Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Układ elektryczny i zapłonowy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   TPS,moduł,impulsator (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=8502)

newrom 08.02.2011 08:14

Jak Ci się zablokują linki ssania to też będzie palił 10/100.
Właśnie skończyłem kawę i z fusów wyczytałem że świece są czarne ;)

Mecia 08.02.2011 21:59

Dzięki Ci Newrom za zaufanie, pożyczenie i sprzedanie gażników. :Thumbs_Up:

newrom 09.02.2011 07:30

Luzik, cieszę się że mogłem pomóc (i pozbyć się grata z garażu) :-)

bliźniak 14.02.2011 10:06

Linka raczej się nie wiesza, tzn obroty rosną jak się wrzuci ssanie na zimno i spadają do ok 1100 na ciepło jak ssanie wyłącze. Wydech jest czorny, więc może składzik być na bogato :/
Jest opcja, że też bym kupił od Franza, jak wielu szczęśliwców, ale jeszcze go w ten czas nie znajet, następna będzie od niego ;)

podos 14.02.2011 10:59

Cytat:

Napisał blizniak79 (Post 159749)
Linka raczej się nie wiesza,

raczej raczej, :mur:

wykręć linki, wsadz zdemontowane koncówki nazad, uszczelnij i zakręc zaslepke bez linek. (ma być szczelne)

przejedz 20km i sprawdz swiece. Jak bedą czarne to nie linki ssania i szukasz dalej.

Mecia 14.02.2011 23:13

Cytat:

Napisał blizniak79 (Post 158520)
Wczoraj nawinąłęm jakieś 300 km w koło komina, prawie mnie Odra zmoczyła, bo gdzieś wodę spuścili jak śmigałem po dnie kanału na Opatowicach i przelało się przez tamę, a tak było piknie Już myślałem, że to tylko zimowe zastanie, bo żadnych strzałów pierdów itp, ale jednak to było wczoraj, dzić fak-siet od nowa kichanko! Popryka se tak troszkę i jej przechodzi, ale nie fajnie jak chcę szybciej ruszyć a tu strzał i cisza autka jadą, ludzię się stukają, a ja sobie odpalam. Czasem nie zgaśnie, ale jak już ją zdusi to pokręcić trzeba chwile, a na środku skrzyżowania to lipppa :/ Po za tym pali mi jakby za dużo, fakt 50/50 droga/off ale tak ok 10/100 mi wyszło...

Gdy będzie miała swój moment, że będzie dobrze chodzić,
wyjmij fajki i weż je lekko psiknij wodą z rozpylacza i odpal maszyne.

W XTZ kumpla to pomogło, miał podobne objawy. Wymiana kabli i fajek.

bliźniak 16.02.2011 09:06

Cytat:

Napisał podos (Post 159765)
raczej raczej, :mur:

wykręć linki, wsadz zdemontowane koncówki nazad, uszczelnij i zakręc zaslepke bez linek. (ma być szczelne)

przejedz 20km i sprawdz swiece. Jak bedą czarne to nie linki ssania i szukasz dalej.

Dzięki Podos, będę próbował za czas jakiś, bo do pracy wróciłem, znowu :Sarcastic: i do jakiegoś dłuższego weekendu królowa będzię się grzała w garażu ;)

Mecia - pomysł może dobry, żeby chwilowo zwiększyć przewodność, ale woda podowuje korozje więc na dłuższą mete to nie bardzo.

Mecia 16.02.2011 22:37

Aaaaaa , bo Ty nie topisz sprzęta :D , ale czy to tak zwiększa przewodność, czy zabiera świecy prąd?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.