Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Wypad na AT (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=649)

Andrzej_Gdynia 16.06.2008 19:42

ale przecież nieprzewidywalność to przygoda! Przewidywalna jest tylko cywilizacja, a więc zachód. A oni chcieli jechać po przygodę!

Andrzej_Gdynia 16.06.2008 20:09

I jeszcze dopisał:
Na Krymie są ładne kobiety, przekupni policjanci i tania wódka. Nic czego nie ma gdzie indziej... Prom jest wielkości kajaka. Piwa nie podają. Załoga to azerowie i gruzini. Koszt promu 300$.

JareG 16.06.2008 20:28

Cytat:

Napisał Andrzej_Gdynia (Post 11679)
ale przecież nieprzewidywalność to przygoda! Przewidywalna jest tylko cywilizacja, a więc zachód. A oni chcieli jechać po przygodę!

Zgadza sie, ino jest pewna roznica miedzy nieprzewidywana przygoda spowodowana przez los, a taka spowodowana przez czlowieka. Ta pierwsza jest jak najbardziej OK (chyba ze masz pecha bo i tak moze byc), a ta druga wrecz przeciwnie :D

PS. Moze w przyszlym roku uda mi sie wyrwac z budowy chalupy i zajrzec do tejze Gruzji.. mimo tej wschodniej 'nieprzewidywalnosci'.

Andrzej_Gdynia 16.06.2008 20:57

Ale nastaw się właśnie na nieprzewidywalność i na to co niosą ze sobą ludzie, bo przecież im więcej zwiedzasz, tym mniej tajemniczy jest świat, przyroda jest piękna już 20 km za miastem w którym mieszkasz. Róznicą są ludzie i to co oni wprowadzają, dodają do twojego patrzenia na świat.
Za mądre mi to wyszło, ale nie kasuje.

JareG 16.06.2008 21:13

Cytat:

Napisał Andrzej_Gdynia (Post 11698)
Ale nastaw się właśnie na nieprzewidywalność i na to co niosą ze sobą ludzie,(..)
Róznicą są ludzie i to co oni wprowadzają, dodają do twojego patrzenia na świat.
Za mądre mi to wyszło, ale nie kasuje.

Andrzej, ja Cie doskonale rozumiem. Sam lubie poznawac nowych ludzi, i to jest jedna z glownych zalet forum :Thumbs_Up:
Ale wszystko z ta nieprzewidywalnoscia jest OK, jesli interakcja ze strony ludzi jest pozytywna.. bo co jest pieknego w tym, ze jakis cymbal w mundurze zdziera z Ciebie kase, albo kaze Ci udowadniac ze nie jestes wielbladem?
To wlasnie jest jak dla mnie wkurzajace - to walenie lbem w sciane.

No ale to jest watek Grega, wiec odmeldowywuje sie, i czekam na kolejne wiesci od niego :)

Andrzej_Gdynia 17.06.2008 21:02

Mamy nowe info!
Jestesmy w Kobuleti na plazy. Droga z Trabzonu super. Granica z Gruzja 15 min. Słoneczko, piwko, czego trzeba wiecej. walimi do Kutaisi, a jutro do Tibilisi...

Andrzej_Gdynia 19.06.2008 20:52

Kolejny sms z godziny 11.00 Jestem przy kosciele w Kazbegu. Pieknie tu, oj pieknie. Pogoda super.

Muszę skomentować:
Hmm... godz. 11.00 - cos nie chciało mu się wstawać rano żeby zobaczyć jak Tsimida Sameba wyłania sie z porannych mgieł.... szkoda zrobiłby niezłe fotki a ma rękę do tego...

Andrzej_Gdynia 20.06.2008 20:00

7Greg w Dawid Gareja - monastyr. Lecą do Armenii. Wczoraj spotkał Polaków od popsutego KTM-a jechali busem do Poti na prom. Dzis już wiemy że nie ma biletów na prom i ugrzężli...

JareG 20.06.2008 20:14

Cytat:

Napisał Andrzej_Gdynia (Post 12324)
7Greg w Dawid Gareja - monastyr. Lecą do Armenii. Wczoraj spotkał Polaków od popsutego KTM-a jechali busem do Poti na prom.

Swiat jest maly :D

Cytat:

Dzis już wiemy że nie ma biletów na prom i ugrzężli...
.. i chlaja :haha2:

Andrzej_Gdynia 22.06.2008 17:53

KTM- próbują wpasować do bagażnika autobusu, a nasi już przelecieli Armenie.
Sa znów w Turcji. Armenia podobała im się bardziej niz Gruzja.
Czekamy na więcej


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.