Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Zakup Afryki (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=22094)

Mat7 25.09.2014 15:26

Cytat:

Napisał ziutek2002 (Post 397359)
OK, podpowiedzcie mi tylko proszę jakie narzędzia/klucze potrzebuję aby dostać się do tego wałka i jak najlepiej to zrobić.

Jeśli nie ma jakichś dziwnych gmoli to potrzebujesz:

- klucz płaski/oczkowy lub nasadka 10 mm do odkręcenia dźwigni zmiany biegów
- nasadka 8 mm, najlepiej na przedłużce do odkręcenia osłony zębatki
- nasadka 10 mm do odkręcenia zabezpieczenia zębatki

Wydaje mi się, że ostatnio musiałem poluzować osłonę pod silnik, więc tutaj w oryginalne jest klucz 12 mm, najwygodniej nasadka. No i gdyby nie udało się ściągnąć zębatki z wałka to do poluzowania naciągu łańcucha potrzeba klucze 17 mm i 24 mm do tylnego koła.

:)

ziutek2002 25.09.2014 17:39

WIELKIE DZIĘKI!!!!!! Wszystkie narzędzia posiadam.

marekmoto1 25.09.2014 20:32

Zawsze jak sprzedawałem swoje moto dawałem pisemną gwarancję i tydzień czasu na posprawdzanie. Oczywiście wszystkie wady były udokumentowane. Jeżeli występowały. Nigdy nikt się do mnie nie zwrócił z problemem.

ziutek2002 29.09.2014 17:57

Wielkie Dzięki wszystkim za pomoc. Moto zakupione, wałek zdawczy w idealnym stanie (sam nie wierzyłem jak zdjąłem zębatkę) Afryka ma przebieg 87.000, oczywiście są w niej drobne niedociągnięcia ale to wszystko do zrobiebia (już zacząłem sobie ją dopieszczać). bass dzięki za moim zdaniem rozsądną wypowiedź/podpowiedź co do zakupu.

Pozdrawiam...

bass 30.09.2014 14:27

nie ma sprawy, kasiore trzeba szanować i nie robić prezentów lamusom co pod przykrywką forum chcą opylić śmietnika laikowi :D szerokości Ziutek!

Gawień 30.09.2014 14:48

Bass rozwiń trochę swoje posty, bo póki co jest to takie oczernianie wszystkich na raz, napisz dokładnie o jaki sprzęt chodzi i co widziałeś , co Ci się nie podobało, wystawiając moto na forum każdy liczy się z tym że ktoś może wyrazić swoje zdanie.

bass 30.09.2014 14:51

a co ?? książkę piszesz?? czy sensacji szukasz?? nikt tu nie oczernia wszystkich na raz a ten co kombinował kare otrzymał, nie ma co roztrząsać. Ja na nikogo pisał nie będę, swoje sprawy sam załatwiam a jak zobacze te moto w giełdzie to z pewnością zareaguje odpowiednio.

Gawień 30.09.2014 14:54

Trąbisz o tym wszędzie wiec dokończ temat żeby było wiadomo o co chodzi i którego sprzętu powinno się przestrzegać. Nie mówiąc o jaki sprzęt chodzi oczerniasz potencjalnie wszystkich sprzedających teraz na forum.

bass 30.09.2014 14:57

a Ty co?? populista jakiś?? daj już spokój, dla mnie temat zakończony, chcesz linczu to się zapisz do moherów...

Gawień 30.09.2014 15:00

Czyli pieprzysz żeby pieprzyć :)

No nic chyba mijamy się trochę w kulturze wypowiedzi(ani nie szukam sensacji, ani nie piszę książki ani nie jestem populistą) i wyobrażeniu na jakich zasadach(przynajmniej międzyludzkich) to forum ma działać więc dla mnie koniec tematu, oczerniaj dalej wszystkich sprzedających w każdym możliwym miejscu w sobie tylko wiadomym celu ja już się nie będę wtrącał bo braknie Ci pytań w końcu o to kim jestem, czym się zajmuje lub czego chcę:).


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.