Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   przygotowania Maroko (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1827)

Lupus 26.02.2009 00:07

dobra, na razie potrenuję na sucho! Pamiętasz może o moich klocuszkach? Wiosna idzie panie sierżancie, czuję to w powietrzu!

ramires 26.02.2009 00:54

tak, czekam na dostawe

ENDRIUZET 26.02.2009 01:09

1. Ramires - pamiętaj, że także czekam na klocki przód do mojej czarnej kochanki !!! Jak już zanabędziesz zapodaj info na priwa (proszę) ... z ceną .... z góry dziękuję.

2. Lupus - ja już po pierwszym Twoim poście wyczułem, żeś kozak, wrażliwiec, charakterniak, samotnik w tłumie ludzi i wogóle ... :) Gdyby nie mój zrypany pracą biurową kręgosłup ... poleciałbym Twoim śladem .... (wiem, wiem samotnik z Ciebie) .... no ale wspólne postoje z wódką w tle .... sam powiedz :)

3. Lupus - powiedz czym pstrykałeś te swoje fotki ?? ... zmysł artystyczny do kwadratu ... czadowe foty ....

ramires 26.02.2009 01:23

Endriu, klocki niebawem, w piątek robie akcje na forum, będzie można wytargać za dobra kase nissiny, warunek - spore zamówienie musze zrobić.

Lupusa poznałem, kawał równego gościa. Motocykl przygotowany wzorcowo niemal do wyprawy (piszę nie mal, bo klocków brakuje :D )

ENDRIUZET 27.02.2009 10:47

W sumie mam nadzieję, że Lupus w końcu napisze jakim sprzętem konkretnie robił wspomniane powyżej foty .... ot tak z ciekawości pytam ....

Lupus 27.02.2009 14:24

OK, w tamtym czasie, uznałem że najlepszym szklem w małych gabarytach dysponuje Olympus mju, z 8 mil matrycą. miał on jeszcze jedną zaletę, a mianowicie niejaką pancerność konstrukcji. Poprzednie, analogowe mju miały doskonałą optykę, i wielu fotografów traktowaqło je jako przydupasy. Miał 2 wady - był nieco wolny i miał niewielki zoom, a także brak szerokiego kąta. Aparat prawie niezniszczalny, ciągle w kieszeni, wilgotność Raz pływał. nie zawiódł mnie nigdy (oczywiście jak zdążył się załadować). Teraz mam leice d-lux 3 (panasonic) , ale ma za mały zoom i czekam na panasonica tz 7, warto o nim poczytać. Nie biorę(chociaż bardzo bym chciał) dużej lufy, bo albo cię gonią, albo pozują, a prawie zawsze proszą o wsparcie. Robienie landszaftów, jest fajne do fotorelacji, ale ja nie lubię tych zdjęć, pełno tego wszędzie. Ludzie i sytuacje - muszę być jak John Rambo - szybki. Buźka

Lupus 27.02.2009 14:33

10 Załącznik(ów)
parę fotek z selvy, tam też jest tak jakby trochę po afrykańsku. Nawet komary są!

ENDRIUZET 27.02.2009 15:22

No właśnie ta fota z galerii ...widziałem ją już wcześniej na twoim profilu picassa ..... ten leniwiec to żywy jest ?? .... bo jakoś tak zwisa jakby go szykowano na kolację ... ?? ... coś możesz powiedzieć od siebie o tym zwierzaku ?? Podobnego widziałem w filmie Epoka Lodowcowa .... i fajny był .... A on (ten zwierzak) to w ogóle zauważył, że go facio w kapeluszu zanurzył w rzece ? Jakieś emocje u tego zwierzaka czy zwyczajnie jak po 0,7 wyborowej wypitej w samo południe na Saharze ?

Lupus 27.02.2009 15:57

Leniwiec był leniwie wkurwiony, i macał szabelkami, a były ostreeee. przepływał sobie spoko między jednym a drugim drzewkiem w zalanerj dżungli, kiedym go dopadli. Potem widziałem go jak wspinał się na drzewko - leniwie. Niedaleczko łowiliśmy na kijaszki piranie, ale na patelni, to zostają same ryje, a skura przylepia się do patelni. Natomiast sumiki mmmmm pycha!

Zazigi 03.03.2009 00:24

Wybieramy się z Adamem do Maroka z początkiem kwietnia, na dwa tygodnie.
Czy ktoś w tym czasie wybiera się w tamte strony?? Można by połączyć siły..


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.