Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   CRF 1000 L (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=170)
-   -   Zakup CRF 1000 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32841)

Dario 24.07.2019 21:35

Cytat:

Napisał Mhv (Post 645037)
Powiedz jeszcze jaki postęp planujesz w budowie nowych sieci elektrycznych w PL, żeby zasilić te samochody..ostatnio słyszałem o tym reportaż, poza większymi miastami problem jest z zasileniem tego co ludzie teraz używają. Pytanie też skąd prąd, skoro już teraz są problemy z zasilaniem wszystkiego latem.

Odwrót diesli to też bzdura. Z ciężarówek/dostawczaków/maszyn też? Europejscy producenci się jakoś nie wycofują. Parę odwrotów od diesli/benzyn już pamiętam, i co?

Radzę mniej czytać nierzetelnych artykułów..

Wierz co. Przeczytaj najpierw ze zrozumieniem moje posty a potem polemizujmy.

nabrU 24.07.2019 21:51

A może by tak powrócić do tematu wątku...

consigliero 24.07.2019 21:52

Cytat:

Napisał spoco (Post 645066)
No jakieś ograniczenia lokalne na małym obszarze mogą być. W Krakowie jest strefa gdzie wcale nie wejdziesz spalinowka. Na szczęście nie interesują mnie te miasta :)



Dobre. Do owej strefy praktycznie może wjechać każdy. Kolejny bubel prawny

Widmo80 13.09.2019 17:30

Nie sądziłem że to napiszę ... Ale przymierzam się do zakupu NAT :) Jęździłem i zwykłą z dtc i atas bez automatu i ta druga zdecydowanie bardziej mi leży. I takie pytanie, bo trochę użytkowników nowych Afryk juz jest - czy warto dokładać te 15k do ATAS i czym istotnym się rózni od zwykłej NAT. Ja wiem że tematy są , ale nie odnajduje w nich odpowiedzi na powyższe (zaraz temat zbacza na np halogeny) Troche to kosztuje i chce byc pewny że dobrze wydaję ;) No i nie widziałem atas w czerwonym malowaniu a te mi najbardziej się podoba.

bukowski 13.09.2019 17:35

ale NAT z poprzednich lat, czy nowa NAT vs ATAS?


Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Widmo80 13.09.2019 17:39

Trochę nie jestem na bieżąco.. to jest jeszcze nowsza wersja nowej? W rachubę wchodzi fabrycznie nowa. Mowa o roczniku 2019 np.

bukowski 13.09.2019 17:43

w stosunku do starszej są plusy i minusy. na minus starej przedni zawias i przytomniejszy bagażnik tyl. na plus brak tabletu, brak throttle-by-wire.
W nowej to chyba tylko opcja na większy bak w ATAS, ale to na typowa szose ten większy, bo w offie przeszkadza.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Widmo80 13.09.2019 18:04

Chodzi mi o starszą nat. Jęździłem w tym roku obiema wersjami ( rok prod to 2018 albo 2019) i różnica w cenie to około 15k . Nie wiem czy warto to dokładac i co istotnego ma atas czego nie ma nat? Tak w kilku zdaniach.

JarekO 13.09.2019 18:58

Cytat:

Napisał bukowski (Post 651232)
w stosunku do starszej są plusy i minusy. na minus starej przedni zawias i przytomniejszy bagażnik tyl. na plus brak tabletu, brak throttle-by-wire.
W nowej to chyba tylko opcja na większy bak w ATAS, ale to na typowa szose ten większy, bo w offie przeszkadza.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

TBW - jak to wada w NAT? Nie mam i już nie będę miał ale interesuje mnie Twoja opinia.

bukowski 13.09.2019 19:46

Cytat:

Napisał JarekO (Post 651241)
TBW - jak to wada w NAT? Nie mam i już nie będę miał ale interesuje mnie Twoja opinia.

dla mnie to w każdym pojeździe jest problem. no dobra, w samochodzie z automatem niekoniecznie :)
chodzi o opóźnienia w reakcji w obie strony, które sprawiają, że dozowanie gazu jest jak seks z kondomem. niby to samo... z tego samego powodu odpadła dla mnie NAT z DCT, choć filozoficznie rzecz ujmując, automaty lubię. Od motocykla oczekuje, że jak wbije bieg niżej i odkręcę, to zap.... A jak skręce na wysokich obrotach, to hamuje a nie zwalnia.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.