Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział Producentów i Dostawców (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Polartec Power Stretch Pro - Bluza. Zapisy - lista. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30256)

majkowski1 25.10.2017 11:21

Gotowe!!
 
Witam,

Cieszymy się z opinii i mamy nadzieję, że będzie dobrze się sprawować.
Informuję również, że bluzy już są na stanie i od dziś zaczynam realizację zamówień ;)

Cytat:

Napisał Jaskola (Post 553891)
Bluza rewelacja. Nawet fajniejsza niż się spodziewałem :D . Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie, bluza ładna i leży jak druga skóra.
Świetna jest ta zakładka na suwaku - nie drapie pod brodą. Mała rzecz, a cieszy.

Rozmiar dobierałem z tabelki pod wzrost. Trafiony w punkt. Długość rękawa idealna. Obawiałem się, że będzie za obszerna (jak wszystkie bluzy XXL jakie kupiłem), ale nie - jest extra. Bardzo podoba mi się jej długość. W końcu mam bluzę, która nie wyłazi z gaci i jest ciepło w plecki/dupkę.

Przyjechałem sobie w niej dzisiaj do pracy - za oknem 6-7*C, trochę leci z nieba, bluza na t-shirt, kurtka bez podpinki (Klim Latitude). Było mi komfortowo (nie za zimno, nie za ciepło). Teraz siedzę sobie w biurze, po rozpięciu suwaka jest mi również OK (nie za ciepło, nie za zimno).

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Dzięki Panowie!


Gończy 26.10.2017 10:03

Emek przelew za bluzy zrobić na konto ze strony?
Edit.
Ok już wszystko wiem.

Stirlitz 27.10.2017 01:10

no ale ja nie wiem.

Emek 27.10.2017 06:45

Konrad właśnie się kontaktuje ze wszystkimi w sprawie finalizacji. Proszę o chwile cierpliwości.

apex 27.10.2017 07:14

Będzie może kolejna edycja zamówień?

Emek 27.10.2017 07:19

Może będzie. Zależy od liczby chętnych.

majkowski1 27.10.2017 08:38

wyjaśnienie
 
Cytat:

Napisał Wojtuś (Post 554091)
Emek przelew za bluzy zrobić na konto ze strony?
Edit.
Ok już wszystko wiem.

Cytat:

Napisał Stirlitz (Post 554224)
no ale ja nie wiem.

Wszelkie dane są dostępne na fakturze załączonej w wiadomości e-mail:
-forma płatności - przedpłata,
-konto bankowe - na dokumencie po lewej stronie pod numerem SWIFT np. PL49********************8603 (cyferki w zależności od numeru konta)
-tytuł płatności - nr faktury (można również dopisać nicka)
-wysyłka nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty zgodnie z potwierdzonym adresem, znajdującym się na dole pro formy.
Jeśli będą potrzebne jakieś wyjaśnienia zawsze można napisać priv wiadomość do mnie z zapytaniem za pomocą mejla kons@odziezrobocza.pl czy nicka na forum lub przedzwonić na podany w każdym wątku mój nr telefonu czyli 609 633 699. Służę pomocą.

Pozdrawiam,

Konrad

Neo 30.10.2017 11:54

Cóż za miły dzień w pracy ;) Dziękuję za sprawną realizację zamówienia. Pogoda w sam raz na testy: dziś nie będę marzł wracając do domu, jutro z rana odpalam rumaka i dam znać wieczorem jak wrażenia, a za dwa tygodnie ruszam w nasze góry sprawdzić obie rzeczy w odrobinę trudniejszych warunkach niż łódzkie :)

PS Czapkę zakłada się pod kask czy na kask żeby było cieplej? Pytam bo nie było instrukcji w paczce ;)

https://s1.postimg.org/1lieyupxqn/03...3_D6301965.jpg

Novy 30.10.2017 11:59

Cytat:

Napisał majkowski1 (Post 554253)
Wszelkie dane są dostępne na fakturze załączonej w wiadomości e-mail:
-forma płatności - przedpłata,
-konto bankowe - na dokumencie po lewej stronie pod numerem SWIFT np. PL49********************8603 (cyferki w zależności od numeru konta)
-tytuł płatności - nr faktury (można również dopisać nicka)
-wysyłka nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty zgodnie z potwierdzonym adresem, znajdującym się na dole pro formy.
Jeśli będą potrzebne jakieś wyjaśnienia zawsze można napisać priv wiadomość do mnie z zapytaniem za pomocą mejla kons@odziezrobocza.pl czy nicka na forum lub przedzwonić na podany w każdym wątku mój nr telefonu czyli 609 633 699. Służę pomocą.

Pozdrawiam,

Konrad

Poszedł priv - odpowiedz, proszę.

Gończy 30.10.2017 17:19

Do mnie również dotarły bluzy. Rewelacja. Pomimo, że zastanawiałem się nad rozmiarem XL zamówiłem L i dobrze zrobiłem. Bluza bardzo elastyczna, przylega jak druga skóra. Nawet moje gibonowate rąsie idealnie się w nią wpasowały.
Pozdrawiam.
W.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.