Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Dlaczego lubie moją HONDĘ? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=20518)

jochen 19.03.2014 15:49

Żaden motek nie ma takich zajebiście pięknych ślepi, jak Afra... ach te oczy, niejeden w nich utonął...:D

esemes 19.03.2014 16:06

Napiszę wam jak wyglądał telefon jaki odebrałem w ostatnią sobotę od poprzedniego właściciela AT :haha2:

Robię sobie spokojnie zakupy, zastanawiam się które wybrać pieluchy na okoliczność lepszego wchłaniania, a tu telefon....

- Witam, R. z tej strony, no jak tam afrika się sprawuje?

Ja w szoku, ale ocochodzi człowiekowi po roku od momentu jak się wymieniliśmy ja gotówka, on motocykl. No i od słowa do słowa, okazało się, że poprzedni właściciel dzwoni, dowiedzieć się jak stan motocykla i co w nim było zrobione, bo on to by chętnie znowu wrócił do afryki i jakbym chciał sprzedać to on chętnie by kupił :D

Poza czynnościami eksploatacyjnymi (filtry, olej, klocki, łożysko główki, profilaktyczna regulacja zaworów plus gaźniki) nic w mojej AT nie musiałem robić od zakupu. Mam nadzieję, że Trolewna pośmiga drugie 24 lata. :at:

Jeszcze się nie nacieszyłem AT, poza tym mi się nudzi na asfalcie...

jaro 19.03.2014 16:39

A ja moją lubię i już!
Między innymi za to,że jak ja już opadłem z sił podczas przeprawy przez ukraińskie błota ona nie zawiodła a GS powiedział dość :dizzy:

QrczaQ 19.03.2014 16:46

Ja nie mam zadnej kultowej marki a raczej kreca mnie poszczegolne modele roznych producentow... no moze poza H-D (jak narazie nie ogarniam tego fenomenu).

Co do Hondy jakotakiej to robia bardzo dobre motory. Nie oszukujmy sie, jakosc jest bardzo dobram, maja swietny dizjan i materialy. Cena tez jest w miare na poziomie.
Mozemy sie nasmiewac z NC700 ale ten motor pewnie sprzedał sie lepiej przez rok niz Afryka przez cala historie.

W dzisiejszych modelach to niestety wiele ma do znaczenia aspetk ekonomiczny. Nie ma sie co oszukiwac, wiele firm padlo robiac super produkty np. Saab. Przeciwienstwem jest przyklad VW golf i GS12. Nic szczegolnego ale to sa bestsellery, jak polskie żarcie (smieja sie w Czechach a wpierd... aż dudni).

zipo 19.03.2014 17:07

Cytat:

Napisał jaro (Post 368849)
A ja moją lubię i już!
Między innymi za to,że jak ja już opadłem z sił podczas przeprawy przez ukraińskie błota ona nie zawiodła a GS powiedział dość :dizzy:

Haj ho ! :)
Kochamy afryczke bo zrobili ja dla tych, ktorzy ida pod prad
Dla tych, ktorzy nie daja sobie wcisnac nju marketingowego gowna.
Dla milosnikow tradycji garazowych,majsterkowania,niezaleznosci.
Wybierajac Afre masz wyjebane na marke tak na prawde.
Deklaracje sa zbyteczne.Siadasz i jedziesz.Gonisz Slonce tam gdzie sie chowa, nawet jak drogi nie ma.
Gdy nudzi cie plastik, sciagasz czache,boczki i masz nakeda.
Zrobilem ten numer 3razy i w pracy zaczeli mnie pytac skad mam kase
na kilka motorow :) -wybaczylem im niewiedze, jak wybaczam gjejesiarzom lanserom
nalog posiadania.Aczkolwiek terapie odwykowe wskazane ;)
Lubie bo ja lubie.Ale czuje w niej ducha kreacji.
Szanuje te moto za prosta mysl i ksztalt jaki juz NIGDY nie bedzie wprowadzony.
Bo moge przy niej podlubac,dotykac i naprawic ..
Bo jest nie-pow-ta-rzal-na :)

Bo jest i bedzie.

Mirek Swirek 19.03.2014 17:41

:) No to se poczytam :)
Brawo Puszek za założenie tematu :Thumbs_Up:

A ja lubie ją najbardziej za te jak to mawiają "gejowskie malowania". Co to znaczy u licha ? ;)

DwaMariany 19.03.2014 18:06

1 Załącznik(ów)
I to tyle z naszej strony w tym temacie.

consigliero 19.03.2014 22:49

Napisze w tym wątku tylko jeden raz. Miałem Hondę transalp i po jednym wypadzie do Chorwacji wiedziałem że potrzebuję czegoś mocniejszego , wygodniejszego i odpowiedniego do jazdy w 2 osobyhttp://img.tapatalk.com/d/14/03/20/uvy5ytem.jpg
http://img.tapatalk.com/d/14/03/20/a4uga7u9.jpg
Jedyną satysfakcję miałem gdy będąc na wyspie Hvar i jako oszczędny centuś wjechałem tam od strony Sucuraj, spotkawszy motocyklistów na BMW ale serii K . Jak się dowiedzieli że przyjechałem od tamtej strony , to byłem dla nich bogiem. Jeden z nich zawrócił zaraz za Jelsą tak było według niego przerąbane. Gwoli usprawiedliwienia tych motocyklistów , preferowali oni styl jazdy , autostrada 200 km na maksa i zjazd na piwo i następne 200 km na maksa.

ATomek 20.03.2014 00:49

1 Załącznik(ów)
Honda często promuje styl bycia :):

W jakimś miejscu do zwiedzania zostawiłem za sobą parking, podjechałem jak się dało najdalej, dyskretnie postawiłem ją jak najbliżej krzaków, żeby nikomu nie wadziła i...

Załącznik 46774

wracając zastałem cały zagon lśniących,w poprzek dróżki, koło w koło równających do Afryki :)

Genek 20.03.2014 01:06

kiedyś tankuję Afrę razem z kumplem na dużym VStromie, a tu nagle ktoś wysiada z auta obok i mówi, że ładne motocykle, ale mój szczególnie :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.