniej znaleźć w necie, to jednak warto jeszcze raz poczytać. Od strony technicznej nieźle, trochę drobnych literówek tu i ówdzie, papier znośny i tylko na wypadające strony trzeba uważać.
Niedobrze natomiast, że redakcja zamieściła artykuł o wypadzie w Bieszczady, który w gruncie rzeczy jest opisem łamania prawa. Wprawdzie redakcja próbuje nabrać dystansu do tej relacji, komentując że autorzy są miłośnikami wypraw ekstremalnych, że Bieszczady są tez dostępne normalnymi drogami itp., ale relacjonowanie popełniania wykroczeń w pierwszym numerze nowego miesięcznika jest posunięciem dość ryzykownym.

michoo 19.05.2008 12:15

A ja nawet u siebie na wiosce w kioseczku znalazłem :).

ramires 19.05.2008 13:57

Cytat:

Napisał don_Pedro (Post 8036)
No właśnie - jakoś słabo wklejone i też mi się wysypały, a raczej szanuję książki. Egzemplarz kupiony w EMPiK-u w Słupsku.
Numer przeczytałem z zaciekawieniem, choć niektóre relacje można było juz wcześniej znaleźć w necie, to jednak warto jeszcze raz poczytać. Od strony technicznej nieźle, trochę drobnych literówek tu i ówdzie, papier znośny i tylko na wypadające strony trzeba uważać.
Niedobrze natomiast, że redakcja zamieściła artykuł o wypadzie w Bieszczady, który w gruncie rzeczy jest opisem łamania prawa. Wprawdzie redakcja próbuje nabrać dystansu do tej relacji, komentując że autorzy są miłośnikami wypraw ekstremalnych, że Bieszczady są tez dostępne normalnymi drogami itp., ale relacjonowanie popełniania wykroczeń w pierwszym numerze nowego miesięcznika jest posunięciem dość ryzykownym.

No risk no fun jak mawia ją indianie :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.