Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   BMW (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=179)
-   -   XCut - BMW X Challenge mirkoslawskiego (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=26602)

Cezarus 16.10.2016 19:33

Mirek , ja mam stelaże (sam je dorobiłem) , ale ma mi się określic Wojtas (mieszka pod Krakowem) czy on robiłby i czy podstawi motocykl do MERTY. Jutro da odpowiedz ....

mirkoslawski 16.10.2016 20:11

Czarek - napisałem Ci PW ;) Gadam z drugim producentem i ten ma się określić w tym tygodniu, wraz ze wstępną wyceną - może będzie jeszcze lepiej, zobaczymy. Rozmowy idą w kierunku gmoli, stelaży i bagażnika.
Jeśli ktoś jest wstępnie zainteresowany, proszę o sygnał, wzmocni to pozycję do negocjacji ;)

szynszyll 16.10.2016 23:28

Czyli podliczmy. Kupuje nowe g650x za 40 tys i zaczynam wymieniac...zawias tyl i przod, zbiornik, siedzenie, subframe, felgi, owiewke. A crf1000 kosztuje po targu 50 tys. A tajwanski skuter KYMCO/BMW tyz 50!

Wielka jest Wasza wiara koledzy. Chinska rama i silnik za 40 tys. Zerknijcie na OEM BMW ilu czesci juz nie mozna kupic. 3000 sztuk. Elita :) BMW pojebalo wyznawcow - nie oferuje czesci zamiennych. Bedziecie je strugac na CNC.

A felgi dobre tylko ludzie zle jezdza. Co z Wami zrobil marketing BMW? CYRK. Za Wasza wlasna kase.

Jeden jajcarz tu pisze ze wstyd we Wloszech skladac :) BMW podpisuje sie pod wloskim motorem od 1995 roku.teraz robi na tajwanie, w chinach, indiach z komponentow z polski, slowacji, brazyli, turcji itd. Pobudka sekto :)

A no i koledze sie rozsypuje instalacja elektryczna ale koledzy twierdza ze nie. Ze sie nie rozsypuje bo im sie nie rozsypuje, wiec sie nie rozsypuje a koledze sie pewnie wydaje. Temat na doktorat z psychiatrii :) a przebiegi imponujace - 17 tys po asfalcie. Doskonale bezawaryjne moto jak sie dba :) potem czlowiek mysli: jak to mozliwe?! no tak to. Dasz doroslemu facetowi chinski breloczek i notes i sie bedzie cieszyl jak pizda bo juz jest w klubie solidnej niemieckiej niezawodnej techniki. Potem ognisko z kielbasa za 7.20 i jestes czescia rodziny. O mamo... jakby mi opowiadali to bym nie uwierzyl :)

Jest na forum watek o rodzinie xt/xtz. 40 lat. Badan, rajdow, setki tysiecy sztuk. No ale chinskie BMW lepsze. Wersja limitowana :)

tyran 16.10.2016 23:57

Nie kupisz i nie doposażysz w kwocie 20tyś. równie dobrego duala.
W moim przypadku to nie sekta, a ekonomia.

Arkan 17.10.2016 00:05

Cytat:

Napisał szynszyll (Post 502466)
Czyli podliczmy. Kupuje nowe g650x za 40 tys i zaczynam wymieniac...zawias tyl i przod, zbiornik, siedzenie, subframe, felgi, owiewke. A crf1000 kosztuje po targu 50 tys. A tajwanski skuter KYMCO/BMW tyz 50!

Wielka jest Wasza wiara koledzy. Chinska rama i silnik za 40 tys. Zerknijcie na OEM BMW ilu czesci juz nie mozna kupic. 3000 sztuk. Elita :) BMW pojebalo wyznawcow - nie oferuje czesci zamiennych. Bedziecie je strugac na CNC.

A felgi dobre tylko ludzie zle jezdza. Co z Wami zrobil marketing BMW? CYRK. Za Wasza wlasna kase.

Jeden jajcarz tu pisze ze wstyd we Wloszech skladac :) BMW podpisuje sie pod wloskim motorem od 1995 roku.teraz robi na tajwanie, w chinach, indiach z komponentow z polski, slowacji, brazyli, turcji itd. Pobudka sekto :)

A no i koledze sie rozsypuje instalacja elektryczna ale koledzy twierdza ze nie. Ze sie nie rozsypuje bo im sie nie rozsypuje, wiec sie nie rozsypuje a koledze sie pewnie wydaje. Temat na doktorat z psychiatrii :) a przebiegi imponujace - 17 tys po asfalcie. Doskonale bezawaryjne moto jak sie dba :)

Nie denerwuj się tak w i imieniu klientów BMW, bo faktycznie będzie temat dla psychiatry. Gdyby dało się kupić nowego xch to byłoby coś wartego rozważenia - straszna posucha w tym segmencie i nie ma za bardzo na bazie czego nowego budować lekkiej wyprawówki. Zderzenie nowej AT z xch to porównywanie bez sensu. Xch to prosty motocykl enduro, a AT nawalony elektroniką mastodont do jazdy turystycznej.

szynszyll 17.10.2016 00:12

Nowe g650x stoja we wloszech za 27 tys i nikt ich nie chce. Brac panowie, wekowac i sprzedawac jak skarby. Byl link Arkan w watku BMW. Stoja sieroty i czekaja na frajera. Inwestuj! Takie cudo i tylko 3 tys sztuk. Zgroza :) bralbys wszystkie na raz to pewnie za 23 tys bys wyjal. Dzialaj.

