Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział Producentów i Dostawców (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Ubezpieczenie turystyczne kosztów leczenia (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=34249)

Onufry22 04.03.2019 10:12

strona 3 rozdział II
9) zastępczy kierowca – zorganizowanie i pokrycie kosztów wynajęcia i dojazdu kierowcy, który
przywiezie Ubezpieczonego i osoby mu towarzyszące jego samochodem z miejsca pobytu do miejsca zamieszkania albo kraju stałego zamieszkania w przypadku, gdy jego stan
zdrowia potwierdzony pisemnym zaświadczeniem lekarza prowadzącego, nie zezwala na
prowadzenie własnego samochodu, a osoba towarzysząca Ubezpieczonemu nie może kierować pojazdem. W przypadku gdy Ubezpieczony wraca innym środkiem transportu, COK
zorganizuje i pokryje koszty sprowadzenia samochodu do miejsca zamieszkania albo kraju
stałego zamieszkania. W przypadku, gdy krajem stałego zamieszkania Ubezpieczonego jest
inny kraj niż RP, WARTA pokrywa koszty transportu do wysokości kosztu, jaki poniosłaby
organizując transport do RP,

Rychu72 04.03.2019 10:41

Czyli z motorem mamy problem :(
Czy jest jakieś niedrogie assistance, takie aby ogarnąć transport motocykla np. do 2000 km?

sienio 04.03.2019 11:58

Nie czytałem OWU, jednak kolega miał przypadek złamania nogi na Ukrainie i firma (inna niż Warta) pokryła koszt transportu "Złamasa :)" i motocykla do kraju, na podstawie faktury wystawionej przez przewoźnika. A po zakończeniu leczenia - oczywiście odszkodowanie.

Rychu72 04.03.2019 12:13

O to właśnie chodzi. Dowiedz się proszę jaka to firma i jakie to było ubezpieczenie, bo być może AC + asstistance moto.

Rademenes75 04.03.2019 13:13

Ja generalnie odradzam ubezpieczenie PZU Wojażer. Ubezpieczałem się tam przez wiele lat do czasu wypadku w Kirgistanie. Miałem analogiczne ubezpieczenie na życie w MetLife Amplico. Po wypadku Metlife określił u mnie trwały uszczerbek na zdrowiu na 8% od razu a PZU na 4% po odowałaniu się bo ustalili początkowo na 2%. Legenda PZU jest już tylko legendą. Pozostało nic nie znaczące logo.

Neno 04.03.2019 14:34

Cytat:

Napisał Rychu72 (Post 626839)
Czyli z motorem mamy problem :(
Czy jest jakieś niedrogie assistance, takie aby ogarnąć transport motocykla np. do 2000 km?

Na jakimś wypizdowie jest w miarę prosto, w miarę.
Zazwyczaj sam sobie organizujesz transport, w porozumieniu z ubezpieczycielem oczywiście - oni po prostu zazwyczaj nikogo tam nie mają. Bierzesz pickupa do transportu siebie, a moto jedzie na pace, i nikt o tym nie musi...

Onufry22 04.03.2019 15:13

Cytat:

Napisał Rychu72 (Post 626839)
Czyli z motorem mamy problem :(
Czy jest jakieś niedrogie assistance, takie aby ogarnąć transport motocykla np. do 2000 km?

Niedrogie assistance i holowanie do 2000 km. Nie wierz w cuda.
Najdłuższe holowanie jakie spotkałem w Europie do 1000 km przy pakiecie motocykla.
Travelka ma inne zadanie. Ona ma zorganizować i pokryć koszt transportu Ciebie oraz pokryć koszty operacji medycznych itp.

To dobry case i zapytam o szczegóły jak w sytuacji o której piszecie.

Rychu72 05.03.2019 07:04

Ciekawostka z tym rabatem.
Kupiłem u mojego brokera ubezpiecz. to samo ubezpieczenie i wyszła taka sama kwota mimo, że nie dawał mi rabatu.
Jak sparadzałem ubezpieczenie z ww. linka to był widoczny rabat dla FAT, ale wynika z tego, że nie jest odliczany.

Onufry22 24.04.2019 20:30

Rabat jest od ceny dostępnej na stronie internetowej. Rabat nalicza się przy każdym użyciu linka.
Nie musisz tracić czasu na wycieczki do agenta. Możesz szybko i sprawnie wypełnić w domu:)
Jeżeli masz wątpliwości ja zawsze pomogę swoim doświadczeniem w wyborze odpowiedniego wariantu.
Zbliża się czas majówkowych wyjazdów, więc może warto zastanowić się nad solidną ochroną?

Onufry22 18.06.2019 07:42

Zbliża się długi weekend i czas wakacji. Warto pomyśleć o solidnym zabezpieczeniu na wyjazdy.
Szczegóły na górze oraz w wątku.
Z linka rabat - 10%

Jeden z przykładów:(
https://turystyka.wp.pl/to-mogly-byc...uPfK2hN_A_eWcM


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.