Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kwestie różne, ale podróżne. (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=80)
-   -   MIEJSCA PRZYJAZNE MOTOCYKLISTOM czyli GDZIE trafić na dobry nocleg, michę, itp... (oraz ostrzeżenia przed "miną") (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=18142)

Miszel 14.08.2014 11:14

Rosja - Murmańsk
 
1 Załącznik(ów)
ROSJA - MURMAŃSK
właściwie: miasto Kola

Miejscówka szeroko znana, ale chyba nie ma tu na forum jej dokładnej lokalizacji, więc napiszę:
Moto Hotel,
Kola, ul. Kamiennyj Ostrov 5
tel. +7 960 028 26 73
VitSergNik@yandex.ru
koordynaty: N68.88423; E33.03171 (polecam koordynaty, bo wg adresu ciężko trafić)

Prowadzi ją Siergiej Vitiuk (na zdjęciu siedzi w środku) - świetny gość! Jest czysto i porządnie. Dla motocykli wszystko co trzeba. Tu już nie ma abstynentów....:p
Cena: nie pamiętam, przywieziona z PL śliwowica była zbyt kriepka i po niej tutejsze trunki wchodziły trochę za gładko.... :D

Polecam!!

Zdrówko,
Miszel

motoMAUROxrv 14.08.2014 11:44

Miszel -dzięki! :Thumbs_Up: Właśnie o takie konkrety (i formę) mi tutaj chodzi, perfect!

Z góry dziękuję też wszystkim za kolejne namiary, podane w podobny sposób :bow:

mygosia 14.08.2014 11:45

Miszel - wpisz kraj I miasto w tytuł posta.

Mauro - widzisz? ;)

motoMAUROxrv 14.08.2014 12:11

Ooojejjj.. -tak jak już wcześniej napomknąłem, -nie szukajmy kości w jajku!:o
Po to ma być w tytule posta aby ułatwić zainteresowanym szybkie przeszukiwanie...
Miszel zrobił to jeszcze bardziej wyraziście, czyż nie? :D

motoMAUROxrv 03.09.2015 16:08

No i znów minął kolejny roczek, -pojawiło się nawet kilka ciekawych relacji, -iii.. ? ? ?..
-Czy jakakolwiek wspólna baza tego typu info rzeczywiście nie ma szans na powstanie??
Czy spośród 1200 aktywnych użytkowników tylko Miszel, Jorge i Mishieck, -chcą i potrafią dzielić się tutaj pożytecznymi informacjami ze swoich tras?..:confused:
Patrząc na zawartość kilku innych wątków, aż puchnących od pierdół czy zwyczajnych bzdur, nie sądzę że powodem jest brak czasu czy miejsca na serwerze ..
Ot, chyba już taki obecnie jest główny trend, podaż i popyt na tym "podróżniczym" podobno forum.. :rolleyes:
Nie ukrywam że jestem mocno zawiedziony taką postawą (szczególnie wieloletnich już userów) i postępującym zanikiem tego specyficznego "DUCHA" wyróżniającego niegdyś Naszą społeczność.. :Sarcastic:
-Szkoda, i po prostu żal !!! :(

hebi 04.09.2015 22:42

Mongolia
kemping nad jeziorem KHOVSGOL w Hatgal . Prowadzi je miłe mongolskie małżeństwo ( bez problemu można po angielsku konwersować) dwa domki do wynajęcia lub jurtowisko. UWAGA - jest prysznic z ciepłą wodą, można coś zamówić do jedzenia. Super miejsce.
tel. 976-99010639
976- 91959519
mail . Hovsgolinn@gmail.com

motoMAUROxrv 21.07.2016 00:57

Poszukiwana jest w okolicy Puszczy Noteckiej (np. Sieraków) jakaś sympatyczna miejscówka urlopowa nad wodą.
-Czy mógłby ktoś coś ciekawego polecić?

herni 21.07.2016 08:29

Cytat:

Napisał Miszel (Post 392046)
ROSJA - MURMAŃSK
właściwie: miasto Kola

Miejscówka szeroko znana, ale chyba nie ma tu na forum jej dokładnej lokalizacji, więc napiszę:
Moto Hotel,
Kola, ul. Kamiennyj Ostrov 5
tel. +7 960 028 26 73
VitSergNik@yandex.ru
koordynaty: N68.88423; E33.03171 (polecam koordynaty, bo wg adresu ciężko trafić)

Prowadzi ją Siergiej Vitiuk (na zdjęciu siedzi w środku) - świetny gość! Jest czysto i porządnie. Dla motocykli wszystko co trzeba. Tu już nie ma abstynentów....:p
Cena: nie pamiętam, przywieziona z PL śliwowica była zbyt kriepka i po niej tutejsze trunki wchodziły trochę za gładko.... :D

Polecam!!

Zdrówko,
Miszel

Byłem ostatnio i stwierdzam ,że miejscówa już jest nieaktualna.
Siergiej Vitiuk polecił mi 200 metrów dalej motel Koltak z pokojem za 1000 rubli ze śniadaniem i Wifi
http://www.koltak.ru/%D0%BC%D0%BE%D1...5%D0%BB%D1%8C/

fotogregor 21.07.2016 11:08

Cytat:

Napisał motoMAUROxrv (Post 490976)
Poszukiwana jest w okolicy Puszczy Noteckiej (np. Sieraków) jakaś sympatyczna miejscówka urlopowa nad wodą.
-Czy mógłby ktoś coś ciekawego polecić?


Czego oczekujesz, bo jest u mnie kilka fajnych miejsc, napisz bliżej co cię interesuje, a ja podeślę ci info. Możesz na priva. :Thumbs_Up:

motoMAUROxrv 21.07.2016 11:46

Super :Thumbs_Up: Dzięki Fotogregor :):bow: -Leci priv


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.