Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Honda - inna niż AT & NAT (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=185)
-   -   crf250-rally - ma ktoś u nas coś takowego ? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29257)

Franz 15.07.2019 10:59

Matias :dizzy:
Przecież to enduro klasy DUal a nie turystyk
Szybę można dokupić
Zbiornik wiekszy mozna dokupić
Kanapę mozna poprawić
Wyglada na to że kolega z którym bylem niedawno
na wyjeździe to ze stali bo bez skarżenia się robil
Przeloty po 600 czy 700 km dziennie i to byl jego pierwszy wyjazd ...
Matias ....:confused:



ta ... encekiem napewno się zobaczy z szosy ...

Jurek sorry ,że filmiki bez Twojej autoryzacji

Pytanie , czego Matiasie potrzebujesz
Czy enduro koło domu i krótkie wyprawy
Czy enduro klasy Dual na srednie wyprawy na kołach
Czy turystyka ktorego już masz

U mnie enduro -pozycja nr 1 to XR 400 z guzikiem
Lekki bo ze z pelnym zbiornikiem 15 l nie przekracza
130 kg i na tyle bezobslugowy ze spokojnie
Można walnac trasę 3 tys km bez wymiany oliwy
Pozycja 2 to Xr 650 L
Pozycja 3 to Franzalp

matjas 15.07.2019 11:02

Franz czytaj co napisałem - wszystko można poprawić. Ale jak to już poprawię to mam NIEMAL to samo co mam teraz w NC a jestem lżejszy o zakup + lekką ręką 2-3tys na poprawki = dwa motocykle, z których żaden tak naprawdę nie jest tym o co mi chodzi.

To czy ktoś ma dupę z żelaza mnie w ogóle nie interesuje.

Sprawdziłem pojazd i gdyby to był jedyny mój sprzęt to bym go przerabiał i nim jeździł. Na szczęście nie musi tak być.

sudden 15.07.2019 11:30

Cytat:

Napisał matjas (Post 644041)
(...) zakup + lekką ręką 2-3tys na poprawki (...)

Nie namawiam do zmiany zdania ale w kwestii poprawek da się trochę taniej. Dołożyłem sobie szybę od Rometa ADV400 za 60 zł, doczepiłem chińskiego Rotopaxa za 120 zł, wywaliłem ten pasek z siedzenia i jak już nie gniecie w tyłek to 500-600 km robię na raz bez kłopotu. Myślałem o poprawkach gąbki ale wystarczyło wyrzucić pasek.

matjas 15.07.2019 11:45

jest to na pewno wariant na kiedyś. cena/własności jezdne są nie do pobicia.

Franz 15.07.2019 12:15

2 Załącznik(ów)
Do 100 km / h motocykl owiewki nie potrzebuje
Crf niewiele wiecej osiąga
ale jak ktos już bardzo potrzebuje to jest kilka rozwiązań

wojtekk 15.07.2019 12:21

Cytat:

Napisał piotrektt (Post 644051)
Wystawiłem swoją. Wiekszosc rzeczy poprawiona. Siodło zostawiłem - bo mi wygodnie na nim. Nie wiem czemu, ale twarde dla mnie jest ok. Po jednym dniu calym jazdy człowiek się przeciera, a raczej jego doooopa ;P. To samo z owiewką - nie potrzebuje jej. Wszyscy zdają się robić te dwa mody. Ja postawiłem na trochę inne rzeczy ;)

usunięty/

Kolego. Nie rób siary. Opłac składkę i sprzedaj

diego 15.07.2019 12:36

Cytat:

Napisał wojtekk (Post 644058)
Kolego. Nie rób siary. Opłac składkę i sprzedaj

opłaciłem składke. w zeszlym tygodniu ;) więcj jakby się dało zostawić ten link do oferty w tym dziale to będe wdzięczny a w dziale sprzedam wystawie jak mi zapalicie to słoneczko - ale nie wiem kiedy to będzie bo to ponoć uzależnione od czyjegoś powrotu z żagli (jeśli dobrze wyczytałem). nie to że coś mi nie pasuje, tylko mi zależy na czasie. jak sie nie da to trudno - przeżyję. dzięki z góry.

https://i.imgur.com/SlqSLqh.png

Neo 15.07.2019 12:39

Cytat:

Napisał piotrektt (Post 644059)
opłaciłem składke. i co? w zeszlym tygodniu ;)

Czekasz aż zajmująca się tym tematem osoba zapali Ci odpowiednią ikonkę. Potem dodajesz ogłoszenie. Sam bym chciał wszystko mieć od ręki albo na wczoraj ale jak rozumiesz każdy ma też swoje życie poza forum. A przynajmniej większość z nas ;)

diego 15.07.2019 13:10

Cytat:

Napisał Neo (Post 644060)
Czekasz aż zajmująca się tym tematem osoba zapali Ci odpowiednią ikonkę. Potem dodajesz ogłoszenie. Sam bym chciał wszystko mieć od ręki albo na wczoraj ale jak rozumiesz każdy ma też swoje życie poza forum. A przynajmniej większość z nas ;)

Ale nie dałem ogłoszenia tylko link do aukcji. Ktoś inny wrzucał tutaj link do innej aukcji i nie było problemu. Czyli komuś innemu kto może nie opłacił składki można zrobić przysługe, ale osoba co opłaciła, i chciała sobie troszkę przyspieszyć proces, dostaje upomnienie ;)
Załóżmy więc że jakbym napisał nie - patrzcie, to moja elka tylko - zobaczcie jaka ktos fajna elke wrzucił to byłoby ok? tak?
Oczywiście, na luzie - tak tylko sobie piszę. Ale wytlumaczyc sie zasadami zawsze można. ;) Tylko jeszcze jakby zawsze działały jak należy.

Emek 15.07.2019 13:23

Nie masz słonka, nie wystawiasz. Amen.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.