Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Jakiego kupić duala? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32593)

Marcinnn6 23.08.2018 00:08

no dobra kupiłem :)

rozważałem w zasadzie wszystkie motocykle które pojawiły się w tym wątku. Nawet WR'kę. Najbliżej zakupu byłem DRZety, no i LC4 640. Ale nic nie mogłem trafić ciekawego, no i po wielu analizach, przeczytanych wątkach, obejrzanych filmikach, kilku wizytach u wróżki ;) kupiłem Huskę TE630
noo, powiem, że to inna inszość niż trampek którym do tej pory jeździłem. Moc, waga - to oczywiście pierwsze różnice, które odrazu się czuje. Zawias twardy tyle na ten moment mogę powiedzieć. Mam nadzieję, że nie będę żałował zakupu i sprzęt nie rozsypie się po 1000km. AAA i kanapa, po 270km jakie miałem do domu pod koniec wydawało mi się, że siedzę na drewnianym kołku :)

Feel 23.08.2018 06:35

Gratulacje. Niech Ci dobrze służy i cieszy

Franz 23.08.2018 10:40

Zainwestuj w wydech 2w1 i aku lion
Wypieprz podnozki pasażera a waga będzie
Prawie jak 610ie
Ja bym tak zrobił

bukowski 23.08.2018 10:48

Cytat:

Napisał Marcinnn6 (Post 596389)
no dobra kupiłem :)

kupiłem Huskę TE630

zazdroszczę, po tym co tu czytam i sobie wyobrażam, to w tej kategorii dla mnie drugi wybór po TE610.

Marcinnn6 23.08.2018 10:59

dzięki :) mam nadzieję że będzie dobrze służyć.

sety pasażera dostałem juz odkręcone hehe. No wydech bym chciał, ale jak patrzyłem ceny to kosmos. Narazie się trochę spłukałem , a chciałbym jeszcze polatać w tym sezonie

Prince 23.08.2018 17:58

Załóż wątek i pisz i wklejaj co sie da. Właściwie miałem tą sztukę na liście do ogladania w łikend.

Marcinnn6 24.08.2018 00:37

Cytat:

Napisał Prince (Post 596525)
Załóż wątek i pisz i wklejaj co sie da. Właściwie miałem tą sztukę na liście do ogladania w łikend.

tak zrobię, bo w sumie za wiele nie ma w necie o tym sprzęcie. albo nie mogę znaleźć. Może na początku przyszłego tygodnia będę miał więcej czasu

jtd 29.08.2018 15:01

skąd ja to znam
 
Cytat:

Napisał Marcinnn6 (Post 596389)
no dobra kupiłem :)

rozważałem w zasadzie wszystkie motocykle które pojawiły się w tym wątku. Nawet WR'kę. Najbliżej zakupu byłem DRZety, no i LC4 640. Ale nic nie mogłem trafić ciekawego, no i po wielu analizach, przeczytanych wątkach, obejrzanych filmikach, kilku wizytach u wróżki ;) kupiłem Huskę TE630
noo, powiem, że to inna inszość niż trampek którym do tej pory jeździłem. Moc, waga - to oczywiście pierwsze różnice, które odrazu się czuje. Zawias twardy tyle na ten moment mogę powiedzieć. Mam nadzieję, że nie będę żałował zakupu i sprzęt nie rozsypie się po 1000km. AAA i kanapa, po 270km jakie miałem do domu pod koniec wydawało mi się, że siedzę na drewnianym kołku :)

czyli jednak podobne odczucia co ja na LC4 640 po Trampku opisane w tym wątku. U mnie waga, waga, waga, potem moc a na końcu zawiecha

Franz 29.08.2018 15:32

powinno być
U mnie waga, waga, waga, potem zawiecha a na końcu moc

jeśli jest wg. tej kolejności to fajnie robi nawet niezbyt mocny motocykl

jeśli moc jest przed zawiechą to co ci z niej ...

Pirania 29.08.2018 16:51

Cytat:

Napisał Franz (Post 597446)
powinno być
U mnie waga, waga, waga, potem zawiecha a na końcu moc
jeśli jest wg. tej kolejności to fajnie robi nawet niezbyt mocny motocykl
jeśli moc jest przed zawiechą to co ci z niej ...

Tak mądrze prawicie, że aż hondą zawiało..tfu! :p:p:p

A serio to to ja bym zaryzykował tak: ZAWIAS... MOC! WAGA! MOC! WAGA! ;)

Może mam czasami mylne odczucia ale.. przy większej mocy nie czuje się masy a jak zawias robi to nie ma gleb i nie ma problemu z masą..:D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.