Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział Producentów i Dostawców (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Softshell - zapisy i zamówienia (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35099)

wojtekk 01.06.2019 12:33

Wysłałem zamówienie, pytanie w formularzu i emailem. Proszę o odpowiedź o rozmiar: czy taki sam, jak polara mam zamawiać (M)? Jeżeli ten sam, to tak zaznaczyłem. A jak inny rozmiar ma być, to proszę o zmianę

Jest wyżej, że może luźnie, a może ten sam. Pytanie - czy wejdzie jedno na drugie.

majkowski1 03.06.2019 08:39

Cytat:

Napisał wojtekk (Post 639117)
Proszę o odpowiedź o rozmiar: czy taki sam, jak polara mam zamawiać (M)? Jeżeli ten sam, to tak zaznaczyłem. A jak inny rozmiar ma być, to proszę o zmianę

Jest wyżej, że może luźnie, a może ten sam. Pytanie - czy wejdzie jedno na drugie.

Wymiary softshella są takie jak polara. Konstrukcja jest praktycznie taka sama i nie była tworzona, aby jedno z drugim współgrało. Bluza polarowa, która była wcześniej i softshell to odzież, którą powinno się traktować jako "zewnętrzną". Nawet jeśli założysz polar pod softshella to pojawi się z przodu aż dwa pełnej długości zamki (mało komfortowe) i dwa dość szerokie kołnierze wokół szyi.
Co założyć pod softshell to już własny wybór, ale jak mam doradzić, to raczej jakiś cieńszy polar z zamkiem do połowy czy nawet bez stójki na szyi.

Cytat:

Napisał muszel72 (Post 638888)
Czy możecie mi dosłać logo do już kupionej?:D:D:D

Da radę, ale problem jak "wgrzejesz", tego już nie wiem... Musimy pogadać jakoś priv jak będzie gotowe.

Dario 30.06.2019 12:17

[QUOTE=majkowski1;638795]Hej,

Zapraszamy chętnych do zakupu softshella ...........


Cześć. W temacie softshella coś przegapiłem, czy jak się zapisałem, to czekać cierpliwie???

majkowski1 01.07.2019 08:50

Cytat:

Napisał Dario (Post 642104)
W temacie softshella coś przegapiłem, czy jak się zapisałem, to czekać cierpliwie???

Powoli spływają zamówienia (10 osób jest już chętnych) i jak się zgłoszą kolejni to zamówienie będzie realizowane. Musimy poczekać na pozostałych.. Lato i wakacje, więc jeszcze nie wszyscy biorą pod uwagę taki typ odzieży. Będą informacje na bieżąco, a na razie wystarczy dopisywać się do zamówień.

Dario 01.07.2019 09:20

Ok. To czekam cierpliwie.

Emek 31.07.2019 14:49

Panowie, chcielibyśmy ruszyć z robotą. Jak ktoś jeszcze ma chęć się dopisać to zapraszam do wypełnienia formularza.

tadzik 31.07.2019 16:07

Kurteczka, nie pamiętam czy już zamawiałem czy nie! Jak to sprawdzić?

majkowski1 31.07.2019 16:28

Cytat:

Napisał tadzik (Post 646089)
Kurteczka, nie pamiętam czy już zamawiałem czy nie! Jak to sprawdzić?

Można sprawdzić czy email potwierdzający przyszedł, ale nie ma jeszcze, bo sprawdziłem.

Kwintal 01.08.2019 10:59

A ja pamiętam , że zamawiałem , ale maila potwierdzającego nie mam .
Czy to znaczy , że mam zamawiać jeszcze raz ?

majkowski1 01.08.2019 11:08

Cytat:

Napisał Kwintal (Post 646171)
A ja pamiętam , że zamawiałem , ale maila potwierdzającego nie mam .
Czy to znaczy , że mam zamawiać jeszcze raz ?

Tak, mam zamówienie od Ciebie i powinno być wysłane potwierdzenie, być może trafiło do SPAM..


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.