Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kwestie różne, ale podróżne. (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=80)
-   -   Motovoyager juz w sprzedazy (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=561)

newrom 07.05.2008 14:13

Ja pewnie też kupię, mam nadzieję że nie będą się trzymać terminów i podpiszą umowę z jakimś ruchem albo innym kolporterem żebym nie musiał łazić do empiku w poszukiwaniu gazety.

A z tym wspieraniem to ja wychodzę z założenia że jeśli będzie to dobry magazyn (ciekawy pod wzgledem treści, ukazujący się zgodnie z terminarzem) to będę kupować. Ale kupować tylko dlatego że to jedyny taki tytuł na rynku nie mam zamiaru :)

Pozdrawiam
newrom

Andrzej_Gdynia 07.05.2008 19:46

U mnie w Tesco nie ma... Trza leść pewnie do Empiku....

zibiano 07.05.2008 22:46

specjalnie pojechałem do centrum handlowego !!
a tu empik nieczynny do odwałanie !! hehehehee

Gradient 16.05.2008 10:10

Nabyłem gazetkę.Polecam.Bardzo dobry papier, świetne zdjęcia i ciekawe artykuły. Widać coprawda raczkowanie, no ale jak na pierwszy numer to super. Nie żałuję wydanych 9,90PLN, a to się chyba najbardziej liczy.:):)Wierzę,że to dopiero dobry początek.Drugi numer też napewno zakupię.:) Piszcie piszcie do gazetki.:)

Pawel_z_Jasla 16.05.2008 10:27

Mam od wczoraj - pod wzgledem zawartości jest zupełnie nieźle !!.
Uwaga "techniczna": popieram to co o zastosowanym papierze napisał Samborex no i dołożę jeszcze złe klejenie, gazetka po chwili "intensywnego" użytkowania zaczyna gubić kartki /trzeba by to było pewnie poprawić np. przez zastosowanie cieńszego papieru i "zszywek" zamiast kleju ale o poligrafii mam mniej więcej takie pojęcie jak o uprawie manioku więc może się mylę/ - cała reszta to z mojej strony duży "pozytyw":brawo:

smigacz 16.05.2008 10:43

Choler.... do mnie do wiochy nie dojechało:mad: można zamówić prenumeratę??

Pawel_z_Jasla 16.05.2008 11:03

Moszna-moszna wejdź na stronę www.motovoyager.pl i tyrknij na jeden z podanych nr tel. a pewnie wszystkiego się dowiesz. Obecnie jest nawet jakaś promocja na roczną prenumeratę za 50% ceny. Strona jest niestety już dość długo w budowie ale kontakt jest podany - ZDROWIA

Ps.
Faktycznie "na wsi" czyli np. w moim małym mieście też nie jest dostępny, chyba tylko Empiki to cóś rozprowadzają :mur: a mnie w "firmie" już ktoś zdążył jedyny posiadany egzemplarz podp... i muszę wszcząć "proces wykrywczy" :haha2:- najciemniej pod latanią.

podos 16.05.2008 11:27

Moja tez sie rozleciala, zanim poczytalem. Zobaczymy jak bedzie z zawartoscia kolejnych numerow. Mam nadzieje ze nie bedzie kolejnych wersji MotoMongoli I MotoAfryk sprzed wielu juz lat...

szymek 16.05.2008 12:18

Zakupiłem... oby tak dalej !!

newrom 16.05.2008 13:46

Kupiłem, przeczytałem, nie rozleciała się.
Plus dodatni - ciekawy materiał i znośnej jakości papier
Plus ujemny - mało treści dużo ozdobników :(

Mały błąd merytoryczny - tarcza w trampku na tyle była od 1991, a nie jak podano w tekście od 97 (od 97 były 2 tarcze z przodu).

Wielka krecha - pies z kulawą nogą nie słyszał o takiej gazecie, zero reklamy :(

Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na kolejny numer :)

Pozdr
newrom


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.