Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   DR 350 - pierwsza krew... (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=14598)

Agent 21.09.2012 11:42

...a mi tego Szparag nie powiedział :P
Wczoraj zaliczyłem małą glebę przy testach nowych opon, ale wsio w pariadke :D

jagna 30.09.2012 03:22

2 Załącznik(ów)
Niniejszym ogłaszam zakończenie projektu "DR - pierwsza krew". Najpierw ładna fotka końcowa:

Załącznik 34206

Jutrzejszy wyjazd do Szpagara, który zabierze motocykle do Szparoka zmusił uczestników projektu "Pierwsza wódka, potem piwo" do sfinalizowania pierwszej krwi.

Dziś będzie krótko, ale konkretnie. Bak 130 litrów, obniżenie zadka o 63,51 mm - chyba da radę na piaszczystych OSach marokańskich duktów, smarowanie i dokręcanie czego się da, czym się tylko da.

Wszytskie momenty dokręcające, rady i porady zostały zawarte w kilku pojemnikach na płyny. Owe płyny pomagają w zrozumieniu japońskiej myśli technicznej, i tylko taka kombinacja spowoduje , że wartości momentów będą spadać jak gwiazdy z nieba.
Sok z gumijagód w szklanym baniaku , według Fazika ma 120%, więc dał radę tylko pół.

Załącznik 34207

Dziękuję za uwagę i trzymanie kciuków.
Pustynio drżyj, Jagna nadciąga :D ...

samul 30.09.2012 09:20

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Paluch 30.09.2012 09:28

Nareszcie ze Szparagiem porządna geolożko dokumentalistko ministra pojedzie ;). Bo od unych i ichnich relacji to się można tylko dowiedzieć, że na podbiegunowym cieplutko jest i co to za wyjazd jak się nic nie spier...oli :D. Nie będzie mnie z Wami ale jak bym tam był kiedy piszesz. Czekam na fotorelację i no cóż... ekhmm, dobra robota z moturem :Thumbs_Up: .

Lupus 30.09.2012 11:01

Obcięłaś se Jaguś stopkę boczną? Jeśli nie poproś Szparaga, i niech ci przyspawa większą łapkę. Zdejmij też tylne podnóżki, będzie lżej podnosić ;) Powodzenia mały Wielki człowieku (zauważ, napisałem człowieku!)

wilczyca 30.09.2012 20:07

jeej! Dzieje się. Wspaniale! Wszystko skompletowane, nawet jakaś podejrzanie kolorowa klamka hamulca się załapała do kadru :) Motur zapewne już odstawiony, podziwiony i prawie spakowany :) Szerokiej drogi mu! ;)

Ivi 30.09.2012 20:50

Powodzenia i czekamy na relację:Thumbs_Up:!!!!!

oskar_z 01.10.2012 14:51

Cytat:

Napisał jagna (Post 260772)
Bak 130 litrów,

Czapki z głów Jagna, sterowanie takim tankowcem to nie lada wyczyn:haha2:

Maćka 01.10.2012 16:52

Cytat:

Napisał jagna (Post 260772)
Bak 130 litrów, obniżenie zadka o 63,51 mm - chyba da radę na piaszczystych OSach marokańskich duktów, smarowanie i dokręcanie czego się da, czym się tylko da.

Taki duży bak?? 130 litrów? Albo czegoś nie pomniałam albo będziesz miała między udami taki zapas paliwa, że wystarczy na ten, następny i jeszcze kolejny sezon... tylko, jak go podnieść jak się maszyna wykopyrtnie ??

Tak czy inaczej, gratuluję zakupu, wprowadzonych modyfikacji oraz tego wielkiego zapału... którym mogłabyś pół forum obdzielić :-)

Powodzenia do jeżdżenia, dziewczyno :-)

Maciuś

jagna 01.10.2012 19:48

Cytat:

Napisał Lupus (Post 260791)
Obcięłaś se Jaguś stopkę boczną? Jeśli nie poproś Szparaga, i niech ci przyspawa większą łapkę. Zdejmij też tylne podnóżki, będzie lżej podnosić ;) Powodzenia mały Wielki człowieku (zauważ, napisałem człowieku!)

Mały człowiek dziękuje!

Stopka obcięta ;) reszta w ręku Szparaga ;)

Cytat:

Napisał Maćka (Post 260981)
Taki duży bak?? 130 litrów?

yyy, chyba przecinek gdzieś tam powinien być ;)

Cytat:

Napisał Maćka (Post 260981)
Tak czy inaczej, gratuluję zakupu, wprowadzonych modyfikacji oraz tego wielkiego zapału... którym mogłabyś pół forum obdzielić :-)

Powodzenia do jeżdżenia, dziewczyno :-)

Wielki zapał to na razie jest głównie fazikowy... ale i mnie się powoli udziela.

Dzięki serdeczne wszystkim za tak miłe słowa i trzymajcie kciuki za marokańskie piachy...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.