Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   ..czy Afryka to dobry motor dla jelopa? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=26731)

Adagiio 02.06.2016 09:09

Może trzeba zacząć od sprecyzowania jelop, znaczy co to znaczy ?
W każdym razie moja propozycja to: Africa Twin, Twin Africa to życie me, to miłość ma.

borys609 02.06.2016 09:34

Yeuop, taka jeszcze mała dygresja...
Pisałeś o nowej Afri, czyli pewnie kredyt i salonówka.
Ja na Twoim miejscu bym się choćby z miesiąc wstrzymał z tą decyzją, bo po ewentualnym brexicie chujowo będzie zostać z jeszcze jednym strupem na głowie :-).

A odpowiadając bezpośrednio na pytanie z tematu, to: Jeśli dosięgasz nogami, dasz radę podnieść i trafisz fajną sztukę w Twoim budżecie, to czemu nie? Gdzieś słyszałem, że te Afryki to podobno całkiem dobre motocykle są :-)
Pozdrawiam!


Wysłane z ajfona..

NaczelnyFilozof 02.06.2016 10:47

Cytat:

Napisał yeuop (Post 485499)
Czesc! :)
Potraktujcie ten temat z przymrużeniem oka, ok?


Lub ma ktoś może jakies inne popozycje warte rozważenia?

Każdy wybór sprzętu na nowy będzie beznadziejnym wyborem.

Nikt na końcu świata nie zrobi wielkich gał jak Cie zobaczy na XT :) Teraz będziesz podróżował w odmiennym stanie psychicznym.

Fakt będzie dużo wygodniej ale czy to CI wystarczy aby czerpać prawdziwą radość z podróży.

:)

zaczekaj 02.06.2016 11:39

A z drugiej strony kto tak przetestuje nową Afrę jak nie ty?

yeuop 05.06.2016 02:53

Boski Kolasek: pytasz, czy pamiętam kogos, kto mi podarowal swoja mape, a na dodatek wsparl moja wyprawe? ;-) jak tam zycie leci?

borys609: nie, zadnych kredytow!! mój obecny pobyt w UK zawdzięczam wlasnie temu, ze bardzo dużo kasy musialem pozyczyc od rodziny/przyjaciol :)

NaczelnyFilozof: to prawda, ze sam fakt, ze się gdzies dotarlo starym motocyklem, a nie jakims nowym high-techem, sprawia spora frajde, no ale nie podrozuje się po to, by ktoś zrobil wielke galy ;-)

zaczekaj: mysle, ze kandydatow do ostrego sprawdzenia nowej Afryki w dalekiej podrozy jest sporo..

RAVkopytko 05.06.2016 06:22

"..czy Afryka to dobry motor dla jelopa?"
Tak, RD03,RD04

Pirania 05.06.2016 15:00

Cytat:

Napisał madafakinges (Post 485522)
Jeżeli twoim celem jest przemieszczanie się i niekoniecznie musisz przy tym latać na kole skakać i zapierdalać bokami, to KTM nie jest dla Ciebie.
Nowa afra jest jeszcze wielką niewiadomą... każdy chce wierzyć, że będzie niezniszczalna jak stara, ale wydaje mi się że nie będzie.

:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:

DL - kumple mają, fajny na szose chociaż kondoniasty trochę, chyba pewna AT będzie najlepszym rozwiązaniem..

Misza 05.06.2016 17:43

Jełop pamiętam Cię z relacji na advrider... Odpowiadając na pytanie: motor jak motor byle skóra ramoneska na plegarze była i tyle ;)

yeuop 05.06.2016 18:06

pofatygowalem sie dzisiaj pomimo koszmarnej spiekoty do salonu hondy, by usiasc na afryce..
bez kitu - jesli ten motor jezdzi w polowie tak dobrze, jak sie na nim siedzi, to juz jestem zakochany po uszy..
pozycja jest w 98% identyczna dla mnie (179cm i 75kg zywej wagi) jak w moim XTku.. siedze calkowicie wyprostowany, rece szeroko..
do tego motor jest waziutki, NISKI i sprawia wrazenie malutkiego.... nawet wydawalo mi sie, ze musi byc moze o 1cm nizszy od XTka..
no i najwazniejsze - kurna, na tym motorze W OGOLE nie czuc jego masy.. przeciez on ma ze 40-50kg wiecej niz XTek, ale tego NIC A NIC nie czuc!!!! kosmos jakis..
nogi ugiete pod fajnym katem, ergonomia swietna..

Pirania 05.06.2016 19:02

To tak jak z Katem 990..omawia wrażeniem lekkiego moto, w terenie bajka, łatwo się zapomniec ze pod dupa jest ponad 200 kg, masy nie oszukasz i cza uważać bo pod maneta wulkan emocji i zajebistej adrenaliny!;) Na asfalt szkoda tego sprzęta..


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.