Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Alaska i Kanada 2017 - ktoś chętny? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=27228)

mirkoslawski 23.11.2017 19:51

Cytat:

Napisał Gilu (Post 558425)
Kiedy kupiłeś motor wytarowałeś naokoło świata,później offem naokoło Europy
Jesteś tak płodnym pisarzem że przegapiłem wątek o Alasce
Kiedy w końcu się gdzieś wybrałeś to zgubiłeś kolegę

i ch. ci do tego

ewidentnie masz ze mną problem - na ch.j ci chodzi - tego nie wiem. Po co włazisz w moje wątki? Jak ci tak bardzo przeszkadzam to nie czytaj a jak masz coś do mnei to na pw albo na telefon - albo osobiście bo przez klawisze to można sobie co najwyżej...

Gilu 23.11.2017 19:56

Cytat:

Napisał mirkoslawski (Post 558433)
i ch. ci do tego

:Thumbs_Up:

redrobo 23.11.2017 20:26

Wszyscy sie poprzyzwyczajali do adoracji, pochwal i zachwytow. Kiedy padaja slowa trafne, prawdziwe mimo, ze zaczepne mozna sprobowac sie do tego odniesc... Co juz facetowi nie mozna powidziec niczego niemilego?

tyran 23.11.2017 20:45

Haha. A myślałem że tą Alaskę to 4x4 chcesz robić.

Zaraz się okaże że zbierze się ekipa na 2018, a ty bez motocykla...

mirkoslawski 23.11.2017 20:52

Cytat:

Napisał redrobo (Post 558438)
Wszyscy sie poprzyzwyczajali do adoracji, pochwal i zachwytow. Kiedy padaja slowa trafne, prawdziwe mimo, ze zaczepne mozna sprobowac sie do tego odniesc... Co juz facetowi nie mozna powidziec niczego niemilego?

A co jest prawdziwe?! I jaki kontekst jest tego, co ten człowiek pisze po raz któryś o mnie ale nie do mnie, publicznie a nie w oczy? Ty dajesz sobie w oczy pluć?
Uwierz mi, że słowa prawdy, nawet najgorszej zniosę ale kłamliwe opinie i jakieś dziwne aluzje od kogoś, kogo nawet nie znam i kto nie zna mnie a pisze to publicznie, nie zwykłem traktować jako błogosławieństwa i to się nie zmieni. ok, to Twój kumpel i pewnie ma ich wielu na tym Forum więc nie mam ambicji stawać w szranki z wami, bo to tylko internet - nie zamierzam udowadniać niczego.


Bardzo cenię ludzi i wierzę tym, którzy potrafią poznać osobowość po czcionce, ocenić człowieka po paru linijkach, nie patrząc w oczy oczernić publicznie. To taka sól tej ziemi. :D

Zdrowia i błagam, bez odbioru w temacie mojej osoby i tego, co zrobiłem a czego nie zrobiłem. Niech pozostanę w oczach niektórych jako bajkopisarz o tematyce " właśnie wyszedłem z kibla" - szczerze mówiąc lotto mi to.
Na tym Forum jest jak w życiu - nie z każdym nam po drodze ale na tym Forum jest też masa ludzi, z którymi jest mi po drodze albo nawet jeśli nie po drodze, to sobie nóg nie podkładamy.
Pewnie co niektórzy żyją w takim świecie, że wszystkie plany realizują, nawet te ze skraja "marzeń" - tak trzymać Thumbs_Up:

Ok, kończę pieprzenie.
Bez odbioru.

Gilu 23.11.2017 21:02

Cytat:

Napisał mirkoslawski (Post 558446)
A co jest prawdziwe?! I jaki kontekst jest tego, co ten człowiek pisze po raz któryś o mnie ale nie do mnie, publicznie a nie w oczy? Ty dajesz sobie w oczy pluć?
Uwierz mi, że słowa prawdy, nawet najgorszej zniosę ale kłamliwe opinie i jakieś dziwne aluzje od kogoś, kogo nawet nie znam i kto nie zna mnie a pisze to publicznie, nie zwykłem traktować jako błogosławieństwa i to się nie zmieni. ok, to Twój kumpel i pewnie ma ich wielu na tym Forum więc nie mam ambicji stawać w szranki z wami, bo to tylko internet - nie zamierzam udowadniać niczego.


Bardzo cenię ludzi i wierzę tym, którzy potrafią poznać osobowość po czcionce, ocenić człowieka po paru linijkach, nie patrząc w oczy oczernić publicznie. To taka sól tej ziemi. :D

Zdrowia i błagam, bez odbioru w temacie mojej osoby i tego, co zrobiłem a czego nie zrobiłem. Niech pozostanę w oczach niektórych jako bajkopisarz o tematyce " właśnie wyszedłem z kibla" - szczerze mówiąc lotto mi to.
Na tym Forum jest jak w życiu - nie z każdym nam po drodze ale na tym Forum jest też masa ludzi, z którymi jest mi po drodze albo nawet jeśli nie po drodze, to sobie nóg nie podkładamy.
Pewnie co niektórzy żyją w takim świecie, że wszystkie plany realizują, nawet te ze skraja "marzeń" - tak trzymać Thumbs_Up:

Ok, kończę pieprzenie.
Bez odbioru.

