Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Chorwacja z dziećmi pod namiot (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=45586)

jorge 21.02.2024 01:09

Cytat:

Napisał Dzieju (Post 846190)
Ja planuję jechać z rodzinką we wrześniu, spokojniej.
Jako że nie mam namiotu i całego dobytku do tego potrzebnego ani bagażówki żeby to wozić rozważam kempingi na których już stoją duże wieloosobowe namioty z przedsionkami i pełnym wyposażeniem lub w ala holenderskich domkach. Kolega w zeszłym roku za 4 osoby na tydzień zapłacił ok 1700zł.
Kwatera to już ostatecznie.
Przejazd przez Węgry.

To musi być mocno poza sezonem. Mi namiot wychodzi od 600 do 1400 EURO za 12 dni.

Cytat:

Napisał Mirmil (Post 846146)
Który sierpnia jedziesz?
Bo znajomi jezdza w wakacje i opowiadają, że jest masakra z miejscami i ilością ludzi
Ja jezdze zazwyczaj koniec maja lub poczatek wrzesnia i jestem zadowolony. Ceny, pogoda, ilość ludzi.

Jadę od 2 do 15-ego. To wynika z koordynacji szkoły + urlopy

Dzieju 21.02.2024 05:38

Pod koniec czerwca jest oferta duży namiot/domek z wygodami , 6 osób , 7 nocy za 2500 zł.
Tam da się znaleźć naprawdę przyzwoite ceny.
Zależy gdzie szukasz. Znajomi jeżdżą na dwa tygodnie w drugiej połowie sierpnia , przyczepa , prąd , zajmują sporo terenu wokół, psy, itp i wychodzi naprawdę niedrogo.
Taki przykład: 5 dni w sierpniu, 4 osoby , namiot , samochód , prąd wychodzi 243 euro.

Dzieju 24.02.2024 05:24

Trzy dni temu kolega zarezerwował na campingu domek-namiot z klimatyzacją na półwyspie Istria. 6 nocy , 4 osoby za 1650zł sam koniec czerwca.

jorge 25.02.2024 22:00

Cytat:

Napisał Dzieju (Post 846360)
Pod koniec czerwca jest oferta duży namiot/domek z wygodami , 6 osób , 7 nocy za 2500 zł.
Tam da się znaleźć naprawdę przyzwoite ceny.
Zależy gdzie szukasz. Znajomi jeżdżą na dwa tygodnie w drugiej połowie sierpnia , przyczepa , prąd , zajmują sporo terenu wokół, psy, itp i wychodzi naprawdę niedrogo.
Taki przykład: 5 dni w sierpniu, 4 osoby , namiot , samochód , prąd wychodzi 243 euro.

Misiu - ja mam 3/7 lat = czerwiec przedszkole/szkoła. Musi być jak pisalem - sierpień.

rrolek 25.02.2024 22:08

Bez przesady, po klasyfikacji nic się w szkołach nie dzieje, można się zabierać. Bywało, że i w połowie września wracaliśmy i jakoś nikt dzieciakom głowy nie urwał.

Qter 25.02.2024 22:31

Z doświadczenia napisze że nauczyciele przychylniej patrzą jak dziecko się zabierze przed końcem roku niż wrzuci do klasy w połowie września lub później.

Testowałem kilkukrotnie.

PZDR

Qter

Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka

jorge 27.02.2024 23:05

Cytat:

Napisał rrolek (Post 846686)
Bez przesady, po klasyfikacji nic się w szkołach nie dzieje, można się zabierać. Bywało, że i w połowie września wracaliśmy i jakoś nikt dzieciakom głowy nie urwał.

Cytat:

Napisał Qter (Post 846688)
Z doświadczenia napisze że nauczyciele przychylniej patrzą jak dziecko się zabierze przed końcem roku niż wrzuci do klasy w połowie września lub później.

Testowałem kilkukrotnie.

PZDR

Qter

Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka

Moje chodzą do takich szkół, że to nie przechodzi. Poza tym więcej kosztują niż planowane wakacje ;)

rrolek 27.02.2024 23:17

No to bieda ;)

jorge 28.02.2024 14:26

Cytat:

Napisał rrolek (Post 846874)
No to bieda ;)

No pewnie, że bieda - już mam dość odrabiania tych lekcji :haha2:

Pirania 01.03.2024 13:07

Jorge..nie wiem w jakim wieku masz dzieci, my z małą córką kilka razy byliśmy na Rabie, miejscowość Lopar... Piaszczysta plaża, płytko ciepło, można popłynąć na kameralna plażę/ zatokę, żarcie przy plaży prowadzone przez całą rodzinę pyszne.
Spaliśmy w busie na dzikusa więc z kampingami nie pomogę, coś znajdziesz. Powodzenia!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.