Rt70. Daj mi 20 tys i zrobie Ci motocykl ktory wpierdoli to BMW z butami. Bez smiesznych zawieszen Continental i lamiacych sie ram i wahaczy. Ot chodzby na bazie xr650r. Pomysl co to by byl za skurwensynek :) a nie chinski piornik dla zaczadzonych :) moja praca gratis. Serio. Zeby pokazac czubom co mozna za ta kase.

Boski-Kolasek 17.10.2016 00:13

Klucz do swiec? z Afryki twin pasuje :)
Nie masz AT?
rozmiar 18mm na dlugosc 12 mm.
Mnie bardziej interesuje narzedzie do sciagniecia fajek...



Z Merta to dziwne bo jakis czas temu powiedzial mi ze klepie tylko seryjnie i nie rzezbi juz wiecej,( zrobil mi stelaze, baki, plyty i skrzynki w dwoch xch) ale mam jeszcze trzy mydelniczki od plastbike i chcialem zeby je postawil.
On stwierdzil ze nie ma czasu i moze kiedys i zebym sie przypomnial.
A o co chodzi z tymi gmolami?
Za lekki jest xch?

Boski-Kolasek 17.10.2016 00:14

Cytat:

Napisał szynszyll (Post 502469)
Nowe x650g stoja we wloszech za 27 tys i nikt ich nie chce. Brac panowie, wekowac i sprzedawac jak skarby.

wyslij jakies namiary.

ja tutaj kupilem dwa po 4k E z 7k/km

Arkan 17.10.2016 00:16

Cytat:

Napisał szynszyll (Post 502469)
Nowe x650g stoja we wloszech za 27 tys i nikt ich nie chce. Brac panowie, wekowac i sprzedawac jak skarby.

g650x są nieprodukowane od 2009r....

Boski-Kolasek 17.10.2016 00:19

hhh
 
Cytat:

Napisał szynszyll (Post 502466)
Czyli podliczmy. Kupuje nowe g650x za 40 tys i zaczynam wymieniac...zawias tyl i przod, zbiornik, siedzenie, subframe, felgi, owiewke. A crf1000 kosztuje po targu 50 tys. A tajwanski skuter KYMCO/BMW tyz 50!

Wielka jest Wasza wiara koledzy. Chinska rama i silnik za 40 tys. Zerknijcie na OEM BMW ilu czesci juz nie mozna kupic. 3000 sztuk. Elita :) BMW pojebalo wyznawcow - nie oferuje czesci zamiennych. Bedziecie je strugac na CNC.

A felgi dobre tylko ludzie zle jezdza. Co z Wami zrobil marketing BMW? CYRK. Za Wasza wlasna kase.

Jeden jajcarz tu pisze ze wstyd we Wloszech skladac :) BMW podpisuje sie pod wloskim motorem od 1995 roku.teraz robi na tajwanie, w chinach, indiach z komponentow z polski, slowacji, brazyli, turcji itd. Pobudka sekto :)

A no i koledze sie rozsypuje instalacja elektryczna ale koledzy twierdza ze nie. Ze sie nie rozsypuje bo im sie nie rozsypuje, wiec sie nie rozsypuje a koledze sie pewnie wydaje. Temat na doktorat z psychiatrii :) a przebiegi imponujace - 17 tys po asfalcie. Doskonale bezawaryjne moto jak sie dba :) potem czlowiek mysli: jak to mozliwe?! no tak to. Dasz doroslemu facetowi chinski breloczek i notes i sie bedzie cieszyl jak pizda bo juz jest w klubie solidnej niemieckiej niezawodnej techniki. Potem ognisko z kielbasa za 7.20 i jestes czescia rodziny. O mamo... jakby mi opowiadali to bym nie uwierzyl :)

Jest na forum watek o rodzinie xt/xtz. 40 lat. Badan, rajdow, setki tysiecy sztuk. No ale chinskie BMW lepsze. Wersja limitowana :)

-moj jest robiony przez Apprilleeeeee.
chinskie mam tylko ledy.., ale planuje miec dekiel bo lepszy niz Rotaxa

Zaliczyl dwa wyjazdy na Ukraine gdzie byl staczany z gor, przetaczany, spadal topil sie i inne takie. I jak na razie ok, ale masz racje przebieg mam w granicach 12k km wiec to nic


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.