To tak sobie wkleję

voytas 23.11.2017 21:07

W tym roku razem z ekipą przekulaliśmy po zachodnich stanach puszką około 8000 mil . Aby wykonać plan (od hotelu do hotelu czy inaczej od atrakcji do atrakcji) bywało bardzo męczące. Nie mając wiedzy autostrady bywają zaskakujące i wcale nie tak łatwe jeśli chodzi o przebiegi. Za parę lat na pewno tam wrócę, raczej solo , raczej na 2 kołach i wtedy będę męczył Mirmiła pytaniami (chodzi oczywiście o zakup), gdyż póki co mam dobrą metę tylko w New Jersey.
Naprawdę warto tam pofrunąć. Wszelakie atrakcje można ogarnąć turystykiem (2oo). Parę razy zdarzyło się że szafą wjechaliśmy w atrakcje dostępne tylko dla 4x4 i dramatu nie było.
PS
o tym gościu z Kalifornii gdzieś mi się obiło o oczy

Tank 24.11.2017 06:48

Cytat:

Napisał mirkoslawski (Post 558446)
A co jest prawdziwe?! I jaki kontekst jest tego, co ten człowiek pisze po raz któryś o mnie ale nie do mnie, publicznie a nie w oczy? Ty dajesz sobie w oczy pluć?
Uwierz mi, że słowa prawdy, nawet najgorszej zniosę ale kłamliwe opinie i jakieś dziwne aluzje od kogoś, kogo nawet nie znam i kto nie zna mnie a pisze to publicznie, nie zwykłem traktować jako błogosławieństwa i to się nie zmieni. ok, to Twój kumpel i pewnie ma ich wielu na tym Forum więc nie mam ambicji stawać w szranki z wami, bo to tylko internet - nie zamierzam udowadniać niczego.


Bardzo cenię ludzi i wierzę tym, którzy potrafią poznać osobowość po czcionce, ocenić człowieka po paru linijkach, nie patrząc w oczy oczernić publicznie. To taka sól tej ziemi. :D

Zdrowia i błagam, bez odbioru w temacie mojej osoby i tego, co zrobiłem a czego nie zrobiłem. Niech pozostanę w oczach niektórych jako bajkopisarz o tematyce " właśnie wyszedłem z kibla" - szczerze mówiąc lotto mi to.
Na tym Forum jest jak w życiu - nie z każdym nam po drodze ale na tym Forum jest też masa ludzi, z którymi jest mi po drodze albo nawet jeśli nie po drodze, to sobie nóg nie podkładamy.
Pewnie co niektórzy żyją w takim świecie, że wszystkie plany realizują, nawet te ze skraja "marzeń" - tak trzymać Thumbs_Up:

Ok, kończę pieprzenie.
Bez odbioru.

Szczerze mowiac, przeczytalem dwa razy i plucia w oczy nie zauwazylem. Wskaz moze w ktorym momencie to nastąpilo?

Wysłane przy użyciu Tapatanka

Nynek 24.11.2017 08:23

Mirek jestem bezstronny, ale to wygląda tak jakbyś sam rzucał sobie kłody pod nogi
i wszystkie proponowane opcje negujesz.
Nie wieżę, że z budżetem 30 tyś nie da się zrealizować tego przedsięwzięcia.
Dla mnie taka kwota to jest abstrakcja, można za to 8 razy zrobić Pamir lub tym podobne.
Mirek co do obawy o nieswój sprzęt to przypomnę CI, że swoim X-em ledwo się dotaśtałeś do kraj z uwagi na padające sprzęgło, także to żadna gwarancja bezawaryjności. Poza tym to są stany a nie jakieś afrykańskie zadupie.

mirkoslawski 24.11.2017 08:43

Cytat:

Napisał Nynek (Post 558502)
Mirek jestem bezstronny, ale to wygląda tak jakbyś sam rzucał sobie kłody pod nogi
i wszystkie proponowane opcje negujesz.
Nie wieżę, że z budżetem 30 tyś nie da się zrealizować tego przedsięwzięcia.
Dla mnie taka kwota to jest abstrakcja, można za to 8 razy zrobić Pamir lub tym podobne.
Mirek co do obawy o nieswój sprzęt to przypomnę CI, że swoim X-em ledwo się dotaśtałeś do kraj z uwagi na padające sprzęgło, także to żadna gwarancja bezawaryjności. Poza tym to są stany a nie jakieś afrykańskie zadupie.

Masz racje. Może rzeczywiście spekałem samotnej podróży i szukałem usprawiedliwień? Teraz to bez większego znaczenia w sumie ale może trochę info z tego wątku dla tych, którzy planują podobne historie się jednak znajdzie:Thumbs_Up:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.